Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ferie w Gdańsku. Wjazd na parking podziemny był wyzwaniem, lecz wyjazd z miejsca parkingowego będzie trudniejszy. Muszę ogarnąć 2 deski ?

20250202_154001.thumb.jpg.fd4a6c2372f1c68dae931f44279f4583.jpg

 

20250203_090917.thumb.jpg.58e297b584616813a7a5271bce5fa009.jpg

 

20250203_091700.thumb.jpg.0dfa5f7b2f379dabf35b08e3d5fdac15.jpg

 

20250203_091730.thumb.jpg.6968bb1aaa4b8c1f311e06d2e602b88b.jpg

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego mam tylko gumową dokładkę w B6 a nie żadne tworzywa, a na siłownię jak jadę na podziemny to muszę pod kątem bo ocieram. Dziwne że w b7 nie mam z tym problemu, obydwa sline, obydwa 1be

Opublikowano
22 minuty temu, Ivanek napisał(a):

Dlatego mam tylko gumową dokładkę w B6 a nie żadne tworzywa, a na siłownię jak jadę na podziemny to muszę pod kątem bo ocieram. Dziwne że w b7 nie mam z tym problemu, obydwa sline, obydwa 1be

B7 ma wyżej zderzak :)

Opublikowano
47 minut temu, kosik25 napisał(a):

B7 ma wyżej zderzak :)

I nie mam w niej też dokładki ale faktycznie coś może być na rzeczy, B6 jest cholernie niskie nawet na 1BE

Opublikowano
  • Autor

No ale u @kosik25 są jeszcze talerzyki z B5, i wtedy się zaczynają problemy właśnie... ? Ja z perspektywy czasu bym drugi raz ich nie zamontował ?

Opublikowano
35 minut temu, Ivanek napisał(a):

I nie mam w niej też dokładki ale faktycznie coś może być na rzeczy, B6 jest cholernie niskie nawet na 1BE

Mam b6 i b7 obie na 1bv i w b7 zderzak z dokładką od cupry jest dużo wyżej.

Opublikowano
37 minut temu, kosik25 napisał(a):

Mam b6 i b7 obie na 1bv i w b7 zderzak z dokładką od cupry jest dużo wyżej.

Drugi raz tak niskiego auta jak B6 bym nie kupił haha, kilka razy zdjąłem zderzak także rozumiem Twój ból :D 

Opublikowano

Się nie kombinuje z zawieszeniem to nie ma takich problemów ?

Opublikowano
2 godziny temu, Ivanek napisał(a):

Drugi raz tak niskiego auta jak B6 bym nie kupił haha, kilka razy zdjąłem zderzak także rozumiem Twój ból :D 

Bólu nie ma, dokładka jest jeszcze cała. W środę wyjeżdżam więc wtedy się okaże czy trudniej było wjechać czy wyjechać. Ale widzę też plusy. Hotel jeszcze lepszy niż ostatnio a troche już ich w centrum Gdańska zwiedziliśmy. Parking podziemny platformowy na który lx7z wjedzie bez problemu. Dzieci bardzo zadowolone, bo basen bez ograniczeń czasowych. Piękny widok z tarasu widokowego. Wczoraj akurat po przyjeździe udało się nagrać pożar hali z meleksami.

 

 

 

 

Opublikowano

Z platformą chyba mieliśmy pecha, bo jako jedyna jest niżej od pozostałych i w miejscu gdzie są przednie koła jest jakby "zarwana". Obok stały większe auta i ich platformy były "równe". Aby wyjechać dokładką od cupry brakowało 2cm więc bez pomocy nie było możliwości. Próbowałem wyjechać podkładając 4 deski do krojenia drewniane lecz to było za mało. Pomocne okazały się półki drewanie z apartamentu. Audi wyjechało bez żadnych uszkodzeń ?

 

20250204_190306.thumb.jpg.d93c40bcbc35404e96714fb283ff5d42.jpg

 

20250204_190320.thumb.jpg.65cfa0d96a67263f93f351907dd0a88c.jpg

 

20250204_190426.thumb.jpg.53545777d7db0682527c9407295d0983.jpg

 

20250204_192535.thumb.jpg.6d6a3ec41d909be7c8b94a5632b18486.jpg

Opublikowano

Mistrz z tymi półkami :)

 

Opublikowano

Spoko felga na zimę :) Mam takie same i uważam, że ma świetne parametry na zimę do B6 :) Auto nie pływa na zakrętach jak na balonach przy 15",16" feldze no i świetnie wygląda, ale wiadomo to kwestia gustu.

Opublikowano
Godzinę temu, szpakuziom napisał(a):

Spoko felga na zimę :) Mam takie same i uważam, że ma świetne parametry na zimę do B6 :) Auto nie pływa na zakrętach jak na balonach przy 15",16" feldze no i świetnie wygląda, ale wiadomo to kwestia gustu.

Na zacisk z s4 mniejsze niż 17tki nie wchodzą. Jeżeli chodzi o felgi też mi się podobają i nie są schowane :)

Opublikowano

Chyba wiosna idzie...

Zbroimy się hehe ?

 

Messenger_creation_038A4BE6-5DC0-4D20-BE81-95EA9B678BF3.thumb.jpeg.eee7b055497a0f03dd03e66d6c10738d.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gdyby ktoś miał dylemat czy w tubie z Q5 warto zmienić głośnik to tak warto. Porównałem 3 glosniki ori bose z tuby, ori głośnik z tuby ze zwykłego nagłośnienia oraz ori glosnik z tuby z Q5. Ten ostatni wygląda jak zabawka w porównaniu do dwóch pozostałych. Wybrałem głośnik z bose bo ma największy skok. Obecnie wzmacniacz bose ciągnie 2 ori glosniki bose. Kolejny mod zaliczony. Zostało odkurzyć bagażnik ??

 

20250310_094023.thumb.jpg.800beab8a356f17c0b2ae319f91ccae9.jpg

 

20250310_094710.thumb.jpg.ae02265669f9972150c74924b64789af.jpg

 

20250310_094728.thumb.jpg.cfa0d1f1325ea35bdcfeef201bf28ef9.jpg

 

20250310_101147.thumb.jpg.473fea9a1ea629831720d91ebc318e6e.jpg

 

Edytowane przez kosik25

Opublikowano

W nowych Audi Bose ma nalepki made in China, wyglądają podobnie ? ludzie dopłacają gruby hajs za Bose a to gorsze od standardowego nagłośnienia. Swoją drogą, jak podłączyłeś ten drugi sub? Szeregowo czy równolegle?

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał(a):

W nowych Audi Bose ma nalepki made in China, wyglądają podobnie ? ludzie dopłacają gruby hajs za Bose a to gorsze od standardowego nagłośnienia. Swoją drogą, jak podłączyłeś ten drugi sub? Szeregowo czy równolegle?

No ten z Q5 też z Chin.  Podlaczone tak jak ori do instalacji dolutowane 2 przewody.

 

Opublikowano

Ale w jaki sposób? Równolegle czy szeregowo? Bo to robi różnicę, kwestia spalenia wzmaka jeżeli jest szeregowo ?

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Ale w jaki sposób? Równolegle czy szeregowo? Bo to robi różnicę, kwestia spalenia wzmaka jeżeli jest szeregowo ?

Do głosnika w tubie idą 2 przewody i w te 2 przewody się wlutowalem. Na takim połączeniu auto jeździ już miesiąc i wszystko z wzmacniaczem jest git ?

Opublikowano
W dniu 10.03.2025 o 20:28, Langista napisał(a):

Ale w jaki sposób? Równolegle czy szeregowo? Bo to robi różnicę, kwestia spalenia wzmaka jeżeli jest szeregowo ?

A gdzie i w jaki sposób najlepiej podłączyć ? właśnie niedługo mi przyjdzie taki subwoofer , zawsze to lepsza opcja niż pusty styropian ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.