Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tej oponie 205/55R16 Continental ContiPremiumContact 5 91V FR. Potwierdzacie że ona ma takie dobre parametry na mokrą i suchą drogę ? jak jest ze ścieralnością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie prosiłbym o szybki werdykt w mojej sprawie... zostawiać sobie te Dunlopy czy szukać czegoś innego ?

Ja myślę że jeżeli bedziesz jeździł na nich nie dłużej jak 2,3 sezony to zostaw je skoro mówisz że to są nówki. Bo wiem po swoich oponach że 5-6 letnie opony nie mają juz swoich właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba je zostawie... będzie nauczka na przyszłość :-)

Opony po produkcji zawsze leżakują i to długi czas. Dziwne że trafiłeś na rok produckji 2010. Ale myślę że spokojnie 3 sezony zrobisz bez pomysłu o zmianie to tez zleży ile jeździsz, W każdym razie ja jeździłęm na 6-cio letnich oponach to już były cholernie twarde...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeżdżę... przez 12 miesięcy zrobiłem 27kkm, teraz będe robił trochę mniej, ok. 20tyś rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ktoś zna jakieś opinie o Nokianach Line?

To chyba nowość Nokiana a nie wiem w czym są lepsze/gorsze od Z G2 (ZG2 tańsze paredziesiąt zł od Line).

Mam zamiar kupić Z G2 ale nikt nie zna daty produkcji (mówią, że nie dłuższa niż 18 miesięcy) ani kraju produkcji (rosja/finlandia).

A jeżeli chodzi o kraj to tak trochę na made in russia ...no nie wiem co o tym myśleć, ktoś miał made in russia nokiany?

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI tak te Zline to nowy model. Mam nokiany ale zimowe made in finland, mysle ze lepiej kupic tego roczne, ale te zg2 to w autoswiat 1 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny co sadzicie o oponach GOODYEAR EAGLE F1 GS-D3?

---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

neu_reifen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupić nowe oponki i mocno zastanawiam się nad Toyo PROXES C1S. co o nich sądzicie? Śmiga ktoś na takich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ogólnie Toyo ma dobre opinie ale podobno się szybko ścierają.. zobacz kilka stron wcześniej już ktoś pytał o te opony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dylemat co wybrać. Czy BRIDGESTONE turanza T001 czy VREDESTEIN ultrac Cento? Co bardziej polecacie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Vredestein. Oponka elegancka , cicha i trwała. Na mokrym można odczuć pogorszoną przyczepność , ale nic się złego nie dzieje. Teraz zmieniłem felgi na 18" i kupiłem kolejne Vredestein-y tyle że Ultrac Sessanta. Jestem mile zaskoczony tymi oponami. Podzielam pozytywne opinie występujące w necie dotyczące tej marki. O turanzie nie mam bladego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Vredestein. Oponka elegancka , cicha i trwała. Na mokrym można odczuć pogorszoną przyczepność , ale nic się złego nie dzieje. Teraz zmieniłem felgi na 18" i kupiłem kolejne Vredestein-y tyle że Ultrac Sessanta. Jestem mile zaskoczony tymi oponami. Podzielam pozytywne opinie występujące w necie dotyczące tej marki. O turanzie nie mam bladego pojęcia.

Właśnie tym postem przekonałeś mnie do zakupy Vredestein Ultrac Sessanta 225/45R17 94 Y XL :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis przyszly vredesteiny ultrac sessanta. Kupilem 225/40/18. Jak sniegi stopnieja zakladam. Co do goodyear eagle F1 mialem na dwoch samochodach. Rewelacyjna opona. Mam z reszta do sprzedania komplet 205/55/16. Przejechalem na nich moze ze 20tys. Sa prawie jak nowe. Sprzedaje bo zmienilem na 18tki. Jakby byl ktos zainteresowany to prosze o kontakt na PW. Mamtez do nich felgi aluminiowe. Oryginal VW. Tylko znaczek trzeba zmienic na audi. Oddam za bardzo przyzwoita cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i Ja zapytam co sądzicie o pomyśle na opony TOYO PROXES T1-R 225/55 R17

NOWE Opony Letnie TOYO PROXES T1-R 225/55R17- 4szt (3051638985) - motoAllegro

Latałem na nich cały sezon tyle że 215/55/16 i powiem Ci że na mokrym spod świateł nie zdarzyło mi się dostać po d*pie :) polecam i też fajnie wyglądają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUMHO ECSTA SPT smigał ktos i moglby podzielic sie wrazeniami ? Mam mozliwosc kupna takich 215/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wahalem sie pomiedzy tymi Toyo a vredesteinami. Wybralem te vredsteiny ze wzgledy na przyczepnosc na mokrym. W/g etykiety vredsteiny trzymaja sie drogi na mokrym lepiej i sa cichsze od toyo.

Toyo Proxes T1-R 225/40R18 92 Y. OPONY.COM

Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 92 Y XL. OPONY.COM

sprawdz zakladke "etykieta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem kupić Vredesteiny ultrac CEnto lecz zdecydowałem się na Bridgestona turanze t001 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...