Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 minut temu, Ivanek napisał:

Ciekawe, żałuję troszkę że wybrałem 225/40 na 8J a nie 245... Jaka to różnica w spalaniu? Jest to w ogóle do zauważenia?

Jak masz koła na równo z błotnikami i obniżone auto to na 245 jest szansa, że czasami przytrze. Jeżeli chodzi o spalanie nie zwracam na to uwagi ale dużej różnicy nie ma.

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
32 minuty temu, kosik25 napisał:

Jak masz koła na równo z błotnikami i obniżone auto to na 245 jest szansa, że czasami przytrze. Jeżeli chodzi o spalanie nie zwracam na to uwagi ale dużej różnicy nie ma.

Mam obniżone zawieszenie oryginalnie i koła na równo z błotnikami bo założone dystanse, na zimę zmieniałem koła na wielosezon to zamieniłem dystanse przód z tyłem bo inne grubości, zdarzało się że przednie przycierały ale tylko jak zapierdalałem po łukach drogi i były doły, to był taki hamulec dla ucha by zwolnić :D 
Czekam na lepszą pogodę i wrzucam 18" letnie i zobaczymy jak teraz to się zgra jak przód dostanie 13mm a tył 15mm dystans (rok temu było odwrotnie) ET43 8J.

Opublikowano
7 minut temu, Ivanek napisał:

przód dostanie 13mm a tył 15mm dystans (rok temu było odwrotnie) ET43 8J.

Ja mam na tych parametrach przód i tył 15mm i talerzyki z przodu z b5.

Na 2 aucie felgi 18tki et 35 8j i tutaj już bez dystansow.

Opublikowano
Teraz, kosik25 napisał:

Ja mam na tych parametrach przód i tył 15mm i talerzyki z przodu z b5.

 

No to te 15mm na przodzie to lekutko wręcz wystaje przy 225/40 stąd decyzja by dać na przód 13 a na tył 15. Z początku to ja w ogóle włożyłem przód 15mm a tył 20mm ale było tłusto w ciul i zamieniłem 20 na 13 :DD 

Opublikowano
5 minut temu, Ivanek napisał:

No to te 15mm na przodzie to lekutko wręcz wystaje przy 225/40 stąd decyzja by dać na przód 13 a na tył 15. Z początku to ja w ogóle włożyłem przód 15mm a tył 20mm ale było tłusto w ciul i zamieniłem 20 na 13 :DD 

Bardziej wystaje 18 8j et 35 na oponie 245. Na opinie 225 nawet większy dystans może być niż 15mm z tyłu :banan: 

Opublikowano

Kiedyś u siebie mierzyłem 15mm i 20mm ,koło 225/40/18, et43

15mm przód

IMG-20190320-WA0026.thumb.jpeg.0e23860ef23b40872f345833a09d0bb4.jpeg

tył 20mm

IMG-20190320-WA0011.thumb.jpeg.a99fe260ad3ea08fb161c73a425fa885.jpeg

tył 15mm

IMG-20190320-WA0015.thumb.jpeg.176fa053f20288cda92f0965cccfcfa6.jpeg

Opublikowano

No identyko u mnie, czekamy na wiosnę i czas wtedy przekładka, kobieta mi prezent zrobiła tydzień temu i kupiła żabę i kobyłki chyba w sugestii by założyć letnie RSY ale jak dalej takie temperatury to podziękuję póki co. 

Opublikowano
3 godziny temu, Ivanek napisał:

No to te 15mm na przodzie to lekutko wręcz wystaje przy 225/40 stąd decyzja by dać na przód 13 a na tył 15. Z początku to ja w ogóle włożyłem przód 15mm a tył 20mm ale było tłusto w ciul i zamieniłem 20 na 13 :DD 

Mam 13 przód 15 tył przy tych samych parametrach opony i felgi i nic nie obciera,ten tył by nawet mogł ciut bardziej wystawać

Opublikowano

Kolorek hebli oczojebny , przydałaby się do nich mocniejsza stylistyka auta  tj. gleba i 19tki. :whistling:

Kolorek musisz zapodać potem w gruby bezbarwny aby był śliski i Car Pro dlux smarnąć  to pył z klocków sie nie bedzie czepiał. :guma:

Opublikowano
38 minut temu, Ivanek napisał:

No identyko u mnie, czekamy na wiosnę i czas wtedy przekładka, kobieta mi prezent zrobiła tydzień temu i kupiła żabę i kobyłki chyba w sugestii by założyć letnie RSY ale jak dalej takie temperatury to podziękuję póki co. 

Ja od końca lutego na letnich :grin:

Opublikowano
Teraz, kosik25 napisał:

Ja od końca lutego na letnich :grin:

Ja mam wielosezon więc w teorii mam to w d*pie, letnie wkładam tak o bo podobały mi się od zawsze felgi z B7 RS :P

Opublikowano
3 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Kolorek hebli oczojebny , przydałaby się do nich mocniejsza stylistyka auta  tj. gleba i 19tki. :whistling:

Kolorek musisz zapodać potem w gruby bezbarwny aby był śliski i Car Pro dlux smarnąć  to pył z klocków sie nie bedzie czepiał. :guma:

Poluje na pompei 19tki :banan:

Opublikowano
5 minut temu, kosik25 napisał:

Poluje na pompei 19tki :banan:

To druga i zarazem ostatnia felga jaką bym włożył do B6 

Opublikowano
19 godzin temu, Ivanek napisał:

To druga i zarazem ostatnia felga jaką bym włożył do B6 

Avus II i II też pasuja do B6. B)

Opublikowano
37 minut temu, george napisał:

Avus II i II też pasuja do B6. B)

Do S4 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam problem i potrzebuje fachowej opinii dlatego zwracam się do Was. Alusy 19tki pompei czy rs4? Nie mogłem się zdecydować i kupiłem oba. Jak się okazało na miejscu rs4 od grupiwicza. Jaki ten świat mały :grin:

received_807708753445731.jpeg

image (2).jpeg

Opublikowano

Sercem za RS <3 
IMG_20220421_171025.jpg.9879c1e9a4e6d90b8b6e8ec1bf3c4c45.jpg

Opublikowano

Na moje RSy. Mają zdecydowanie coś w sobie.

Opublikowano

A te się czymś różnią od tych co kolega @kosik25wrzucił?

IMGP4406.thumb.JPG.0f028969e5373c6186d847c21f102e5f.JPG

Opublikowano
15 minut temu, pelonek1 napisał:

A te się czymś różnią od tych co kolega @kosik25wrzucił?

IMGP4406.thumb.JPG.0f028969e5373c6186d847c21f102e5f.JPG

Pokaż 2 stronę felgi to Ci powiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.