Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, Rob@k napisał:

Kumpel ma avf w q i wydech ma dwie strony. Napewno wszystko Ori. 

Powyżej zdjęcie z AVF Q. Przerabiałem temat jak szukałem środkowego do 1,8 T Q bo myślałem, że szybciej używkę znajdę z diesla w lepszym stanie, jednak było tak jak kolega @kosik25z pisał czyli biały kruk.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, greg2505 napisał:

Nie ma wydechu od 1.9tdi Q na dwie rury ,więc nie szukajcie,jeśli chodzi o trwałość to montowałem go  ok 10lat temu i nadal jest jak nowy 

Nie ma że na rynku czy ogólnie? 

Bo jeśli to drugie to nieprawda bo po tym idzie z zewnątrz odróżnić AWX od AVF Q, ośka ma dwie rurki z lewej a Quattro pojedyncze z lewej i prawej. 

Opublikowano
7 minut temu, Ivanek napisał:

Nie ma że na rynku czy ogólnie? 

Bo jeśli to drugie to nieprawda bo po tym idzie z zewnątrz odróżnić AWX od AVF Q, ośka ma dwie rurki z lewej a Quattro pojedyncze z lewej i prawej. 

Tak ja piszesz wydech z avf quattro wizualnie z tyłu wygląda jak ten z 2.5tdi (czyli nie wygląda) bo są 2 końcówki skierowane do dołu kończące się przed zderzakiem. Uważam, że nawet nie ma sensu szukać owego wydechu z 1.9tdi skoro można kupić z 1.8t, 2.5tdi, 2.0 i wiele innych których na rynku jest od groma. I nie oszukujmy się audi a4 b6 1.9tdi avf fabrycznie z quattro i sline wychodziło bardzo mało.

Opublikowano

To że jest schowane to wygląda w pewien sposób fajnie, ma to swój urok, niczego nie udaje jak nowe samochody, po prostu jest za zderzakiem. Nawet jak na sline to jest zrobione to bardzo dobrze. 

Opublikowano
3 minuty temu, kosik25 napisał:

Tak ja piszesz wydech z avf quattro wizualnie z tyłu wygląda jak ten z 2.5tdi (czyli nie wygląda) bo są 2 końcówki skierowane do dołu kończące się przed zderzakiem. Uważam, że nawet nie ma sensu szukać owego wydechu z 1.9tdi skoro można kupić z 1.8t, 2.5tdi, 2.0 i wiele innych których na rynku jest od groma. I nie oszukujmy się audi a4 b6 1.9tdi avf fabrycznie z quattro i sline wychodziło bardzo mało.

No a ten co wrzuciłem? Też jest z AVF quattro i końcówki są proste :eusathink:

Opublikowano
16 minut temu, pelonek1 napisał:

No a ten co wrzuciłem? Też jest z AVF quattro i końcówki są proste :eusathink:

Z salonu wychodziły z końcówkami do dołu na 100% widziałem na własne oczy takiego Avfa z salonu 

Opublikowano

Spokojnie chłopaki  w Q były dwie rurki do dołu ,napisałem o quattro, a przed oczami miałem wydech z ośki:doh: 

Opublikowano
Godzinę temu, pelonek1 napisał:

No a ten co wrzuciłem? Też jest z AVF quattro i końcówki są proste :eusathink:

Benzyna prosto, diesel w dół 

Opublikowano

Dawid pakuj końcówy 100 mm do S4kowej doopy, ja mam i pasują idealnie. :guma:

Opublikowano
9 minut temu, dekiel 13 napisał:

Dawid pakuj końcówy 100 mm do S4kowej doopy, ja mam i pasują idealnie. :guma:

Są już na aucie, trzeba umyć auto i zrobić zdjęcia :)

Opublikowano

Wydech zamontowany, są wreszcie składane lusterka chromowane i wycieraczka z Q5. Pozostało tylko jechać umyć 2 brudaski :banan: 

20220402_182556.jpg

20220402_182533.jpg

Opublikowano

Piękne sztuki :D  i nawet pogoda jest ,nie to co u nas 20 cm śniegu :wallbash:

Opublikowano
20 minut temu, K4rol81 napisał:

Piękne sztuki :D  i nawet pogoda jest ,nie to co u nas 20 cm śniegu :wallbash:

Dzieki. O pogodę możesz spytać Kamila bo jest akurat nad morzem :banan:

Opublikowano
3 minuty temu, kosik25 napisał:

O pogodę możesz spytać Kamila bo jest akurat nad morzem :banan:

Piździ jak w kieleckiem, byłem dzisiaj też.

Opublikowano

psiarnia, 4 stopnie

USTKA-PANORAMA.WEBCAMERA.PL

Ustka ❤ widok z pylonu kładki nad kanałem portowym. Zobacz piękną panoramę na wejście do portu w Ustce oraz plażę online.

 

Opublikowano
  • Autor

Nom jechałem dzisiaj o 3 nad ranem, to dopiero grubo za Łodzią się zaczął suchy asfalt... A nad morzem pogodnie jest, tyle że taki zimny wiatr, że nie idzie spacerować... 

Patrzcie jak Turek wygląda po trasie, ale drogowcy soli nie żałowali ? myć szkoda bo jutro już wracam... A w Kieleckim nadal śniegu najebane ?

IMG_20220402_130525.thumb.jpg.5bbddf8d089d282a90d6e56ae4210ac6.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Ustka ❤

Piękne miasto byłem w wakacje 2 tygodnie. Zastanawialem się jaki byłby mandat za wjazd na kładkę obrotową aby zrobić na niej fotki :kox:

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Nom jechałem dzisiaj o 3 nad ranem, to dopiero grubo za Łodzią się zaczął suchy asfalt... A nad morzem pogodnie jest, tyle że taki zimny wiatr, że nie idzie spacerować... 

Patrzcie jak Turek wygląda po trasie, ale drogowcy soli nie żałowali ? myć szkoda bo jutro już wracam... A w Kieleckim nadal śniegu najebane ?

IMG_20220402_130525.thumb.jpg.5bbddf8d089d282a90d6e56ae4210ac6.jpg

Kamilu pamiętaj, że jak będziesz przejeżdżać obok to audi nie oddam :kox: 

Tu do świąt może napada tyle śniegu, że starczy na ulepienie zająca :decayed:

 

  

images (1).jpeg

Edytowane przez kosik25

Opublikowano

Kamil dobrze ze w lato nie pojechałeś się kąpać w morzu w tym Kołobrzegu :polew: to że wieje to pikuś, tam dodatkowo zawsze jest tak zimna woda że nawet w lato można morsować :decayed:

W 3M też zimny wiatr ale śniegu już praktycznie nie widać. 

Opublikowano

Potwierdzam,  w Kołobrzegu jest najchłodniej. :decayed:

 

@kosik25, fabryczny hak? Zastanawiam się nad dołożeniem, mam również zderzak S-line. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.