Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn ?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

tzn ?

Pomorskie, dokładniej Chojnice.

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, kosik25 napisał:

Pomorskie, dokładniej Chojnice.

Może spotkam w Trójmieście. 

Opublikowano
2 godziny temu, george napisał:

Może spotkam w Trójmieście. 

Przynajmniej raz w miesiącu jestem na obrzeżach jadąc do Pucka :wink:

 

20210828_193638.jpg

20210828_221910.jpg

Opublikowano
20 minut temu, kosik25 napisał:

Przynajmniej raz w miesiącu jestem na obrzeżach jadąc do Pucka :wink:

 

20210828_193638.jpg

20210828_221910.jpg

Dwiema będziesz jeździł :wink:

Opublikowano
41 minut temu, pelonek1 napisał:

Dwiema będziesz jeździł :wink:

Nie ma co się rozrabniać. Ogolnie to będzie 3cia 1.9tdi avf w rodzinie. Ogólnie jest więcej b6 i b7 którymi jeżdżę. I żeby nie było, że same avf (1 zrobiona na 300kucy) to jest jeszcze b7 legendarne 1.8t Było również b7 2.0 brd ale tylko rok :decayed: Przy 5 audi to już jest mały zlocik :grin:

received_625017645280182.jpeg

Opublikowano
  • Autor

i to się nazywa pasjonat marki, pasjonat A4 :wub:

dlatego cieszę się, że trafi w Twoje ręce Dawid :thumbup1:

Opublikowano
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

i to się nazywa pasjonat marki, pasjonat A4 :wub:

dlatego cieszę się, że trafi w Twoje ręce Dawid :thumbup1:

Dzięki, więcej nie spamuje w Twoim dziale. Postaram się dojechać do Ciebie w niedziele to będzie można  zrobić wspólne zdjęcie aut :grin:

Opublikowano

Uroczo się to czyta ?

Opublikowano

Fajnie, że zostaje wśród nas. Zawsze to łatwiej się rozstać :thumbup1:

Opublikowano

Niby tak, ale gdzie jej będzie tak dobrze, jak u Kamila :wub:

Opublikowano
Godzinę temu, R4xx napisał:

Fajnie, że zostaje wśród nas. Zawsze to łatwiej się rozstać :thumbup1:

Nnnno  :guma:

Opublikowano

Ten temat trzeba przenieść do DYI :kawa:

Opublikowano
  • Autor

Od dziś oficjalnie Mingblau AVF'ant TDI w rękach forumowego kolegi Dawida...

( @kosik25 )

Widząc jakim B6 Dawid po nią przyjechał, wiem, że będzie dbał i szanował... :giveheart: Dzięki temu jakoś łatwiej było się rozstać hehe...

To była naprawdę fajna przygoda, móc zrobić taki projekt, większość napraw i modów wpadła w sumie dzięki forum a wasze komentarze w tym temacie napędzały mnie do dalszego działania :dance:

 

 

Opublikowano

Co następne w planach? Podejrzewam jakieś B5 w najbiedniejszej wersji, żeby było co robić ?

Opublikowano
  • Autor

powoli dociera do mnie że w kwocie do 10 tys będzie coś ciężko sensownego znaleźć, ale nie poddaje się i szukam...

Na tapecie mam a4 b6 jakieś biedne wersje, passaty B5 FL i też Tourana I. 

Opublikowano

Ponad 15 godzin jazdy z małą przygodą po drodze ale było warto! Dzięki Kamil :decayed:

 PS. Gdyby ktoś miał moduły lusterek od kkam albo MK z b6 pod alarm chętnie odkupie :grin:

20220221_003012.jpg

Opublikowano
10 godzin temu, kamil-vag napisał:

Od dziś oficjalnie Mingblau AVF'ant TDI w rękach forumowego kolegi Dawida...

( @kosik25 )

Widząc jakim B6 Dawid po nią przyjechał, wiem, że będzie dbał i szanował... :giveheart:

 

 

Będziem obserwować .:cygaro:

Opublikowano
8 minut temu, dekiel 13 napisał:

Będziem obserwować .:cygaro:

Kontrolować i sprawdzać :cygaro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.