Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

Zawartość dodana 27 minutes later

Koledzy rozmiar 225/45R18 na 8 cali felge moze byc czy lepiej profil 40?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temat jest o polecanych oponach a nie rozmiarach.

Pytania o rozmiar to inny dział i inne tematy.

Nie śmieć tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o polecanych oponach a nie rozmiarach. Pytania o rozmiar to inny dział i inne tematy. Nie śmieć tutaj.

 

 

 

nie zasmiecam wcale tematu bo w nim tez sie przewijają posty z pytaniami o rozmiarach dlatego ja też się zapytalem jaki profil by byl polecany w oponie letniej o podanym przeze mnie rozmiarze.  No chyba ze temat tyczy sie tylko i wyłącznie marek opon to mozna moje posty usunąć.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego pirelli p zero Nero GT w rozmiarze 245/40/18 jest stosunkowo bardzo tania porównując inne marki z klasy premium. Około 60 - 80 zł na oponie na korzyść pirelli

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecyduje sie jednak na continental lub good year najlepszy wspolczynnik oporu tarcia halasu i przyczepnosci.aha oponki kupujcie na skapiec.pl sredio 50  za opone taniej niz na oponeo.pl ! Przy rozmiarze 245/40/18

Edytowane przez firefighter79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może opony Semperit direction sport?  Wiem.tyle że są to.opony od Continental 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, firefighter79 napisał:

Ja zdecyduje sie jednak na continental lub good year najlepszy wspolczynnik oporu tarcia halasu i przyczepnosci.aha oponki kupujcie na skapiec.pl sredio 50  za opone taniej niz na oponeo.pl ! Przy rozmiarze 245/40/18

własnie przez  skapiec.pl znalazlem strone logistykaopon.pl ceny sa tam naprawde atrakcyjne. Kupował tam ktos juz? Jakies opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy mi właśnie ich polecił...przy zakupie 4 opon wysylka gratis...minus to to ze nie mozna za pobraniem tylko wplata na konto.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, guerrero napisał:

Ja się zastanawiam dlaczego pirelli p zero Nero GT w rozmiarze 245/40/18 jest stosunkowo bardzo tania porównując inne marki z klasy premium. Około 60 - 80 zł na oponie na korzyść pirelli

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Widać taka jest polityka cenowa producenta. W odniesieniu do jakości nie mam zastrzeżeń więc niższa cena może tylko cieszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy mi właśnie ich polecił...przy zakupie 4 opon wysylka gratis...minus to to ze nie mozna za pobraniem tylko wplata na konto.:/


To rozumiem, że kolega już tam kiedyś kupił oponki i jest zadowolony?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac takie kryteria:

235 45 R17

Cena do 250zl od sztuki +- 10PLN.

 

Jest szansa cokolwiek sensownego zakupic? Jak tak co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, azure napisał:

Majac takie kryteria:

235 45 R17

Cena do 250zl od sztuki +- 10PLN.

 

Jest szansa cokolwiek sensownego zakupic? Jak tak co...

Ciężko za 1000 komplet.Ale chyba bym spróbował Laufenn.Nowa marka od Hankoka,która zbiera dobre opinie.Dayton może jeszcze.Ale i tak obie marki w tej kasie promocja raczej.Reszta budżetówek jest droższa.Viking nie znam opinii i doświadczenia a Imperial z Belgii ale produkcja Azja;)A za 1200-1300 to już bym szukał Hankoka albo Uniroyala.

Edytowane przez mirek31071977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam hankoka ale zamierzam kupić nakian z line bo koledzy maja i bardzo chwalą ....ale niestety do 1000 nie da rady sie zmieścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hankooka też polecę bo na takowych śmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na poprzednim udanym modelu. Nowy jest tragiczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mirek31071977 napisał:

Ciężko za 1000 komplet.Ale chyba bym spróbował Laufenn.Nowa marka od Hankoka,która zbiera dobre opinie.Dayton może jeszcze.Ale i tak obie marki w tej kasie promocja raczej.Reszta budżetówek jest droższa.Viking nie znam opinii i doświadczenia a Imperial z Belgii ale produkcja Azja;)A za 1200-1300 to już bym szukał Hankoka albo Uniroyala.

 

Laufen to trochę niewiadoma, ponieważ na rynku są dopiero od roku... nikt nie wie jak ta opona po 2-3 sezonach będzie zachowywała się, a że w rok robię 10-15kkm to ten aspekt też jest dla mnie ważny.

Kiedyś Fuldy EcoControl po 3 sezonach były tak twarde, a porzez to śliskie, że nadawały się do śmietnika.

Laufen koło 260, za 270 są Barum Brauvuris. Sava UHP2 ~300zł.

Do Nexenów i Nankangów przekonania nie mam, choć do tej pory jeździłem na total chinolach, które dostałem z autem... i albo coś mam z głową, albo nie można im niczego zarzucić. Tylko wydając swoją kasę chciałoby się kupić najlepiej jak  można w danym budżecie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze kapcie na lato z tych co miałem, (a miałem ich sporo ) to HANKOOK VENTUS PRIME 3. Rewelacyjne trzymanie na zakrętach, ciche i bieżnik dość wytrzymały  a podczas deszczu jednym słowem jeżdzi się bajka :D Polecam ten produkt i model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś jeździł na budżetówkach Sunny ?? http://allegro.pl/4x-opony-letnie-sunny-sn3970-215-50r17-95w-xl-i6675301944.html#thumb/1  ???

Zastanawiam sie nad ich kupnem, gdyż przeglądając używane markowe opony włos się jeży, ile sobie krzyczą za spróchniałe 7-8 letnie :facepalm:. Więc doszedłem do wniosku, że lepiej mieć nowa gumę niż starą popękaną i pościeraną za te same a nawet mniejsze pieniądze.  Dużego doświadczenia z oponami nie mam, ostanie dwa sezony jeździłem na totalnie łysych contintal contipremium contact 5.... - ale już strach żeby nie pękły w trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 17:32, azure napisał:

Majac takie kryteria:

235 45 R17

Cena do 250zl od sztuki +- 10PLN.

 

Jest szansa cokolwiek sensownego zakupic? Jak tak co...

Dębica Presto UHP 2 235/45 R17 97 Y XL, FP...  Gdzieś mi się niedawno przewinęły za 260 zł/szt.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...