Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
43 minuty temu, kosik25 napisał:

Czasami nawet małe zmiany cieszą B)

received_6227384740612202.jpeg

received_729462538341458.jpeg

Jakich ledów użyłeś?? Podaj linka jak możesz.

Podłączyłeś je do podświetlenia klamek, czy w inny sposób??

Edytowane przez Lukasz_mk2

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Jakich ledów użyłeś?? Podaj linka jak możesz.

Podłączyłeś je do podświetlenia klamek, czy w inny sposób??

Zwykły Led w silikonie barwa biały zimny.

ALLEGRO.PL

 

Tak podłączone pod podświetlenie klamki, ale jeżeli ktoś nie posiada można się podłączyć pod podświetlenie przycisku od sterowania szybą. 

Opublikowano

Podcinałeś dekory?

Opublikowano
5 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Podcinałeś dekory?

Nie ma takiej potrzeby taśme można przykleić do dekoru lub do tapicerki boczku. Ja osobiście przyklejam do tapicerki boczku. I są 2 sposoby, pierwszy taśme przyklejasz u góry wtedy podświetlenie jest nad dekorem, albo tak jak u mnie na dole wtedy ładnie podswietla dół dekoru (klamke, materiał speed i rączkę boczka).

Edytowane przez kosik25
Literówka

Opublikowano
W dniu 17.06.2022 o 15:04, kosik25 napisał:

Chromu wewnątrz auta nigdy nie za wiele :wub:

20220617_144611.jpg

Przyciski i rączka drzwi z jakiego auta? Zakładam,  że w każdych drzwiach zmieniłeś ?

Włącznik świateł to tradycyjnie składak?

Edytowane przez rosati

Opublikowano
Godzinę temu, rosati napisał:

Przyciski i rączka drzwi z jakiego auta? 

Przełączniki w rączkach z b8 lift. Trzeba troszkę podpiłować rączki bo przyciski z b8 lift są około 1mm szersze od tych z b6/7. Włącznik świateł rzeźba z vw passata/golfa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Auto wróciło z wakacji. Pogoda dopisała. Przejechane 1000km nad polskim morzem. Auto zasłużyło na wymianę oleju, filtrów oraz rozrządu :thumbup1:

20220725_185447.jpg

20220725_185556.jpg

20220725_185608.jpg

Opublikowano

Mi motula podpijał skubaniutki, a kochałem go od 2014r.

Opublikowano
Godzinę temu, Ivanek napisał:

Mi motula podpijał skubaniutki, a kochałem go od 2014r.

Leje go do 2gej b6 1.9tdi i nie bierze mi nic. Polecił mi go Dzik. Osobiście chciałem ravenol, a On stwierdził, że nie ma sensu przepłacać. Jak narazie auto stoi brudne po drodze powrotnej z wakacji i czeka na swoją kolej.

20220725_210522.jpg

Opublikowano

Też chciałem wlać Ravenola i zejść z Motula ale kolega polecił mi Valvoline All-Climate, używa do porobionej 1.9 na ~300KM i chwali, lekko ponad tydzień temu zalałem ten olej drugi raz z rzędu bo naprawdę nic nie znika... ;D A cenowo 100zł za 5l to śmiech

Opublikowano
  • Autor

Mogłeś dalej lać Eurol'a na którym jeździł...niewiele gorszy od Ravenola.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Plany na zmiany w audi we wrześniu były duże. Lecz jedyne co udało się zrobić to wymienić znaczek w kierownicy (S4). Umyć auto i posprzątać środek. Dokładki i czarne relingi leżą w piwnicy i chyba doczekają się montażu dopiero na wiosnę tak samo jak hamulce. A wszystko przez to, że znalazłem czarny sufit i zakładałem do drugiej audi to był ostatni element, który tam brakował. Moja jest bardzo zadowolona więc będę mógł więcej gratów przemycić do piwnicy  :kox: Modziłem brata b6 i b7 i ostatecznie na moją b6 zabrakło czasu :a4fan:

20221002_145201.jpg

20221002_145220.jpg

20221002_145139.jpg

20221002_151759.jpg

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze, że jest czas nawet na dbanie, czyli mycie, odkurzenie ? bardzo mnie cieszy taki widok ? ! a na modzenie jeszcze znajdziesz czas Dawid.

Opublikowano

Siemka :)

Kamil, kiedyś robiłeś porównanie olejów w excelu. Masz to może gdzieś jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

Dane od tego czasu mogły się zmienić...

Ja obecnie do swoich PD-ków leje Eurol'a fluence albo Texaco Havoline Ultra S też dobrze wychodzą w stosunku jakości do ceny...

 

1431213511_Beztytuu.png.efd9101047b740857ff4c6bfb12c0132.png.f5138e22192d056f5e2b01036dd7692c.png

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dane od tego czasu mogły się zmienić...

Ja obecnie do swoich PD-ków leje Eurol'a fluence albo Texaco Havoline Ultra S też dobrze wychodzą w stosunku jakości do ceny...

 

1431213511_Beztytuu.png.efd9101047b740857ff4c6bfb12c0132.png.f5138e22192d056f5e2b01036dd7692c.png

Dziękuję za pomoc! :)

Opublikowano

Smiga dalej ten aku Tuborg w tej furce ? :P Wlasnie moj mi padł i mysle,co kupic :kwasny:

Opublikowano
Godzinę temu, Marfiol napisał:

Smiga dalej ten aku Tuborg w tej furce ? :P Wlasnie moj mi padł i mysle,co kupic :kwasny:

Chciałem postawić krzyżyk na mojej Varcie 74 Ah 750 A po 3 latach, ale pozostawione światła chwilowo wyłączyły ją z rozgrywek. Po naładowaniu wzorowa kondycja - prąd rozruchowy i pojemność. 

Opublikowano
34 minuty temu, george napisał:

Chciałem postawić krzyżyk na mojej Varcie 74 Ah 750 A po 3 latach, ale pozostawione światła chwilowo wyłączyły ją z rozgrywek. Po naładowaniu wzorowa kondycja - prąd rozruchowy i pojemność. 

Boscha i Varty to mam dość :D

Opublikowano

Topla Energy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.