Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

jak bieżnik ok to nie ma potrzeby wymiany :-) 3 sezon to nie jest wcale stara opona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oponę kupiłem jako nową, Dunlop SP Fast Respone 91 V, dwie sztuki za 484zł z wysyłką inopony.pl

Made in Thailand.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponę kupiłem jako nową, Dunlop SP Fast Respone 91 V, dwie sztuki za 484zł z wysyłką inopony.pl

Made in Thailand.

Z tego co wiem to w inopony.pl sprzedają opony nie starsze niż 24 miesiące. W związku z tym musiałeś kupić swoje opony na jakiejś wyprzedaży, gdzie było zaznaczone, że opony mają 3 lata i stąd dostałeś dobrą cenę. Wiedz, że producenci opon zaznaczają, iż opona nowa to taka, która nie ma więcej niż 36 miesięcy. Niektóre sklepy zawężają wiek opon do max. 18 miesięcy. Przy oponach na felgach 15 cali nie odczujesz różnicy.

P.S. Ja bym nie wymieniał Dunlopa na Goodyeara. Jeśli już to brał bym Goodyear Excellence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zaznaczone że opona jest z 2010, a czy to była wyprzedaż to nie pamiętam...

Więc panowie szybka decyzja...

Zostawić sobie te Dunlopy czy zwrócić i wymienić na coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kumpel do mnie mówi ze kupił używki ale zaznaczył że świeże, ja go pytam a który rocznik.. a on że 2008 !! :-) Musiałem się powstrzymać od smiechu :-) Więc zbadaj w jakim sa stanie, ile massz bieżnika, ogólnie oponą chyba do 5 lat można jeździć bezpiecznie- jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz zaznaczę, że ja kupiłem nówki, bieżnika jest w brut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nówki rok produkcji 2010?? Jeśli tak na Twoim miejscu bym wymienił lub oddał i kupił opony produkcji 2012. Jeśli jest taka opcja to bym się nie zatsanawiał nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które lepiej wziąść Goodyeary ?

symetryczne :

Goodyear OPTIGRIP 205/60 R15 91 H. Opony Goodyear . Oponeo.pl

czy asymetryczne :

Goodyear EFFICIENTGRIP 205/60 R15 91 H. Opony Goodyear . Oponeo.pl

O ile mi wiadomo to przy zakupie przez net, mam 10 dni na zwrot bez podania przyczyny

Dunlopy kupiłem tutaj :

Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE 205/60R15 91 V - InOpony.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiem najlepiej gdyby wypowiedzial się ktoś kto będzie dokładnie wiedział, ja z asymetrycznymi oponami nie miałem jeszcze do czynienia :kwasny: dopiero w kwietniu będe kupował, ale ja nigdy wczesniej nie brałem asymetrycznych do ośki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, opłaca się Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 za 440zł/szt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, opłaca się Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 za 440zł/szt ?

Kupuj. Warto. Piękne oponki. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, opłaca się Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 za 440zł/szt ?

Kolego ładna oponka.. ale można kupić o jakieś 20zł taniej na sztuce.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o 225/40R18 92Y GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 2 LATO 2013 (3025840289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Szukam nowych opon oraz nie chce żeby się szybko zużywały i miały słabą przyczepność. Myślałem też o DUNLOP'ach ale po doświadczeniach z nimi wiem że są dobre jeśli chodzi o jazdę ale szybko się wycierają. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o 225/40R18 92Y GOODYEAR F1 ASYMMETRIC 2 LATO 2013 (3025840289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Szukam nowych opon oraz nie chce żeby się szybko zużywały i miały słabą przyczepność. Myślałem też o DUNLOP'ach ale po doświadczeniach z nimi wiem że są dobre jeśli chodzi o jazdę ale szybko się wycierają. :kwasny:

Kolego ja właśnie zdecydowałem się na te oponki.. i myślę że opony są warte polecenia.. jeżeli chodzi o przyczepność to mają na etykiecie oznaczenie 'A'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaryzykuję tylko chcę troszkę usłyszeć opinii innych osób bo wywalić ponad 2k na opony z których będę niezadowolony to nie bardzo he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosiłbym o szybki werdykt w mojej sprawie... zostawiać sobie te Dunlopy czy szukać czegoś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...