Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic

Też polecam,jedne z lepszych opon jakie miałem.
Opublikowano

Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic

5 tys. Rocznie to chyba te opony szybciej ze starości zmienisz :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic

5 tys. Rocznie to chyba te opony szybciej ze starości zmienisz :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Całkiem możliwe no ale nic nie poradzę. Większość czasu spędzam w Nl. A tam autko zbytnio jest mi nie potrzebne. Ważne że opony sprawują się ładnie bo miałem kilka gwałtownych hamowan z dużej prędkości i jestem zadowolony z efektu.

Wysłane z S7 Edge

Opublikowano

Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic

Zrobiłem na nich już 4tys. polecam oponę. Cicha, ładnie wodę wybiera i nie ma lekko u mnie.

Opublikowano
Opublikowano

Opcja nr. 2

Mam styczność z nimi i są OK.

Ale nie będę się wypowiadał do nośności,bo sam jeżdżę na złej :decayed:

Opublikowano

Tez jestem za ta opcja :) szkoda ze akurat na oponeo 7 dni oczekiwania ;/

Opublikowano

Ty na handel swoją audicę szykujesz czy te opony to do jakieś Dacii czy innego Daewoo? :decayed:
Nie ogarniam tego kontrastu... a złej nośności już nie komentuję :facepalm:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Zakupiłem opony Dunlop Sport Maxx RT 2 jak narazie jestem bardzo zadowolony,ogolnie zrobilem na nich 1300-1400 km,akurat tak sie zlozylo ze czesciej jestem poza domem to rocznie max robie 5 tys km a nawet w tym roku max bedzie te 1400 tak wiec mam nadzieje ze wytrzymaja mi te 3 sezony lajtowo i oczywiscie moge je polecic

5 tys. Rocznie to chyba te opony szybciej ze starości zmienisz :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Nie zakładałbym się ;) mam takie 17" u siebie i po zużyciu do tej pory daje im 20tys km, max 30tys km jeżdżąc do końca, kiedy wody nie będą już odprowadzały praktycznie wcale. Mimo wszystko polecam- nie mam żadnych zastrzeżeń, a na paru różnych oponach już jeździłem.

Opublikowano

dziś do mnie dotarły właśnie te imperiale. pojeżdżę trochę to zdam relacje :)

Opublikowano

dziś do mnie dotarły właśnie te imperiale. pojeżdżę trochę to zdam relacje :)

:hi:

Byle szybko. :grin:

Ile placiles? 180?

Opublikowano

czegoś nie rozumiem , lans na 18kach i jakieś g.....o ryżowe

Opublikowano

Tak 181 dokladnie :D we wtorek zamawialem i dzis z rana dotarly

Opublikowano

Blind0, napisz proszę jaka jest przewidywana nośność opon do Twojego auta.

Opublikowano

Tak 181 dokladnie :D we wtorek zamawialem i dzis z rana dotarly

No proszę elegancko.

Ja kilka lat jeździłem na oponach nangang i wszystko ok lecz są głośne. Ogólnie cena jakość za***ista i już nie mam w planach kupować drogich markowych opon.

Z resztą ilu nas tu jeździ tańszych oponach i sobie chwalą.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Ty na handel swoją audicę szykujesz czy te opony to do jakieś Dacii czy innego Daewoo? :decayed:

Nie ogarniam tego kontrastu... a złej nośności już nie komentuję :facepalm:

A ty do mnie piszesz?

Bo nie wiem czy mam odpisywać czy nie.

Jeśli nawet to czy ta odpowiedź coś wniosła do wątku?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

czegoś nie rozumiem , lans na 18kach i jakieś g.....o ryżowe

Chłopie masz możliwość się zbanować to to zrób

O czym ty piszesz ? Ma to jakiś związek z tematem 18owszem ale ryż?

Każdy nosi co mu się podoba a grzecznie tu można zapytać czy miał ktoś doświadczenie o danym produkcie reszta nikogo nie powinna interesować

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Qurwa jak czytam te wypociny na temat ryżu,lansu itd :sick3:

Tak wyglądają imperiale pa przebiegu 10tysi

Przód

20160826_133209.jpg

Tył

20160826_133103.jpg

Ten napis f105 nie wiem czy miał 0,5mm w nowych

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Grzechu nie jeden napierdala na używanych 6latkach jak nie więcej Ehhhhh szkoda gadać a tu mi pierdziela że jakiś lans i ryż

Dziś bardzo żałuję że ostatnio stając w korku widziałem za***ista s5 a że koło było ciekawe to odrazu o opone wzrokiem zahaczylem

I ta dziadowska opona na oponeo jest za jakieś 300zl i na 20 opinii średnia 3.0

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Frimuś

Opublikowano

Firmuś nie spinaj się, to nie do Ciebie pisałem.

Co do reszty to odpowiem Ci pytaniem na pytanie: z jakich powodów kupiłeś Audi i dlaczego nie wziąłeś Skody?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.