Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 minuty temu, greg2505 napisał(a):

Tak 7,5jx17 et28

  • To coś takiego szukam na laczku 225/235?
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
29 minut temu, greg2505 napisał(a):

Dawid jaką oponkę wrzuciłeś bo mam dylemat 215/50 czy 225/45 brać ,fele mam takie same

16989469048955117111876110052430.jpg

Dębice 225/45 Na talerzykach z b5 obawiam się, że balon 50 mógłby trzeć.

Opublikowano
3 minuty temu, kosik25 napisał(a):

Dębice 225/45 Na talerzykach z b5 obawiam się, że balon 50 mógłby trzeć.

Ok dzięki, ja mam ori 1be ,ale też bardziej ku 225 się skłaniam

Opublikowano
7 minut temu, greg2505 napisał(a):

Ok dzięki, ja mam ori 1be ,ale też bardziej ku 225 się skłaniam

Brat ma te same felgi 19tki pompei co ja. Ja mam 235/35 1bv i talerze z b5. Brat 1be bez talerzy założył 225/40 i mu przyciera.

Opublikowano
17 minut temu, greg2505 napisał(a):

Tak 7,5jx17 et28

Dzięki Grzegorz za cyne,dryndam jutro do gościa i biorę rolke?

Zawartość dodana 10 minuty później
1 minutę temu, kosik25 napisał(a):

Brat ma te same felgi 19tki pompei co ja. Ja mam 235/35 1bv i talerze z b5. Brat 1be bez talerzy założył 225/40 i mu przyciera.

19 235 et 35 8,5 na gwincie plus dystans 20mm' przecierały mi  jak miałem pasażerów i full bagaż .Na zakrętach to przecierało mi tak ,że nadkola szmacianego nie mam przy rancie? Muszę w końcu założyç nowe nadkola?

Opublikowano
17 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Dębice 225/45 Na talerzykach z b5 obawiam się, że balon 50 mógłby trzeć.

Ja ma takie 225 na 45 i ładnie to siedzi 

Opublikowano
3 godziny temu, Misieqq7 napisał(a):

Ja ma takie 225 na 45 i ładnie to siedzi 

Dokładnie i zacisk 345 się mieści. 

 

 

20231024_162359.jpg

Opublikowano

Ładnie siedzi te 345mm , chce u siebie ale kupiłem 320mm i jak uda się sprzedać to wpadną 345mm

!:) 

Opublikowano

Elegancko ,to też wezmę 225/45,teraz mam 225/40/18 to trochę więcej będzie gumy na zimę,tylko zastanawiam się czy nie wziąść 94v,jak myślicie jest sens czy 91h brać

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
Godzinę temu, greg2505 napisał(a):

Elegancko ,to też wezmę 225/45,teraz mam 225/40/18 to trochę więcej będzie gumy na zimę,tylko zastanawiam się czy nie wziąść 94v,jak myślicie jest sens czy 91h brać

Raczej takich prędkości osiągać zimą nie będziesz. Ja brałem zwykłe, bo zimą z reguły i tak się nie zapi....

Opublikowano
47 minut temu, kosik25 napisał(a):

Raczej takich prędkości osiągać zimą nie będziesz. Ja brałem zwykłe, bo zimą z reguły i tak się nie zapi....

Bardziej chodziło mi oto że 94v są wzmacniane,cena ok 40zł szt drożej

Opublikowano
29 minut temu, greg2505 napisał(a):

Bardziej chodziło mi oto że 94v są wzmacniane,cena ok 40zł szt drożej

Bratu do 1.9tdi 300km brałem te wzmacniane.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z Jagodą życzymy zdrowych i bezawaryjnych świąt :P?

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

No już przyznaj się, że po tylu latach w końcu się turbo wysrało :P

 

Opublikowano
49 minut temu, kamil-vag napisał(a):

No już przyznaj się, że po tylu latach w końcu się turbo wysrało :P

 

Czekałem czy ktoś zauważy. Nowe turbo już na aucie i powrót do domu. Filtry i oleje wymienione na nowe (chociaż były wymieniane 5tys km temu). Przy okazji uszczelniona pokrywa zaworów oraz założone podkładki antywibracyjne pod klocki. Teraz podczas jazdy cisza i spokój. Na powrocie od domu udało się też ocalić pieska (chociaż przede mną jechała moja drugą b6tką i pieska nie widziała).  

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wygląda na to, że zima w tym roku będzie długa. Po roku szukania udało się kupić grzaną kanape (w zestawie z fotelami z b7, które poszły do mojej innej audi a4 b6). Wreszcie nie będzie kłótni, który będzie siedział z przodu, bo teraz oboje mają podgrzewaną kanape ?

 

20240121_135932.thumb.jpg.42811c56bfba31dfb0368afe39b5a142.jpg

 

20240121_135856.thumb.jpg.6779571258d39aed325196ff0971cc6d.jpg

Opublikowano

Tył ma grzaną dupke i plecki? Jak cenowo zestaw w skórze? Tył w ogóle był w odmianie sport czy po prostu skóra?

Opublikowano
8 minut temu, Ivanek napisał(a):

Tył ma grzaną dupke i plecki? Jak cenowo zestaw w skórze? Tył w ogóle był w odmianie sport czy po prostu skóra?

Tak tył ma grzane siedzisko i oparcie tak samo jak przednie fotele. Ja mam połskóry z materiałem speed, kupione tutaj z forum od kolegi z fotelami za 1500zł bez gwarancji, że kanapa i fotele grzeją ? bardzo długo szukałem takiej grzanej kanapy z  materiałem speed. Wszystko już  zamontowane w obu b6 i wszytko działa.

Opublikowano
9 minut temu, kosik25 napisał(a):

Tak tył ma grzane siedzisko i oparcie tak samo jak przednie fotele. Ja mam połskóry z materiałem speed, kupione tutaj z forum od kolegi z fotelami za 1500zł bez gwarancji, że kanapa i fotele grzeją ? bardzo długo szukałem takiej grzanej kanapy z  materiałem speed. Wszystko już  zamontowane w obu b6 i wszytko działa.

Dobrze, że mi to narazie jakoś niepotrzebne, córa siedzi jeszcze na pokładce więc w żopke ciepło :D 

Opublikowano
10 minut temu, Ivanek napisał(a):

Dobrze, że mi to narazie jakoś niepotrzebne, córa siedzi jeszcze na pokładce więc w żopke ciepło :D 

Moje też mają 8 i 9 lat muszą według przepisów jeździć na podkładce, ale  zawsze w plecy cieplej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.