Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Topla Energy (czerwona) przeżyła u mnie 6 zim. Nigdy o nią nie dbałem, była ładowana dwa czy trzy razy przez ten czas. Pewnie gdyby zadbać, że dwa razy w roku podładować to pociągnęła by dłużej.

Tym razem kupiłem polskiego AutoParta z Mielca, chciałem Bannera, ale u mnie w okolicy nieee było od ręki.

 

Kiepskie jest jedynie to, że w Topli słabo z większymi pojemnościami. Jest 75Ah a później jedynie 100Ah. Mam na myśli tą czerwoną.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 godzin temu, Marfiol napisał:

Boscha i Varty to mam dość :D

Ja mam Boscha 5 rok w obu audi :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Auto będzie dobrze hamować :grin:

Dzięki @rs dziadek:thumbup1:

20221020_120238.jpg

Opublikowano

345?

Opublikowano

320 widać po zacisku :D 

Opublikowano
44 minuty temu, Langista napisał:

345?

320/300 w drugiej mam taki sam zestaw i sprawuje się doskonale. Mieści się w stalówke 16tke na dystansie. Zastanawiałem się na 345 ale wtedy musiałbym 17tke wozić w bagażniku.

Opublikowano

Jesień :a4fan:

20221009_180252.jpg

Opublikowano

Jeszcze bez dokładki. :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, george napisał:

Jeszcze bez dokładki. :decayed:

Auto trzeba umyć, poczekać aż przestanie padać i zdjęcie zrobić już z dokładką :grin: 

Edytowane przez kosik25

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Auto otrzymało pierwszy mod w tym roku. Nagłośnienie BOSE :wub:

20230128_204745.jpg

Opublikowano

Z czego taki zestaw?

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Z czego taki zestaw?

B6/7 ten nowszy z srebrnym wzmacniaczem.

Opublikowano

Ciekawe jaka jest różnica w graniu :eusathink:

Opublikowano
29 minut temu, Langista napisał(a):

Ciekawe jaka jest różnica w graniu :eusathink:

Między starym a nowszym? Pewnie nie wielka bo głośniki są takie same. Jedynie wzmacniacz się w bagażniku różni. Pod nowszy ten srebrny @kajurobi wiązki pod starszy czarny nie.

Opublikowano

Kolejna zmiana w ten mroźny weekend. 

Ambiente było czerwone jest białe :banan: 

 

PS. Na lato są grube plany 

- heble miały być 320/300 a leży już większy zestaw gotowy do założenia 

- Quattro 

- fotele Full opcja z pamięcią 

- kamera przód

- lakiernik 

Opublikowano

W godne ręce poszła , Kamil zadowolony pewnie.

Zmiany zacne jak na taką  'babcię'. :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, kosik25 napisał(a):

Między starym a nowszym? Pewnie nie wielka bo głośniki są takie same. Jedynie wzmacniacz się w bagażniku różni. Pod nowszy ten srebrny @kajurobi wiązki pod starszy czarny nie.

Wiesz może, czym się różni ten wzmacniacz? Może @pila24wie :decayed:

Opublikowano

Przede wszystkim 25 pinowy czyli ten czarny nie ma wejść DSP oraz na mikrofony, w przeciwieństwie do srebrnego 32 pinowego.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Czyli tylko kwestia sterowania mikrofonem i jego filtrami? W sumie może poprawiłaby się jakość z mikrofonu nad głową :eusathink:aktualnie z zestawem od Łukasza jakość dźwięku nie powala i jadąc powyżej 70 km/h mega dużo szumów łapie ten mikrofon.

Opublikowano
3 godziny temu, Langista napisał(a):

aktualnie z zestawem od Łukasza jakość dźwięku nie powala i jadąc powyżej 70 km/h mega dużo szumów łapie ten mikrofon.

Nie ma co podłączać tego mikrofonu,tak poprawia ze psuje jakość. A tych srebrnych wzmaków jest kilka wersji,różnią się wyjściami głośnikowymi (zamiana polaryzacji) oraz predefiniowanymi ustawieniami korektora dźwięku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.