Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
19 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Wiem które, pięcioramienne z dobrą wklęsłością.  B)

Najlepsze felgi na zimę ?

 

?

 

20230324_100032.jpg

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 242,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Listwy ozdobne i ramka dzwigni zmiany  biegófff ? :wink:

Opublikowano

Wygląda jak zestaw listew z quattro. 

Edytowane przez george

Opublikowano
23 godziny temu, dekiel 13 napisał(a):

Listwy ozdobne i ramka dzwigni zmiany  biegófff ? :wink:

Przygotowania do montażu quattro :)

Opublikowano

Auto zaczęło dobrze hamować ?

Zestaw z s4 ?

Kolor zacisków pasuje? :a4fan:

20230325_105640.jpg

Opublikowano
33 minuty temu, kosik25 napisał(a):

Kolor zacisków pasuje? :a4fan:

Zdecydowanie.B)

Opublikowano
1 godzinę temu, kosik25 napisał(a):

Auto zaczęło dobrze hamować ?

Zestaw z s4 ?

Kolor zacisków pasuje? :a4fan:

20230325_105640.jpg


Wygląda super. Widziałbym tu jedynie inne koło B)

 

W dniu 24.03.2023 o 10:32, kosik25 napisał(a):

20230324_100032.jpg


Ile całość Cię wyjdzie? Mam u siebie skrzynię do wymiany i kusi mnie taki zabieg ?

Opublikowano
35 minut temu, R4xx napisał(a):


Wygląda super. Widziałbym tu jedynie inne koło B)

 


Ile całość Cię wyjdzie? Mam u siebie skrzynię do wymiany i kusi mnie taki zabieg ?

@R4xx mam też koła rs4, ale wolę pompei.

Całość nie wiem ile pieniądze nie mają znaczenia ? o kwotach ewentualnie na priv. (Moja czasami tu zagląda :grin:?

 

 

20230325_105651.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, R4xx napisał(a):


Wygląda super. Widziałbym tu jedynie inne koło B)

 


Ile całość Cię wyjdzie? Mam u siebie skrzynię do wymiany i kusi mnie taki zabieg ?

Sanki, most, wał, dospawanie mocowań podpory wału, skrzynia, półosie, tylne zwrotnice. Dużo do ogarnięcia i strzał w kolano jak założysz gotowy zestaw z demontażu z innego auta. Same tuleje na tył do sanek i wahaczy to koszt ok 1400-1600 zł, ogarnięcie sprawnego wału to ok 1000 zł (wymiana podpory i przerobienie przegubu kulowego na krzyżak).

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał(a):

Same tuleje na tył do sanek i wahaczy to koszt ok 1400-1600 zł

Potwierdzam, ale efekt jest powalający. ;) 

Edytowane przez george

Opublikowano

Dawid żółte hamowniki robią robotę. :thumbup1:

Na zaciski powinieneś zapodać Car Pro Dlux, kurz i syf się tak nie czepia i zostaje połysk.  :wink:

Opublikowano

?

20230326_153018.jpg

Opublikowano

Do kalendarza . :thumbup1:

Opublikowano
2 godziny temu, dekiel 13 napisał(a):

Do kalendarza . :thumbup1:

A gdzie to jest? ?

 

 

20230326_183050.jpg

Opublikowano
22 minuty temu, kosik25 napisał(a):

A gdzie to jest?

Zapewne gdzieś nad morzem :wink:

Na forum karawaning jest taki temat i jak ktoś zgadnie to wrzuca następna fotkę.

Opublikowano
23 minuty temu, pelonek1 napisał(a):

Zapewne gdzieś nad morzem :wink:

Na forum karawaning jest taki temat i jak ktoś zgadnie to wrzuca następna fotkę.

Zdjęcie robione w okolicach Rytla pomiędzy Chojnicami a Czerskiem (podczas docierania hamulcy). Kiedyś w tym miejscu był bardzo duży las po nawałnicy zostało kilka drobnych drzew. Jeżeli chodzi o tematy na forum to nie ogarniam ?

Opublikowano
1 godzinę temu, kosik25 napisał(a):

Jeżeli chodzi o tematy na forum to nie ogarniam

O inne forum chodzi, nie A4 klub.

Opublikowano
20 godzin temu, kosik25 napisał(a):

?

20230326_153018.jpg

teraz już wiem jakby moja na tych felgach wyglądała :decayed:

 

piękna sztuka :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadam się na chwilę przywitać, Touran sprzedany, praktycznie w tej samej kasie kupiłem teraz Paszteta. Ogólnie nawet przypadł mi do gustu, chyba dobra buda na mody, więc może założę jakiś temacik ?

 

IMG_20230406_154634.thumb.jpg.23a049bc48e0a3e0db32258a73671cb0.jpg

 

Pozdrawiam śledzących temat.

Z Dawidem jestem cały czas w kontakcie, więc zmiany śledzę na bieżąco, mimo, że na forum za często już nie bywam...

 

Opublikowano

W ten słoneczny dzień udało się posprzątać samochód. ? przy okazji zamontowane całe wnętrze z b7 każdy plastik wymieniony ?

 

20230408_152354.thumb.jpg.4f46b824c91a12f7847845f9443ebd72.jpg

 

20230408_152305.thumb.jpg.222fdba7df4046fe3629843b620ccadb.jpg

 

20230408_152750.thumb.jpg.63f0704dae2367b15845c1baa87af68d.jpg

 

20230408_152112.thumb.jpg.b9d520a2ee4653680d37de564919a0d4.jpg

 

20230408_152244.thumb.jpg.080bd9b449ab8247757e91fb0172e96a.jpg

 

20230408_152226.thumb.jpg.d3dcf90bc6fdd7003d52e7991fd27c1d.jpg

 

20230408_152047.thumb.jpg.2d5abe27f30992ddbbbd3a59ceac46f3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.