Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Plecam  Nokian Zline mozesz zobaczyc jak wyglada u mnie na feldze 9j. Na mokrej nawierzchni mega trzymanie, tak samo na suchej ;) Z tego co slyszalem to sa one produkowane w Rosji jaki i Finlandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Równiez zastanawiam sie nad Hankook Ventus Prime 3 a Vredestein  Ultrac Satin.  ,  Według etykiety vredestein sa cichsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że uciekam tylko Vredestein maja zdecydowanie za duży ten rant, pewnie każda z tych opon co wymieniłem bardziej się naciągnie w 235 ale jestem ciekaw Waszych propozycji, a oprócz właściwości jezdnych jest dla mnie ważny tez design opony :wink:


Pytam bo uciekam z Conti ponieważ mają słabą przyczepność przy przyspieszeniu na FWD i myślałem właśnie o tych Vrede albo Michelinach. Michelinki chyba najlepsze z tego towarzystwa. Ale dobrze wiedzieć że te Vrede poza kołnierzem sa ok.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już do mnie lecą Michelin Pilot Super Sport, wiec jak cos moje Vredestein Ultrac Vorti R 235/35/19 na sprzedaż, kupiłem je nowe w zeszłym roku, nigdy nie naprawiane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2017 o 12:33, Kamyk napisał:

 

Uniroyal (świeży, tegoroczny) świetnie sobie radzi, wprost genialnie, szczególnie na mokrym. 

Niestety bieżnik odparowuje w szalonym tempie  - ale coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już do mnie lecą Michelin Pilot Super Sport, wiec jak cos moje Vredestein Ultrac Vorti R 235/35/19 na sprzedaż, kupiłem je nowe w zeszłym roku, nigdy nie naprawiane :hi:

 

Kupiłeś 92y xl czy 88y normalna wersje? Bo się tez zastanawiam nad oponami do 20 cali i chyba wypada kupić wzmacniane XL jak zaleca Audi powyżej 19 cali. Co sądzicie?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XL przy niskim profilu to podstawa.
A co do Michelinow to klasa sama w sobie. Na rotorkach miałem pilot sport 3 rewelacyjne były w każdych warunkach.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyo Proxes Sport jakie macie opinie???mało opini w necie jest na temat tej gumy :/ rozmiar 205/50/17

 

Nikt z Was nic nie powie na temat oponek??Doradzcie coś bo używek nie kupie nigdy więcej...

Edytowane przez Michalmichalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, muszę kupić opony letnie (235/45/17), a z racji ograniczonego budżetu zastanawiam się nad:

Nankang NS20

Hankook Ventus Prime 3

Które byście wybrali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś do 330-340 zł/szt ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rogigor napisał:

A coś do 330-340 zł/szt ?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

http://allegro.pl/4x-opony-letnie-pirelli-p-zero-235-45r17-97y-zr-xl-i6802650540.html 1625zł/kpl, nie dziaduj i dopłać trochę (tym bardziej, że to: 1. chodzi o Twoje bezpieczeństwo 2. to zakup na lata) a nie będziesz żałować.

PZERO teraz idą na pierwszy montaż min. w Golfach GTI i Leonach Cupra i są naprawdę rewelacyjne, co potwierdza mój kumpel i ja :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vredestein  Ultrac Satin w rozmiarze mam 225 45 17.  Przyczepnosc,  rewelacja na zakrętach. Dodatkowy plus to niski hałas. Polecam zdecydowanie.  Cena 310zł za szt.

Edytowane przez dami8705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BeyerBrown napisał:

http://allegro.pl/4x-opony-letnie-pirelli-p-zero-235-45r17-97y-zr-xl-i6802650540.html 1625zł/kpl, nie dziaduj i dopłać trochę (tym bardziej, że to: 1. chodzi o Twoje bezpieczeństwo 2. to zakup na lata) a nie będziesz żałować.

PZERO teraz idą na pierwszy montaż min. w Golfach GTI i Leonach Cupra i są naprawdę rewelacyjne, co potwierdza mój kumpel i ja :hi: 

Trochę racji masz. Własnie te Pirelli bardzo rozważam, ewentualnie myślę czy nie szarpnąć się na Dunlop SP SportMaxx RT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, muszę kupić opony letnie (235/45/17), a z racji ograniczonego budżetu zastanawiam się nad:
Nankang NS20
Hankook Ventus Prime 3
Które byście wybrali ?

Nankang mam w 19" i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zaliczyły chorwacje bez problemu przez Austrię w deszczu i wszystko ok poradziłw sobie bez problemu
Koła z oponami mam na sprzedaż z racji że nie mam już a4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje dwie opony do audi a4 b8 w rozmiarze 245/40-18 Które wybrać?

Dunlop RT2

Bridgestone Potenza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak koszta zwyciężyły - jeszcze rozrząd muszę zrobić więc na opony przeznaczę mniej niżbym chciał.

Rozważam własnie Pirelli P Zero, używki -> http://allegro.pl/225-45-94y-r17-pirelli-p-zero-j-nowe-2016r-8-3mm-i6796455426.html (jeśli starguję cenę)

Lub nowe Barum Bravuris 3 -> http://www.oponeo.pl/dane-opony/barum-bravuris-3hm-225-45-r17-94-y-xl-fr#138728336 

O barumach złego słowa nie powiem, bo miałem w Octavii 205/55, ale do 3 litrowej b6 z quattro nie wiem jak się sprawdzą. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuszące są te Pirelki, nawet pomimo niestandardowego ich rozmiaru... 

Z nowych to zamiast tych Barumów wziąłbym raczej Uniroyale RainSport 3:

http://allegro.pl/4x-opony-235-45r17-uniroyal-rainsport-3-94y-2017-i6776746079.html?bi_s=ads&bi_m=p5&bi_c=301750 

1270zł/kpl. wysyłka gratis, 60 m-cy gwarancji.

przewinęło się przez ten wątek kilka dobrych opinii na ich temat :hi: 

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...