Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ladnie sie to prezentuje,czy mozna taki dostac ale w kolorze czarnym ???


Nie wiem.. Musialbys sie dowiedziec w aso. Napewno jest w kolorze satyny, jak dodatki w S4. Wtedy nr ma koncowke RR.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
4 godziny temu, Mizur138 napisał:

Ladnie sie to prezentuje,czy mozna taki dostac ale w kolorze czarnym ???

Jest czarna satyna z chromem 8E0807287E3FZ i bez 8E0807287C3FZ. Można tez samemu polakierować na dowolny kolor ;)

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jak policja bedzie na mnie reagowac... :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
W dniu 28.10.2017 o 09:39, muunv napisał:

Ciekawe jak policja bedzie na mnie reagowac... :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myśle ze to całkiem proste do przewidzenia:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Myśle ze to całkiem proste do przewidzenia:decayed:


Ew wrzuce jakis magnes pod spod ramki... :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Żeby zamontować tę gładką blendę trzeba mieć po części zestaw "zamykanej" blendy na tablice? Podeślesz numer szarej blendy z chromem? :)

Opublikowano
  • Autor

Nie trzeba chyba... :P Dziury na zatrzaski sa po zdjeciu tej seryjnej ramki.

Nr : 8e0807287c1qp


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Noo czyli trzeba :Pbo na zwykłą blendę tego nie wepnę.  Dzięki za numer:) 

 

edit; chyba, że ta zwykła blenda też się wypina z grilla? 

Edytowane przez mass143

Opublikowano
  • Autor

 edit; chyba, że ta zwykła blenda też się wypina z grilla? 

Nie mam pojecia bo nie mialem doczynienia ze zwykla blenda. Ale mysle, ze @afroo. bedzie wiedzial :P



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
15 godzin temu, mass143 napisał:

Noo czyli trzeba :Pbo na zwykłą blendę tego nie wepnę.  Dzięki za numer:) 

 

edit; chyba, że ta zwykła blenda też się wypina z grilla? 

Każda blenda w grillu B7 niezależnie od wersji jest demontowalna. Różnią się tylko ilością śrub w dolnej części, góra na zatrzaski.

 

18 godzin temu, muunv napisał:

Ew wrzuce jakis magnes pod spod ramki... :mysli:

Można zapakować neodymowy z tyłu blendy ale po co? Masz tablice za szybą więc jeśli się jakiś służbista uczepi to wyciągasz z bagażnika tą poprzednią blendę i tablica wraca na grill w 30sek. ; )

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor
Można zapakować neodymowy z tyłu blendy ale po co? Masz tablice za szybą więc jeśli się jakiś służbista uczepi to wyciągasz z bagażnika tą poprzednią blendę i tablica wraca na grill w 30sek. ; )


W sumier racja.. Tylko wiesz, policja w moich okolicach jest na mnie strasznie cieta... :facepalm:

Wrzuce do bagola i bedzie w razie „W”. Ale jak nie tablica to o obrysy sie przyczepia :bad:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Czyli blende możesz sprzedac mi, pomaluje w czarny połysk i będzie super:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Czyli blende możesz sprzedac mi, pomaluje w czarny połysk i będzie super:decayed:


Nie moge jej sprzedac :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak nie urok to....

f0f2ccb0a63a040994dd1016707c5484.jpg

Blenda spolerowana i teraz ma polysk ale i tak wyglada lepiej ;)

Wlecial setup zimowy ;)

097255ee93baa5d06c61d35781c05c8e.jpg3674e1bdefd99f33a760e21af7b1927c.jpg79d5c4022b06830b1d84b6541bb062d7.jpg7ebfcb8c95662b41643b70c9bdb765f8.jpg

No i naszla mnie wena na 50-siatke fotela. Takie czyste mam skory :(:kox:

f7152dff9a280dd95f04be81455a5d0f.jpg549350f57f9ce50d1175ff189ddc06a8.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Witaj, 

Różnica kolosalna na skórze fotela...

Colourlock użyłeś?

Pozdrawiam

 

Opublikowano
  • Autor
Witaj, 

Różnica kolosalna na skórze fotela...

Colourlock użyłeś?

Pozdrawiam

 

 

Nie, uzylem czegos innego. Tylko tego uzywamy w pracy i tym przepralem. Dla mnie nie ma lepszego produktu. Pozostawia matowy kolor i naprawde ldny zapach [emoji6]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ok, dzięki za info :D

Opublikowano

Różnica po czyszczeniu skór kolosalna :kox:

Tylko ten zimowy pakiet jakoś mi nie pasuje do Twojego auta :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Różnica po czyszczeniu skór kolosalna :kox:
Tylko ten zimowy pakiet jakoś mi nie pasuje do Twojego auta :kwasny:


„Na tych zimowkach Twoje Audi wyglada jak zwykly kondom” - cytuje mojego kumpla :D:facepalm:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Smutne ale prawdziwe :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.