Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Coś pięknego ! u mnie miał drugie życie, ale u Cb to już ma jak w niebie ten samochód ? Naprawdę fajnie się patrzy jak ktoś dzieli pasje jak Ty, i kontynuuje to "dzieło".

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sobota dzień moda. 

Pamięć foteli i lusterek ??

 

20240518_204955.thumb.jpg.6c3f5e1260a2d8091be57aa1301efb73.jpg

 

20240518_202751.thumb.jpg.7d272424f3283f0587e5ba922d821403.jpg

 

 

 

 

Opublikowano
18 minut temu, kosik25 napisał(a):

Sobota dzień moda. 

Pamięć foteli i lusterek ??

 

20240518_204955.thumb.jpg.6c3f5e1260a2d8091be57aa1301efb73.jpg

 

20240518_202751.thumb.jpg.7d272424f3283f0587e5ba922d821403.jpg

 

 

 

 

 

za***iście, tylko gratulować ?

Opublikowano

Dawid idzie pełnym ogniem z modyfikacjami. :wink:

Opublikowano

Niedziela, czas umyć auta :D

Za chwile 3 audi skończone i co ja będę modzić? ?

 

20240519_133407.thumb.jpg.72a70fc100e166557fcdb64440759459.jpg

 

20240519_133341.thumb.jpg.3eb941aa52c800cb95fc297392d0e495.jpg

Opublikowano
13 minut temu, kosik25 napisał(a):

Za chwile 3 audi skończone i co ja będę modzić? ?

Do każdej dołożyć quattro, niebieskiej bixenon... coś jeszcze znajdzie się. :decayed:

Opublikowano
45 minut temu, george napisał(a):

Do każdej dołożyć quattro, niebieskiej bixenon... coś jeszcze znajdzie się. :decayed:

Graty leżą :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hel za 2 dni ?

 

 

Opublikowano

Zlot audi Hel 2024 ?

 

20240601_161129.thumb.jpg.c0fcd001e3dd6685a5e9055fe83f63c9.jpg

Opublikowano

Wypucowana ,że strach. ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 1.06.2024 o 17:20, kosik25 napisał(a):

Zlot audi Hel 2024 ?

 

20240601_161129.thumb.jpg.c0fcd001e3dd6685a5e9055fe83f63c9.jpg

W tym Roku nie stety mnie nie było bo ,nie dałem rady zjechać do PL szkoda ?

Opublikowano

Such a beautiful automobile , i love it.

Opublikowano
W dniu 2.08.2024 o 15:13, A4b6quattro napisał(a):

W tym Roku nie stety mnie nie było bo ,nie dałem rady zjechać do PL szkoda ?

Może za rok Władi też zorganizuje. Ja się dowiedziałem na sam koniec od @kkam ?

Opublikowano
W dniu 3.08.2024 o 17:06, kosik25 napisał(a):

Może za rok Władi też zorganizuje. Ja się dowiedziałem na sam koniec od @kkam ?

Opisujcie proszę gdzieś takie imprezy. Przeglądałem w tym roku dział zlotów ale nikt nic nie wstawiał ?

Opublikowano
3 godziny temu, Monti napisał(a):

Opisujcie proszę gdzieś takie imprezy. Przeglądałem w tym roku dział zlotów ale nikt nic nie wstawiał ?

Informacje były na auditeam ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, kosik25 napisał(a):

Informacje były na auditeam ;)

Nie mam tam konta, ale chyba czas założyć ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jesień... to najlepszy czas na mody ?

 

20241012_120650.thumb.jpg.41d3fda5368405e41c0e76109dc41dd4.jpg

Opublikowano

Pewno tunel USA'a, takie mam przeczucie ?

 

Pozdr

Opublikowano

Klocki Lego. :decayed:

Opublikowano
W dniu 14.10.2024 o 08:16, staniek napisał(a):

Pewno tunel USA'a, takie mam przeczucie ?

 

Pozdr

Tunel USA nie ma panelu menu do włączania wentylacji pojazdu więc odpada. Kilka metrów przewodów dokładam ?

 

Messenger_creation_493069ED-27B5-4BF7-AACA-3C88F881FDCD.thumb.jpeg.05151ef553036d9a644dc9eeff9decfc.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.