Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, george napisał:

RS4 w B6 dobrze wygląda.

Łobuzie, narobiłeś mi apetytu tymi Ulterami w pierwszej B6 i po majówce będą aucie. :grin:

Tym razem na odwrót rs4 na b7, pompei na b6. Na b6 pompei powinny zajebi*cie wyglądać ciemne auto (ostatecznie będzie całe ciemne) i do tego masywne srebrne pompei. Ultery zawsze spoko :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pogoda w majówkę i bardzo dłuuuugi weekend dopisała. Audi posmakowało trochę bryzy morskiej. Przejechane Władysławowo, Puck, Rewa, Gdynia, Sopot, Gdańsk teraz kierunek Wiele, obiad w Borsku i do domu :wub: Audi lubi robić kilometry bo nie strakuje :a4fan:

O dziwo szkrabą nie przeszkadza zawias 1bv ciekawe czy zmieni się to na 19tkach.

20220503_131707.jpg

20220503_134850.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały dzień siedzę w Karsinie  :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dev napisał:

A ja cały dzień siedzę w Karsinie  :wink:

I nie widziałeś granatowej b6? :dontknow:

Na przyjęciu byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kolega mieszka, odwiedziłem go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dev napisał:

Nie, kolega mieszka, odwiedziłem go.

Dużo przyjęć dzisiaj było w Karsinie, Wielu i Borsku. No nic audi nie widziałeś, będzie trzeba pomyśleć o głośnym wydechu to następnym razem nie zobaczysz ale usłyszysz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę znowu za 2 tygodnie, muszę też jechać do Dziemian po odbiór procy :wink:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dev napisał:

Będę znowu za 2 tygodnie, muszę też jechać do Dziemian po odbiór procy :wink:

Z Dziemian z wulkanizacji brałem pompei 19tki tanio nie było. Ty przypadkiem nie masz czarnego cabrio? Ostatnio kilka razy widziałem w Chojnicach na tablicach GS lub GSL A takie Cabrio pomijając Krzysztofa od modułów do lusterek to rzadkość 

received_1283414355452461.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam cabrio, mam czarne S4 B8

 

 

20190406_194614.jpg

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dev napisał:

Nie mam cabrio, mam czarne S4 B8

 

 

20190406_194614.jpg

Piękne auto będę wypatrywać :thumbup1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po majówce czas na pracę i wiosenne porządki :thumbup1: 

received_2934742460149658.jpeg

20220504_124200.jpg

20220504_121927.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam za rozszerzenia montujesz :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, K4rol81 napisał:

Co tam za rozszerzenia montujesz :D ??

Wiązka alarmu wreszcie doszła, A tak pozatym plany są na bose, grzaną kanapę, raczke pasażera USA, panel alarmu i pamięć memo graty są gorzej z czasem na montaż.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kosik25 napisał:

pamięć memo graty są gorzej z czasem na montaż.

Full elektryka przednich foteli też chodzi mi po głowie. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, george napisał:

Full elektryka przednich foteli też chodzi mi po głowie. :kox:

Tego ogólnie i tak się nie używa wiem po a6c7 :P chyba, że dzielisz z kimś auto. Ogólnie plan był taki, że przy otwieraniu auta fotel idzie na maxa do tyłu ale czy to jest mi potrzebne nie wiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiązka pod memo zrobiona, lustra już wymienione, tylko czasu nie ma ogarnąć foteli, mam stelaże gołe z silnikami pod pamięć tylko czasu brak na zabawę w przełożenie poszycia itp. A gadżet przydatny bo zazwyczaj wsiadam do auta po żonie i jest ciasno bo jak to kobieta po co fotel odsunąć... ehh

Kanapę chyba też kiedyś zrobię grzaną :) panel i wiązkę mam tylko trzeba by maty dołożyć.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MaTeo85 napisał:

U mnie wiązka pod memo zrobiona, lustra już wymienione, tylko czasu nie ma ogarnąć foteli, mam stelaże gołe z silnikami pod pamięć tylko czasu brak na zabawę w przełożenie poszycia itp. A gadżet przydatny bo zazwyczaj wsiadam do auta po żonie i jest ciasno bo jak to kobieta po co fotel odsunąć... ehh

Kanapę chyba też kiedyś zrobię grzaną :) panel i wiązkę mam tylko trzeba by maty dołożyć.

Ja jak już to bym kupował to gotowe fotele recaro pół skóra z materiałem speed. Fajnie by było gdyby fotel jechał do tyłu przy otwieraniu auta i po posadzeniu 4 liter na fotel jechał do przodu do twojej docelowej pozycji ale tak niestety nie jest i trzeba się schylić aby wcisnąć odpowiedni przycisk na memo jakby nie mogli zrobić tych przycisków wyżej :dontknow:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kosik25 napisał:

Ja jak już to bym kupował to gotowe fotele recaro pół skóra z materiałem speed. Fajnie by było gdyby fotel jechał do tyłu przy otwieraniu auta i po posadzeniu 4 liter na fotel jechał do przodu do twojej docelowej pozycji ale tak niestety nie jest i trzeba się schylić aby wcisnąć odpowiedni przycisk na memo jakby nie mogli zrobić tych przycisków wyżej :dontknow:  

Jakby zapamietać na kluczyku maksymalnie odsuniętą pozycję i wciskając kolejny setup podjechałby do przodu? :eusathink: Mam lustra 14 pin, @MaTeo85 przygotował również wiązki, wiec pozostaje kwestia foteli i przerobienia boczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, george napisał:

Jakby zapamietać na kluczyku maksymalnie odsuniętą pozycję i wciskając kolejny setup podjechałby do przodu? :eusathink: Mam lustra 14 pin, @MaTeo85 przygotował również wiązki, wiec pozostaje kwestia foteli i przerobienia boczku.

Można na obu kluczykach zapamiętać inne ustawienie fotela. Np 1 pilot pamieta twoje ustawienia 2 pilot twojej kobiety. Ale pilot pamięta tylko 1 pozycje np po otwarciu auta tym pilotem fotel idzie na maksa do tyłu (tak aby wygodniej się wsiadało jak ktoś jest wysoki) ale aby fotel poszedł do przodu trzeba wcisnąć np 1 na pamięci memo w boczku. W b6/7 według mnie te przyciski są za nisko w nowszych generacjach zrobili je wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego problemu nie mam bo siedzę z fotelem na maxa do tyłu :)

co do samych foteli kiedyś może się trafi nadmiar gotówki i recaro skóra alkantara kto wie, a na razie zostaje przerzucić poszycia na nowe stelaże z elektryką.

ciekawe czy sam moduł pamięci nie ma jakiejś adaptacji zeby zmusić go do ruszania fotela do tyłu a po włączeniu zapłonu żeby jechał na pozycję... było by bardzo przydatne takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...