Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, szpakuziom napisał(a):

Dzięki. Właściwie to grafikę jakąś sobie już porobiłem (nie chcę kopiować od innych na siłę :)), ale mam problem z tymi plikami JPG 256x256, bo ich nie czyta. Coś administrator tej strony od RNS-E napisał, że można też pliki nazwać kodami stacji od RDS, ale gdzie tych kodów szukać w tym ukrytym menu

 

 

 Dzięki bardzo. Spróbuje. Aktualizacje z licencją mam kupioną

Możesz też pobrać loga stacji np ze stromy skody od jednostki MIB2 (one mają rozmiar 120x160, ale po wklejeniu ich na białe tło z rozmiarem pod rnsa wyglądają dobrze, zrobiłem tak u siebie)

A ID stacji pod RDS już wyżej podałem link do strony gdzie wszystko znajdziesz

 

20240312_165315.jpg

20240312_165301.jpg

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 241,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki MaTeo85 i kosik25, działa super! Od razu młodsze wnętrze :D

Opublikowano
5 godzin temu, MarioR34 napisał(a):

Such nice updates , how did you manage to  get a street name on the cluster  gage display , can you get it on , let's say eBay  2 din , who can have  , sim , Wi-Fi , Bluetooth etc. , or it must be OEM rns .

 

Steering wheel is so nice , is it from a3 or?

Hi Bro. Thx. I buy changed radio software RNSE:

RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

The new steering wheel comes from the Audi A6C7 :)

Opublikowano

U r welcome.

Po našom - nemáš za čo ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 16.03.2024 o 07:01, pety k napisał(a):
RNSE.PCBBC.CO.UK

RNS-E Custom Firmware, VIM, Digital Speedo, SD Card Maps

 

Hej, mam pytanie co do map z kart SD, to są jakieś nowe zaktualizowane mapy z najnowszymi drogami czy po prostu zgrane z DVD na SD te z 2020r.? Czyli ostatnie które wyszły do RNS-E.

Opublikowano

Ostatnie 20 na sd z dabingom...

Opublikowano
W dniu 5.04.2024 o 16:49, sonic88 napisał(a):

Hej, mam pytanie co do map z kart SD, to są jakieś nowe zaktualizowane mapy z najnowszymi drogami czy po prostu zgrane z DVD na SD te z 2020r.? Czyli ostatnie które wyszły do RNS-E.

Nie ma nowych i nie będzie. Najnowsze chyba z 2021/22 są. Nie ma już wsparcia dla rnse.

Opublikowano

W tym roku późno wleciały koła letnie.

Dokładki podprogowe już u lakiernika.

31maja wyjazd na zlot audi :)

 

20240408_114938.thumb.jpg.2202162fbaab437a79356d4830a76740.jpg

 

20240408_135602.thumb.jpg.0a65605f9f53c3673064f661f8ac7b41.jpg

Opublikowano

Ma ktoś może pomysł na kolejne mody?

 

Kluczyk z b7 przypisany do b6 wszystko bangla. Wizualnie wygląda lepiej :)

 

20240411_134359.thumb.jpg.225650bade1e6c18bdd9634472df0c8c.jpg

 

20240411_134344.thumb.jpg.c4a0413f09e0e0f37ef532e986450778.jpg

Opublikowano
15 minut temu, kosik25 napisał(a):

Ma ktoś może pomysł na kolejne mody?

Ogrzewanie postojowe:thumbup:

Opublikowano
7 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Ma ktoś może pomysł na kolejne mody?

Quattro i moc. :decayed:

Opublikowano
40 minut temu, george napisał(a):

Quattro i moc. :decayed:

A może b9 w Quattro i już z mocą? ;)

Opublikowano
W dniu 11.04.2024 o 22:24, kosik25 napisał(a):

A może b9 w Quattro i już z mocą? ;)

Brzmi jeszcze lepiej. :decayed:

Opublikowano

Możesz coś więcej powiedzieć o przypisaniu kluczyka z b7 do b6

Opublikowano
52 minuty temu, peter22 napisał(a):

Możesz coś więcej powiedzieć o przypisaniu kluczyka z b7 do b6

Kupujesz używke kluczyka b7 o częstotliwości 433, plus nowy kluczyk lub sam grot z b7 (może być z aliexpres obudowa z grotem za 17zl). Docinasz grot (płaciłem 60zl) zczytujesz kod pin imobilazjera i przypisujesz nową pastylkę imobilazjera (20zl)  do licznika oraz pilot do modułu komfortu za pomocą vcds. Na Yt jest świetny filmik jak odczytać kod imo i jak zakodować wszystko.   

Opublikowano
W dniu 11.04.2024 o 22:24, kosik25 napisał(a):

A może b9 w Quattro i już z mocą? ;)

A może coś więcej się pochwalisz? 
Czekamy aż przypłynie ze Stanów? ;)

Opublikowano
15 godzin temu, BartoszSoldier napisał(a):

A może coś więcej się pochwalisz? 
Czekamy aż przypłynie ze Stanów? ;)

Narazie planuje, ale to nie plany na ten rok. Jak już brać to z Europy. Te z Stanów trudniej się modzi. 

Opublikowano
W dniu 14.04.2024 o 22:16, kosik25 napisał(a):

Kupujesz używke kluczyka b7 o częstotliwości 433, plus nowy kluczyk lub sam grot z b7 (może być z aliexpres obudowa z grotem za 17zl). Docinasz grot (płaciłem 60zl) zczytujesz kod pin imobilazjera i przypisujesz nową pastylkę imobilazjera (20zl)  do licznika oraz pilot do modułu komfortu za pomocą vcds. Na Yt jest świetny filmik jak odczytać kod imo i jak zakodować wszystko.   

Podeślij filmik bo nie mogę znaleźć ?

Opublikowano
2 godziny temu, peter22 napisał(a):

Podeślij filmik bo nie mogę znaleźć ?

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zderzak po przecierce pół roku temu wreszcie pomalowany na nowo. Przy okazji wszystko co czarne na aucie wleciało w połysk ?

 

20240514_203005.thumb.jpg.4e28caeacfe5bc8884467a95bfe68af3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.