Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jaki filtr oleju?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Bylem dzis w hurtowni czesci samochodowych by kupic filtry, swiece itd. Okazuje sie ze do 1.9 TDi 110KM z '96 sa 2 rodzaje filtrow oleju (rozne rozmiary), czy ktos cos o tym wie? Acha...czy to mozliwe ze filtr powietrza od Opla Frontery (tecnocar) pasuje do A4, bo taki mi wlasnie sprzedali? Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 15-02-2007, 11:47 ]

temat dodany do FAQ 'silniki Diesla'

Opublikowano

Średnica [mm]: 93,2

Wysokość [mm]: 139,5

Wymiar gwintu: 3/4"-16UNF-2B

od numeru podwozia: F8DY000001

Średnica [mm]: 92

Wysokość [mm]: 139,5

Wymiar gwintu: D1= 3/4"-16UNF-2B

do numeru podwozia: F8DX400000

Opublikowano
  • Autor

dzieki serdeczne.pozdro

[ Dodano: 13-02-2007, 12:43 ]

a gdzie moge odczytac ten numer podwozia? w ktorym mijscu jest widoczny?

Opublikowano
dzieki serdeczne.pozdro

[ Dodano: 13-02-2007, 12:43 ]

a gdzie moge odczytac ten numer podwozia? w ktorym mijscu jest widoczny?

W dowodzie rejestracyjnym pole "E", inaczej numer VIN.

Opublikowano

ja już dwukrotnie kupowałem filtr podając jedynie model, silnik i rok auta, raz filtrona ostatnio knehta zawsze pasowały jak ulał...

filtrona to zdaje się OP 525 chyba

Opublikowano

A ja kupiłem ori 44zł w Audi

Opublikowano

Ja ostatnio kupilem Mann-a polecam bardzo dobry filtr :wink:

Opublikowano

A ja kupuje tylko ori w Aso

Opublikowano

A ja mam Boscha za 12 PLN, oryginał. ;-P hehe

Opublikowano
Ja ostatnio kupilem Mann-a polecam bardzo dobry filtr

od lat tylko i wyłacznie MANN-a stosuje-dobra firma

Opublikowano

Mann albo Knecht .....

Opublikowano

Ja wszystkie filtry kupuje Knechta :smile:

Opublikowano

Knecht albo Bosch (w tej kolejnosci)

Podzielam opinie Hugo tak poza tym (kwestia filtrow w ogole)

Opublikowano

No ja jestem za Boschem bo mam pewne dojście, ale Knechta czy Mann też bym nie odmówił. Filtrona to tylko na kabinowy dopuszczam.

Opublikowano

Ja wszystkie filtry knechta, co 12tyś :))

Opublikowano
Filtrona to tylko na kabinowy dopuszczam.

a ja uzywam jako filtr powietrza .... zmieniam co 5 tys km .... :twisted:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Mi polecili takie firmy Bosch i Hengst znacie?

Opublikowano

Mi polecili takie firmy Bosh i Hengst znacie?

bosh nie znam, ale bosch może być :wink4:

Opublikowano

bosch nie produkuje filtrow, pakuje w pudelka z nadrukiem bosch...

Opublikowano

Ja używam filtron zmieniam olej co 10000 tyś zawsze z filtrem i raczej nie uważam żeby bosch czy inny niby ori był dużo lepszy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.