Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

spoko sorki :hi:i, źle odebrałem, padnięty jestem po całym dniu na mroźnym stoku :)

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich powoli zaczynam się przymierzać do kupna opon letnich, wczoraj trochę siedziałem i wybrałem te 4 rodzaje. Piszcie może mieliście jakieś u siebie jak się sprawują, a może polecacie coś innego w tych cenach. Pozdro.

Falken ZE 912 235/45 R17 94 W – 411zł

Barum Bravuris 2 235/45 R17 94 W ZR, FR – 408zł

Nankang NS 20 235/45 R17 97 W XL – 359zł

Kumho 712 235/45 R17 94 W – 405zł

Opublikowano

Barum Bravuris2 mam takie tylko 16" i uwazam ze dobry stosunek ceny do jakosci. Kupujesz przez internet ?

Opublikowano

Jako, ze wiosna juz niebawem zawita do nas, jakie oponki letnie mozecie mi polecic na 16 alusy ? Zalezy mi na tym by dobrze trzymaly sie drogi, nie byly glosne i nie scieraly sie za szybko, co polecacie ?

Opublikowano

Mam zamiar przez net ale pojadę też

do oponiarza.

Opublikowano

Jako, ze wiosna juz niebawem zawita do nas, jakie oponki letnie mozecie mi polecic na 16 alusy ? Zalezy mi na tym by dobrze trzymaly sie drogi, nie byly glosne i nie scieraly sie za szybko, co polecacie ?

Fulda Carat Progresso

Jeździłem 2 sezony, zuzycie znikome a na mokrym i suchym trzyma super

Opublikowano

A co o tych sadzicie ? TOYO PROXES T1R ?

Opublikowano

Witam,

mam zamiar kupić nowe opony, jakie byście polecili w rozmiarze 195 x 65 na r15 do silnika 2.8 193KM z napędem quattro. Obecnie mam opony Dunlop SP Sport 01.

Opublikowano

Witam,

mam zamiar kupić nowe opony, jakie byście polecili w rozmiarze 195 x 65 na r15 do silnika 2.8 193KM z napędem quattro. Obecnie mam opony Dunlop SP Sport 01.

do quattro i to jeszcze prawie 200KM to bym raczej jakis 16" poszukal

za jakies 800 zl idzie przyzwoity komplet kol kupic

ale to jest tylko moje zdanie :)

Opublikowano

Pytanko, Ty chcesz jeździć na tych oponach, czy się lansować ?

Jak chcesz dynamicznie jeździć po naszych dziurawych i wykoleinowanych drogach to najlepsze są 205/55R16 :decayed:

Polecam Nokiana H na lato :gwizdanie:

Ja u siebie nawet mam upchnięte 205/60R16 i jeździ się super, ale wgląda już niekoniecznie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/51e3bad1ea569072.html

Zależy co kto lubi :cool1:

Opublikowano

na lato polecam zdecydowanie continentale sportcontact (2 i 3) lub pirelli pzero (mialem rosso) roznica jest taka ze conti traci przyczepnosc w sposob lagodny a pirelli trzyma mocniej ale puszcza gwaltowniej, abstrahujac od tych roznic trzymaja naprawde dobrze w kazdych warunkach, hamuja tez bardzo dobrze, tylko kosztuja troche, ale czasem mozna wyrwac na allegro w dobrej cenie 7-mio milimetrowe, dodatkowo w pirelli trzeba uwazac na scianki boczne bo na naszych drogach ponoc lubia pekac :/ takze chyba polecilbym najbardziej conti

pozdro

Opublikowano

Jako, ze wiosna juz niebawem zawita do nas, jakie oponki letnie mozecie mi polecic na 16 alusy ? Zalezy mi na tym by dobrze trzymaly sie drogi, nie byly glosne i nie scieraly sie za szybko, co polecacie ?

Też polecam opony NOKIAN dobrze trzymają się drogi,no i dobrze odprowadzają wodę :good:

http://www.opony.com.pl/opony/nokian/zg2/205/55R16/94/W/?idp=43005

Opublikowano
:hi: Na lato chciałem kupić felgi 17" lub 18" z oponami. Z jakim profilem najlepej wybrać opony na nasze drogi? :mysli: Żeby ładnie wyglądały i były odporne ( w miarę możliwości) na dziury
Opublikowano

a czytałeś wątek ? 225/40/18 - 18stki, 225/45/17 lub 205/50/17 - 17stki..

http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/205/55r16/ tu masz linka do zamienników opon

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=242480.0 a tu do wątku 17 vs 18 cali

ps, bierz 18stki

Opublikowano

dodatkowo w pirelli trzeba uwazac na scianki boczne bo na naszych drogach ponoc lubia pekac :/

Opony Pirelli mają bardzo sztywne ścianki boczne. Podstawa to utrzymywać właściwe ciśnienie w oponie. Ja nawet daję ciut więcej niż zaleca producent (dodatkowo 0,2-0,3 bara). Jeśli będziemy jeździć na zbyt niskim ciśnieniu to i teoretycznie mogą popękać - ciągłe zginanie i w konsekwencji cieplne zmęczenie materiału.

Opublikowano

Podpowiedzcie: Bridgestone ER300 Ecopia 205/55R16 91 V posiada rant ochronny czy nie?

pzdr

Opublikowano

Z góry przepraszam, że nie przeczytałem 74 stron tego wątku ...ale zbyt wiele informacji różnych tu jest i nie wiem, co dopasować do moich wymagań...Zamierzam w tym roku pierwszy raz kupić komplet nowych opon na lato... Jako, że promocje kończą się po weekendzie potrzebuję podjąć szybką decyzję, a nie bardzo mam pojęcie i doświadczenie....Najchętniej kupiłbym jak najtaniej - najtrwalsze i najcichsze oponki ....Może ktoś ma jakieś typy...a może nawet taniego sprzedawcę... Mój rozmiar to 17', 225, 45 ... Pozdrawiam

Opublikowano
Najchętniej kupiłbym jak najtaniej - najtrwalsze i najcichsze oponki
Mówisz? W takim razie weź najtańsze, jakie tylko da Ci się znaleźć, najprawdopodobniej będzie to jakaś nieznana nikomu chińszczyzna - w zdecydowanej większości przypadków to właśnie tanie opony z Dalekiego Wschodu najwolniej się zużywają.
Opublikowano
Mówisz? W takim razie weź najtańsze, jakie tylko da Ci się znaleźć, najprawdopodobniej będzie to jakaś nieznana nikomu chińszczyzna - w zdecydowanej większości przypadków to właśnie tanie opony z Dalekiego Wschodu najwolniej się zużywają.

Taa.... gdyby nie to, że napisałeś to o 23.30 i prawdopodobnie było to niezupełnie na trzeźwo ....nie będę się silił na ripostę :P ....Pozdrawiam

Opublikowano

Jednak poczytałem ....Zamówiłem Bridgestone ER300 ;) Mam nadzieję, że to dobry wybór :) Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.