Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ktoś ma doświadczenie w temacie 19" ?

Przede mną kupno 235/35/19 i nie wiadomo co by tu ładnie leżało na 8,5J

W poszukiwaniach znalazłem:

- Continental CSC 3 lub 5P

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a82e5bedd212.jpg

- Michelin Sport

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/689db5cde9ae.jpg

- Uniroyal Rainsport 3 - nowość, po doświadczeniach z 1 i 2, skłaniam się ku nim.

Patrząc na bok opony wizualnie nawet przyzwoicie:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/739df227d140.jpg

jak masz możliwość wydania ciut więcej na gumy to nie żałuj.

A czy Conti, czy Michelin, to już chyba nie ma wielkiego znaczenia - obydwie opony są dobre. Uniroyal to na pewno półka niżej niż dwie poprzednie

Ja miałem trochę ograniczony budżet, ale udało mi się wyrwać kpl nowych Fuld SportControl za 1700zł :wink:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja zdecydowałem się jednak na Pirelli Zero Nero GT 235/45 R17 i w poniedziałek wskakują na fele :decayed::

opony_2014_018.jpg

Jak się będą spisywały dam za jakiś czas znać...

Opublikowano

@stanley w tym rozmiarze masz fuldy ? Jak się sprawują ?

Opublikowano

Panowie zdecydowalem sie na DUNLOP Sport BluResponse 205/55 R16 91 W

lecz czytalem ze Dunlopy lubia sie szybko scierac...

jest moze cos lepszego jak te dunlopy? Jezdze 80% autostradami

Opublikowano
@stanley w tym rozmiarze masz fuldy ? Jak się sprawują ?

w rozmiarze 225/35/19 Sprawują się lepiej niż Uniroyal RainSport2. Obydwie opony mam od nowości, więc porównanie wydaje mi się miarodajne :wink:

Na pewno są bardziej ciche :wink:

Opublikowano
Panowie zdecydowalem sie na DUNLOP Sport BluResponse 205/55 R16 91 W

lecz czytalem ze Dunlopy lubia sie szybko scierac...

jest moze cos lepszego jak te dunlopy? Jezdze 80% autostradami

witam

po przejechaniu na Dunlopach kilku tys km nie widzę zużycia ( jeżdzę normalnie głównie po miescie , w miarę płynnie hamując silnikiem ) więc myślę że to dobry wybór

Opublikowano
@stanley w tym rozmiarze masz fuldy ? Jak się sprawują ?

w rozmiarze 225/35/19 Sprawują się lepiej niż Uniroyal RainSport2. Obydwie opony mam od nowości, więc porównanie wydaje mi się miarodajne :wink:

Na pewno są bardziej ciche :wink:

Kupiłem takie Fuldy do golfa ojca, ale 205/55 rozmiar. Jak możesz podrzuć foto jak się ułożyła ta Fulda, jak porównuje to właśnie są jednymi z cichszych.

Opublikowano

Pisze w aukcji DOT 4413 a więc warto za tę kasę.

Sam bym je łykną ale już mam inne.

Opublikowano
Pisze w aukcji DOT 4413 a więc warto za tę kasę.

Sam bym je łykną ale już mam inne.

a to nie zauważyłem , to faktycznie ok :wink:

Opublikowano

Kupione! Wcześniej miałem w seacie tej samej firmy 225/45/17 i dobrze mi się na nich jeździło. Na tych nie powinno być gorzej.

fidotp - a Ty jakie masz?

Opublikowano

niewiem czy nie dołozyć i np coś takiego ale to juz grubo przekracza budżet :(

4x 225/45R17 Uniroyal RainSport 3 NIEMCY 2014 RANT (4038600141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:( nawet żona mnie wyzywa żeby chinoli nie kupować echh to chyba coś w tych pieniążkach ew jakies sugestie czy naprawdę warto taka oponke czy nie patrzeć na ilość kupujacych ciężki wybór na moich barkach

pozdrawiam

Opublikowano

Moze cos typu Apollo 4G? Mialem dobre doswiadczenia z zimowkami tej firmy a model ktory podalem mozna kupic juz za 300pln (225/45/17). Obstawiam, ze lepsze to niz chinole ale jak sie sprawuja konkretnie te to niestety nie wiem. Ciut tansze niz Uniroyal i tez ciekawe sa Fuldy SportControl - 335pln.

Opublikowano
Moze cos typu Apollo 4G? Mialem dobre doswiadczenia z zimowkami tej firmy a model ktory podalem mozna kupic juz za 300pln (225/45/17). Obstawiam, ze lepsze to niz chinole ale jak sie sprawuja konkretnie te to niestety nie wiem. Ciut tansze niz Uniroyal i tez ciekawe sa Fuldy SportControl - 335pln.

polecam Fuldy SportControl niemiecka jakość, świetne na deszczu i super wygląd. Kupiłem nówki i jestem bardzo zadowolony.

Opublikowano
@stanley w tym rozmiarze masz fuldy ? Jak się sprawują ?

w rozmiarze 225/35/19 Sprawują się lepiej niż Uniroyal RainSport2. Obydwie opony mam od nowości, więc porównanie wydaje mi się miarodajne :wink:

Na pewno są bardziej ciche :wink:

Kupiłem takie Fuldy do golfa ojca, ale 205/55 rozmiar. Jak możesz podrzuć foto jak się ułożyła ta Fulda, jak porównuje to właśnie są jednymi z cichszych.

tak na szybko:

201403241_erashnn.jpg201403241_erashes.jpg201403241_erashwq.jpg

Opublikowano
Moze cos typu Apollo 4G? Mialem dobre doswiadczenia z zimowkami tej firmy a model ktory podalem mozna kupic juz za 300pln (225/45/17). Obstawiam, ze lepsze to niz chinole ale jak sie sprawuja konkretnie te to niestety nie wiem. Ciut tansze niz Uniroyal i tez ciekawe sa Fuldy SportControl - 335pln.

Gaszka gdzie Ty za taką cenę dorwał ?

Opublikowano

Kupiłem wczoraj opony Bridgestone Potenza re050 na felgę 17 szeroka 8'. Miał ktoś do czynienia z tymi oponkami?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.