Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
29 minut temu, MaTeo85 napisał:

Na moje RSy. Mają zdecydowanie coś w sobie.

To na którą b6 zakładać?

 

20220423_185217.jpg

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta bliżej ma fajną felge, zakładał bym RSy na tą drugą :)

Opublikowano
3 minuty temu, kosik25 napisał:

Pokaż 2 stronę felgi to Ci powiem.

Mam tylko takie. To są z C6 ORI S-line. Chciałem się dowiedzieć czy wyglądem różnią się od tych co wrzuciłeś bo moje oko nie widzi różnicy :wink:

IMGP4412.thumb.JPG.f8183b9f44783b24f060a30b27861858.JPG

 

Opublikowano
4 minuty temu, pelonek1 napisał:

Mam tylko takie. To są z C6 ORI S-line. Chciałem się dowiedzieć czy wyglądem różnią się od tych co wrzuciłeś bo moje oko nie widzi różnicy :wink:

IMGP4412.thumb.JPG.f8183b9f44783b24f060a30b27861858.JPG

 

To samo różnią się tylko et Ty masz 48 moje 43

Opublikowano
5 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ta bliżej ma fajną felge, zakładał bym RSy na tą drugą :)

Ta bliżej to ta od Kamila i te felgi 18tki dostanie a4 b6 lx7z, która jeździ moja 2 połówka. Dla mnie 18tki już niestety są za małe i pora na przygodę z 19tkami. Ale kurde kuszą mnie te pompei bardziej. Zwłaszcza, że kosztowały 2x więcej niż rs4.20220417_205120.thumb.jpg.36aeb1fd3d140ab3ecf4207fa485b269.jpg

Opublikowano

Najważniejsze żeby te felgi Tobie się podobały, zapytałeś o opinię to napisałem co mi się podoba, oczywiście gusty są różne i nie musimy się zgadzać :)

ja na dniach tez zmieniam felgi, ciekawe tylko czy 7,5Jx17 z ET 29 z A5 podejdą bez problemu do B6 z 1BE. Na 18cali dla mnie nie ma sensu tym bardziej że żona jeździ non stop po kiepskich drogach do pracy.

Opublikowano
12 minut temu, MaTeo85 napisał:

Najważniejsze żeby te felgi Tobie się podobały, zapytałeś o opinię to napisałem co mi się podoba, oczywiście gusty są różne i nie musimy się zgadzać :)

ja na dniach tez zmieniam felgi, ciekawe tylko czy 7,5Jx17 z ET 29 z A5 podejdą bez problemu do B6 z 1BE. Na 18cali dla mnie nie ma sensu tym bardziej że żona jeździ non stop po kiepskich drogach do pracy.

Będą pasować. Łopaty miałem 18tki z dystansami 15mm i siedziały pięknie. Wiem, że te 18tki są piękne bo sam je kupowałem w zeszły roku. I już siedzą na drugim aucie. Kobiety lubią kwiatki :banan:

20220424_140208.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, kosik25 napisał:

Panowie mam problem i potrzebuje fachowej opinii dlatego zwracam się do Was. Alusy 19tki pompei czy rs4? Nie mogłem się zdecydować i kupiłem oba. Jak się okazało na miejscu rs4 od grupiwicza. Jaki ten świat mały :grin:

received_807708753445731.jpeg

image (2).jpeg

RS4 :thumbup1:

Opublikowano
6 minut temu, R4xx napisał:

RS4 :thumbup1:

Dezycja już zapadła wlecą do błękitnej b7 :kox:

B6 będzie latać na pompei w tym sezonie.

Kurde byłem pewien, że wszyscy będą za pompei A wyszło na to, że mam odmienny gust. Dzięki panowie! :banan:

Opublikowano
  • Autor

Ja po tym zdjęciu co mi wysłałeś jestem za Pompeiiiiii...! 

received_338048908390955.thumb.jpeg.c08071cd1a4f146a6ccd4a8ddf6cd607.jpeg

Dzisiaj podsyłałem Dawidowi wspomnienie z FB, 6 lat temu, jeszcze szara początkująca na forum myszka ? kto by pomyślał, że aż tak się zmieni hehe... 

IMG_20220424_144210.thumb.jpg.0f778820c4c858e270d5fb60887b56d0.jpg

Opublikowano
7 minut temu, kamil-vag napisał:

Ja po tym zdjęciu co mi wysłałeś jestem za Pompeiiiiii...! 

received_338048908390955.thumb.jpeg.c08071cd1a4f146a6ccd4a8ddf6cd607.jpeg

Dzisiaj podsyłałem Dawidowi wspomnienie z FB, 6 lat temu, jeszcze szara początkująca na forum myszka ? kto by pomyślał, że aż tak się zmieni hehe... 

IMG_20220424_144210.thumb.jpg.0f778820c4c858e270d5fb60887b56d0.jpg

Czyli jako właściciele auta stary i nowy granatowej b6 jesteśmy zdania, że pompei i tak będzie przynajmniej w tym sezonie.

Kamilu jak ja widzę zdjęcia mojej lx7z to jestem w szoku. Można powiedzieć, że zaszło kilka zmian :grin:

20210828_221931.jpg

received_511846520084449.jpeg

Opublikowano
  • Autor

No u Cb jeszcze bardziej spektakularna zmiana w szarej ?

Opublikowano
Teraz, kamil-vag napisał:

No u Cb jeszcze bardziej spektakularna zmiana w szarej ?

Ale już prawie skończona, żonka na urodziny chce tylko kolorowy licznik i czarny sufit :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak tu jestem to przy okazji się pochwalę, w Turanie kilka zmian, uprzyjemniających jazdę:

IMG_20220424_150059.thumb.jpg.8f3a0a5d2257590df95f3544683d6159.jpg

– Full FIS

– Kiera MF

– Nowy Gateway i moduł bordnetz, by uaktywnić dzienne w halo i doświetlanie zakrętów

Radio RCD310 z MP3

i moduł BT, żeby bezpiecznie rozmawiać przez tel w czasie jazdy. 

Na tym koniec modzenia w środku, zostało mi kilka tematów mechanicznych, ale na ten moment jest naprawdę ok, auto do jazdy i tłukę kilometry, 28 kw śmigam nad morze, w końcu się styknę z forumowymi kolegami znad Bałtyku, koło Chojnic w sumie też będę jechał hehe... 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
11 minut temu, kamil-vag napisał:

... 28 kw śmigam nad morze, w końcu się styknę z forumowymi kolegami znad Bałtyku, koło Chojnic w sumie też będę jechał hehe... 

Ta, już się doczekać nie mogę tego dnia hehe, ale to chyba najbardziej ze względu na zawartość bagażnika :banan: a tak serio miło będzie się w końcu na żywo spotkać i pogadać. No i mam nadzieję że żona odda A4 na ten dzień hehe

Opublikowano
24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Jak tu jestem to przy okazji się pochwalę, w Turanie kilka zmian, uprzyjemniających zmianę:

IMG_20220424_150059.thumb.jpg.8f3a0a5d2257590df95f3544683d6159.jpg

– Full FIS

– Kiera MF

– Nowy Gateway i moduł bordnetz, by uaktywnić dzienne w halo i doświetlanie zakrętów

Radio RCD310 z MP3

i moduł BT, żeby bezpiecznie rozmawiać przez tel w czasie jazdy. 

Na tym koniec modzenia w środku, zostało mi kilka tematów mechanicznych, ale na ten moment jest naprawdę ok, auto do jazdy i tłukę kilometry, 28 kw śmigam nad morze, w końcu się styknę z forumowymi kolegami znad Bałtyku, koło Chojnic w sumie też będę jechał hehe... 

Dobra robota, ja 28 akurat mam 1 zmianę :banan:zabierz po drodze dzieciaki na Canpol w Człuchowie spodoba się im mini zoo z lwami i tygrysami i ogromne postacie z bajek :kox: A masz akurat po drodze i tam wstep jest za free i dobre miejsce na wyprostownie nóg hehe 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnie chwile na starych kapciach :a4fan:

20220502_180257.jpg

Opublikowano

Felgi z B9?

Opublikowano
2 minuty temu, george napisał:

Felgi z B9?

Wlatują 19tki rs4 i 19tki pompei :dontknow:

Opublikowano

RS4 w B6 dobrze wygląda.

Łobuzie, narobiłeś mi apetytu tymi Ulterami w pierwszej B6 i po majówce będą aucie. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.