Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, nitroo napisał:

Dębica UHP2 to jakiś wyznacznik, że Goodyear do niej porównujesz tak kilkukrotnie? Nie kumam tego zachwytu Dębicą... Przecież to niebo a ziemia.

To moje poprzednie opony, z których byłem zadowolony i na których jeździ pewnie połowa tego forum. Zawsze to jakiś wyznacznik.

Jak chcesz, mogę porównać je do Dębicy Passio, które miałem w po przedniej Cordobie:lol1:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, dziękuję :) I z tą połową to też bym tak dalece idących wniosków nie wysnuwał :)

Opublikowano

Ja posiadałem w tam tym roku opony letnie Dębicy i nie narzekałem na jakość.

Opublikowano

Panowie rozmiar 235/45/17, potrzebuję letniej oponki do mojego bolidu.

Robię nim trasy do Holandii i z powrotem także parę tys. robię jak i w Polsce jak zjeżdżam też trochę jeżdżę.

Myślałem nad: Nokian Powerproof, Hankook Ventus V12 evo2 K120, Uniroyal Rainsport 3

Macie coś jeszcze godnego polecenia?

Opublikowano

Hankook ventus prime 3

Opublikowano
17 godzin temu, Langista napisał:

Hankook ventus prime 3

Ja nie polecam.

Opublikowano

Pirelli P Zero, już na 3 - cim aucie je mam i jestem bardzo zadowolony. P zero było kilka modeli (nero, itd), chodzi mi o ten z tym bieżnikiem

Znalezione obrazy dla zapytania pirelli p zero

Opublikowano
3 godziny temu, nitroo napisał:

Ja nie polecam.

Ponieważ?

Opublikowano

Polecam Dunlop SP SPORT BLURESPONSE klasa oporu toczenia B, klasa przyczepności A, hałas 68 dB.

Jestem w pełni zadowolony

Opublikowano
1 minutę temu, MasterCX napisał:

Polecam Dunlop SP SPORT BLURESPONSE klasa oporu toczenia B, klasa przyczepności A, hałas 68 dB.

Jestem w pełni zadowolony

Mam je i jak na swoją cenę są faktycznie dobre, jedynie ten współczynnik na mokrym nie jest tak dobry jak producent zapewnia.

Opublikowano
34 minuty temu, Langista napisał:

Ponieważ?

Ponieważ ESP często na nich wariuje i nie czuję się na nich zbyt pewnie w deszczu. Poczytaj Oponeo, tam piszą o tym samym.

Opublikowano
40 minut temu, Langista napisał:

Mam je i jak na swoją cenę są faktycznie dobre, jedynie ten współczynnik na mokrym nie jest tak dobry jak producent zapewnia.

Głównie chodzi mi o przyczepność na mokrym... Myślałem, że dunlop będą nsjleoszey

Opublikowano
3 godziny temu, nitroo napisał:

Ponieważ ESP często na nich wariuje i nie czuję się na nich zbyt pewnie w deszczu. Poczytaj Oponeo, tam piszą o tym samym.

Co znaczy wariuje? Czytałem opinię ale jakoś nie spotkałem się z tym, aby wariował ESP na mokrym, zwykle każdy je bardzo wychwalał właśnie za przyczepność na mokrym.

Opublikowano

Na suchym ESP wariuje. Migał mi niejednokrotnie na ruszaniu, na torowiskach etc. Na mokrym nie mam tej pewności prowadzenia. Czekam aż się zjadą...

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
23 godziny temu, Langista napisał:

Mam je i jak na swoją cenę są faktycznie dobre, jedynie ten współczynnik na mokrym nie jest tak dobry jak producent zapewnia.

Również posiadam ten model opony. I także mogę polecić z czystym sumieniem. Dają rade na suchym jak i mokrym asfalcie i to nawet przy dużych prędkościach na autostradzie ?

Edytowane przez matisstz

Opublikowano

Co powiecie o takim zestawieniu  225/50/18 do audi a4b8 ? zawieszenie standard ,z jakim et trzeba szukać w tym zestawieniu felg ?

Opublikowano

 

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Ja mogę doradzić raczej Japończyka, model Fleva v701. Mają bardzo przemyślany bieżnik, który dobrze odprowadza wodę.

Opublikowano

Ja kupiłem Michelin Pilot Sport 4 w rozmiarze 245/40/r18 97Y XL, ZR

auto: Audi A4 B8 silnik 2.7

myślę, że będę zadowolony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.