Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Równy rok temu kupiłem od @kamil-vag audi. Przez ten rok zrobione bezawaryjnie 8tys km. Dzisiaj w równy rok od zakupu auta udało się kupić na miejscu rnse Led przypadek? ? Radio w stanie idealnym daje możliwość na kolejne mody ?

20230220_140625.jpg

Gratulacje! Jakie plany w związku z RNSE LED??

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

Gratulacje! Jakie plany w związku z RNSE LED??

Wizualizacja parkowania lub 2 kamery i TV odbiór w lepszej jakości :) chyba, że wyjdzie Soft który pozwoli na raz na podgląd z kamery i wizualizacji parkowania. Kamilowe rnse leci na sprzedaż.

Opublikowano
9 godzin temu, kosik25 napisał(a):

Soft który pozwoli na raz na podgląd z kamery i wizualizacji parkowania. Kamilowe rnse leci na sprzedaż.

to by było spoko, w toyocie tak mam, że kamera jest na ekranie oraz jednocześnie wizualizacja czujników na FIS i działa to całkiem fajnie. Sądze, że o takim czymś można by pomyśleć mając VFIZ i kontakt do gościa co go robi

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano
1 godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał(a):

to by było spoko, w toyocie tak mam, że kamera jest na ekranie oraz jednocześnie wizualizacja czujników na FIS i działa to całkiem fajnie. Sądze, że o takim czymś można by pomyśleć mając VFIZ i kontakt do gościa co go robi

Vfizow od dłuższego czasu nie produkuje (sam chciałem kupić, a nawet jeden załatwiłem Adamowi ). Podobno nowy Soft ma umożliwić działanie obrazu z kamery i wizualizacji ale kiedy to będzie? 

Opublikowano

Ale ta zima w tym roku ciepła ?

20230221_131552.jpg

Opublikowano

O bose i grzana kanapa? Dobrze widzę?

Opublikowano
4 godziny temu, MaTeo85 napisał(a):

O bose i grzana kanapa? Dobrze widzę?

Sokole oko. Tak wszystko się zgadza i parę gratów z s4 dotarło. Przyjechala dzisiaj młodsza siostra na montaż bixenonów z 2020r.

20230223_140704.jpg

Opublikowano

też mam wiązkę i panel grzania kanapy, tylko nie mam czasu i weny żeby to wsadzić do auta hehe. A te Twoje B6ki ładnie się prezentują.

Opublikowano
Godzinę temu, MaTeo85 napisał(a):

też mam wiązkę i panel grzania kanapy, tylko nie mam czasu i weny żeby to wsadzić do auta hehe. A te Twoje B6ki ładnie się prezentują.

Dziękuję Ci bardzo. Ja mam panele z b6 oraz z a6c6 będę rzeźbic coś nowego ?

 

Zdjęcia na setapie zimowym. Zima która przyjdzie będzie już na nowych felgach ?

 

20230223_182325.jpg

20230223_182439.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przyszła dzisiaj naprawdę duża paczka, z ktorej jestem bardzo zadowolony ?

IMG-20230313-WA0000.jpg

Opublikowano

A w paczce dużo śniegu ?

20230310_220518.jpg

Opublikowano

Gdzie kupujesz śnieg? 

Opublikowano
13 minut temu, george napisał(a):

Gdzie kupujesz śnieg? 

Teraz już tylko sprzedaje ?

Opublikowano

Czas najwyższy pożegnać stare kapcie i założyć nowe. Przy okazji swap hamulcy na 345/300 ?

20230319_182957.jpg

Opublikowano

Gdzie te kapcie ?   :mysli:

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
39 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Gdzie te kapcie ?   :mysli:

Wstyd pokazywać bez dystansów bo poszły do lx7z, bo felga się na zacisk nie mieściła ? 

 

 

20230319_193106.jpg

Opublikowano

Kilka kartoników, a w przeliczeniu na pieniądze kilka tysięcy. Jutro wlatują kapcie letnie ?

 

 

20230323_113903.jpg

Opublikowano

Razem z hamulcami. :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, dekiel 13 napisał(a):

Razem z hamulcami. :thumbup1:

Nabrały od października mocy urzędowej. Teraz rozglądam się za felgami na zimę.

Pewnie wpadną nowe 17 z a5 z et28

:whistling:

Opublikowano
17 minut temu, kosik25 napisał(a):

Nabrały od października mocy urzędowej. Teraz rozglądam się za felgami na zimę.

Pewnie wpadną nowe 17 z a5 z et28

:whistling:

Wiem które, pięcioramienne z dobrą wklęsłością.  B)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.