Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alufelgi 8T0601025E R18 ET31

Opona 245 45 18 Goodyear Assymetric 5

IMG_20190531_191219.jpg

IMG_20190531_191226.jpg

IMG_20190531_191223.jpg

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nokian waterproof 235/45 r17

 

2A9A8719-AA98-4AED-9BD1-867054FBC0EB.jpeg

044C7EA8-46D4-4832-85E1-E726920BCFFC.jpeg

3FC5CAFE-C8FD-42DF-9D2F-49D4A6224152.jpeg

Opublikowano

Słabo póki co, żadnej ochrony nie widać.

Opublikowano

Dębica 225/40/18

15614051744998375908405793750424.jpg

Opublikowano

Dla porównania Dunlop 225/40/18

15614052646028219562584223753828.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, greg2505 napisał:

Dębica 225/40/18

15614051744998375908405793750424.jpg

Jaką szeroką masz felge? 

Opublikowano
54 minuty temu, lord_maciek napisał:

Jaką szeroką masz felge? 

8 cali

Opublikowano

Zakupiłem właśnie nówkę z oponeo - Dębice presto UHP 2 . Zobaczymy jak się sprawdzi.

Opublikowano

Na tych Dębicach, tuż po przekładce z zimy na lato, wyszedł defekt jak ślad po ostrym hamowaniu przy skręconych kołach (i bez ABS). Co dziwne, ślad jest nie na całej szerokości, a tylko wewnętrznej połowie. Opona bije, nadaje się na śmietnik.

Procentowo pewnie mało takich przypadków, ale jednak mi się trafił.

Opublikowano

Zawsze może się bubel trafić nie zależnie od marki , mi Dunlop po 3 sezonach popękał miedzy bieżnikiem ,opony zostało ponad 5mm

Opublikowano

Z Dunlopami to nie pierwsza taka sytuacja. Koledze też popękły pomiędzy bieżnikiem. Moje jak narazie odpukać.

Opublikowano

reklamacja oczywiście odrzucona ,nie wiem w ogóle po co dają gwarancję na opony

Opublikowano

Koledze uznali, w jakimś tam procencie zależnym od zużycia opon. Kupował je w Intercarsie poprzez warsztat, który je montował. Był to model Sport Maxx RT1 z homologacją AO. Ja kupiłem ten sam model tylko w innym rozmiarze i bez homologacji i mam zupełnie inny bieżnik.

Opublikowano

@greg2505 Też miałem taką samą sytuację z dunlopami bluresponse, po 3 sezonach. popękały i guma tak stwardniała, że jak zawracałem to jakby coś się urywało w zawieszeniu przeskakiwało itp, a po deszczu jazda to tragedia.
Reklamację uznali o dziwo. Ale na kolejne opony wybrałem dębice presto uhp2 i na razie odpukać git. Zobaczymy za rok ;)

Opublikowano

Ja miałem w poprzednim aucie dunlopy sportmaxx rt ,i byłem z nich bardzo zadowolony,przez 3 lata nic dziwnego się nie działo.

Opublikowano

Panowie, co byście kupili z tańszych opon (do 300zł/sztuka, 17")? Większość tras to przejazdy autostradowe.

Edytowane przez erchi

Opublikowano

To wybierz coś  Dunlopa, mają dobrą wytrzymałość na trasy.

Opublikowano

Dębica presto uhp 2 - zalożone na felgi i śmigam. Zobaczymy jak będzie ze ścieralnością...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Waham się pomiędzy Michelin Premacy 4 a Continental Contact Premium 6.

Według testów podlinkowanych na tyrereviews.co.uk i opinii na tym portalu Conti ma lepsze noty, zwłaszcza co do mokrej nawierzchni.

Czy ktoś miał styczność z jednym i drugim modelem?

Edytowane przez george

Opublikowano
23 godziny temu, george napisał:

Waham się pomiędzy Michelin Premacy 4 a Continental Contact Premium 6.

Według testów podlinkowanych na tyrereviews.co.uk i opinii na tym portalu Conti ma lepsze noty, zwłaszcza co do mokrej nawierzchni.

Czy ktoś miał styczność z jednym i drugim modelem?

george wiedze że ulegasz manii marek ... a spróbuj tego:

B0005309.jpg
WWW.VREDESTEIN.PL

Opona do samochodów klasy Premium zapewniająca wygodę dzięki swojej konstrukcji i bezpieczeństwo dzięki doskonałym parametrom

poprzednio miałem Sesanty a teraz Satin - te lato to ich 3 rok i ... są GENIALNE! po prostu jestem w szoku jak cicha i precyzyjna w prowadzeniu (jeżdżę na rozmiarze jak z linku), w deszczu minimalnie gorsza niż Sesanty ale one były jakby dedykowane do deszczu, jeżdżę dynamicznie a zużycie też akceptowalne. Naprawdę polecam a za oszczędzoną kasę zabierz dzieciaki na lody ?

Pisałem o tej oponie szerzej tutaj jakiś czas temu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.