Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamil-vag napisał:

No to teraz też czas, żeby zająć się RNS-E ?

Było by fajnie, ale niestety nie mam jak, w niedzielę mam wyjazd do roboty, jakoś do połowy sierpnia mnie nie będzie.

Opublikowano

Z przodu da się ustawiać jedynie zbieżność i nic więcej, więc nie masz po co się fatygować jeszcze raz do warsztatu. 

 

Podoba mi się jak dbasz o to auto  :) jeśli chodzi o zawieszenie to będziesz miał teraz spokój na lata.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, staniek napisał:

Z przodu da się ustawiać jedynie zbieżność i nic więcej, więc nie masz po co się fatygować jeszcze raz do warsztatu. 

 

Podoba mi się jak dbasz o to auto  :) jeśli chodzi o zawieszenie to będziesz miał teraz spokój na lata.

Dzięki za info i dobre słowo :)

Poniżej wrzucę za chwilę foto z wynikiem geometrii przed i po ustawieniu (wersja przed jest po montażu wszystkiego)

 

Co do wrażenia z jazdy to jest naprawdę fajnie, teraz już wiem co to znaczy 1BE, jest dosyć twardo ale klei się drogi idealnie :) do tego mogę spokojnie jechać przez progi zwalniające i nie ma obawy że przytrę, nie ma efektu dobijania tylko ładnie wszystko podskakuje.

Kolejna sprawa to servotronic, że ja wcześniej tego nie zrobiłem :) kierownica chodzi jak szalona, lekko na parkingu a w drodze fajnie się usztywnia. Polecam każdemu przekładkę jak nie ma u siebie.

Wczoraj też w końcu umyłem porządnie i odkurzyłem samochód bo przez to czekanie na warsztat itp było trochę słabo. zdjęć nie ma bo już nie było czasu robić.

15635300204676205587052802197784.jpg

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

Ładnie to wyszło już po ustawieniu, wszystko na zielono w zakresach ;) Do tego nowe opoki, idzie pewnie jak po sznurku... 

Opublikowano
  • Autor

No więc żona dzisiaj zabrała Audi do pracy a ja popsułem Seata :)

Pierwszy mod zrobiony hehe, wymieniłem Bordnetz z wersji 23 bajtowej na 30 bajtową i zakodowałem dzienne w swiatłach mijania na 60% mocy oraz doświetlanie zakrętów :) po za tym auto ma chyba wszystko czego mi potrzeba (no ok jeszcze wpadnie moduł BT żeby bezpiecznie gadać przez tel w czasie jazdy)

A tak w ogóle to bardzo fajnie to Niemcy wymyślili z tym modułem, jego wymiana to jakieś 10 minut łącznie w kodowaniem, dostęp prosty a i sama wymiana nie skomplikowana.

20190719_171153.jpg

20190719_171201.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Na horyzoncie kolejne wydatki...

Podczas mojej nieobecności w domu żona używała Audi do czasu kiedy w drodze z pracy straciła ładowanie, na "oparach" prądu z aku udało jej się wrócić do domu.

Wczoraj naładowałem aku żeby zrobić jakąś diagnostykę. Tak na szybko w vcds sprawdziłem napięcie na sterowniku silnika i niestety na odpalonym silniku nie ma ładowania.

Teraz zastanawiam się ci zrobić. Czy szukać nowy alternator czy dać ten na kompleksową regenerację czy jeszcze coś innego?

Może ktoś z czytających mój wątek podpowie, ewentualnie ma namiary na jakąś godną polecenia firmę, która zajmuje się regeneracją?

Dobrze że jest ten seat to nie muszę biegać przy audi i robić wszystkiego na wczoraj bo nie ukrywam chwilowo z czasem słabo...

Opublikowano

Ciekawe co padło... bo jak mostek prostowniczy to idzie to samemu ogarnąć... 

Spisałeś nr ? Patrzałeś jak wychodzi cena zamienników ? ? ? 

Można i na regenerację, nawet po regeneracji kupić i odesłać stary...

Albo szukać używki po jakimś niewielkim przebiegu... 

Opublikowano
  • Autor

Kamil niestety z chwilowego braku czasu sprawdziłem tylko czy mam ładowanie czy nie.

Z tymi używkami to wiesz jak to u mnie jest... jak już mam robić to raz a dobrze więc w grę wchodzi chyba tylko regeneracja lub kupno nowego (regenerowanego przez producenta) w aso nowy to lekko licząc 4k pln więc odpada. A jak już wyciągnę stary to od razu bym miał zrobione sprzęgło na alternetorze i zmienił bym przy okazji pasek i napinacz plus tą nieszczęsna klime czyli nowy kompresor itp. 

Opublikowano

Mateusz, ja się zgadzam jak robić to raz a dobrze. 

Ja z racji pochodzenia jakieś 6 lat temu regenerowałem altka od B5 w Toruniu w firmie Bendiks chodzi u mojej siostrzenicy do tej pory. Ale tak jak powiedziałem - Toruń :) tu nigdzie nie miałem okazji korzystać. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Przyszła kolejna paczka z gadżetami ?

Tym razem wpadły dekory, cały zestaw pod 2 din w Black Piano. Trzeba bedzie strzelić lekką polerkę żeby wydobyć połysk ale są w naprawdę ładnym stanie.

20191023_115627.jpg

20191023_114732.jpg

Czekam jeszcze bo kkam ma zrobić partię modułów do składanych lister więc może uda się coś wyrwać.

I jak dobrze pójdzie to wiosnę przywitam zupełnie innym autem (przynajmniej we wnetrzu, bo w kolejce czekają skladane lustra, rnse z kamerą, dekory, klimatronic z grzanymi d*pami, oswietlenie przestrzeni nóg od tomnika z ambiente i jak się uda to wpadną za jednym razem grzane maty foteli, do tego extra pociągne wiązkę pod grzane spryski)

Opublikowano

Czyste szaleństwo ? 

Teraz tylko znaleźć tyle wolnego czasu ?

Opublikowano
1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Przyszła kolejna paczka z gadżetami ?

Tym razem wpadły dekory, cały zestaw pod 2 din w Black Piano. Trzeba bedzie strzelić lekką polerkę żeby wydobyć połysk ale są w naprawdę ładnym stanie.

20191023_115627.jpg

20191023_114732.jpg

Czekam jeszcze bo kkam ma zrobić partię modułów do składanych lister więc może uda się coś wyrwać.

I jak dobrze pójdzie to wiosnę przywitam zupełnie innym autem (przynajmniej we wnetrzu, bo w kolejce czekają skladane lustra, rnse z kamerą, dekory, klimatronic z grzanymi d*pami, oswietlenie przestrzeni nóg od tomnika z ambiente i jak się uda to wpadną za jednym razem grzane maty foteli, do tego extra pociągne wiązkę pod grzane spryski)

No brawo :) 

Dobry zakup - kolejny :) 

Plany zacne - jak będziesz ciągnął wiązkę pod grzane spryski to mogę się dołączyć - pociągniemy dwie na raz u Ciebie i u mnie :D 

Ahhhh grzane stołki ... gdyby nie fakt, że kiepski ze mnie tapicer może i ja bym sobie tego moda zrobił. 

 

Opublikowano

@kkam bedzie robil moduly pod skladane lusterka?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, trepek napisał:

@kkam bedzie robil moduly pod skladane lusterka?

Takie info dostałem ale nie wiem ile ich będzie więc pewnie rozejdą się jak ciepłe bułki.

Kamil chyba już za dużo będzie tego światła jak dam jeszcze coś pod dekory. Myślę że samo oświetlenie przestrzeni nóg na czerwono w czasie jazdy plus ori ambiente wystarczy w zupełności. Ja już nie mam 20 lat i disco w aucie to nie moja bajka ;)

Darek jasne możemy ogarnąć razem temat. Myślę że mnie w najblizszym tygodniu nigdzie firma nie wyśle to może ogarniemy spota na wtorek? Wtedy pogadamy...

Opublikowano
9 minut temu, MaTeo85 napisał:

Takie info dostałem ale nie wiem ile ich będzie więc pewnie rozejdą się jak ciepłe bułki.

Kamil chyba już za dużo będzie tego światła jak dam jeszcze coś pod dekory. Myślę że samo oświetlenie przestrzeni nóg na czerwono w czasie jazdy plus ori ambiente wystarczy w zupełności. Ja już nie mam 20 lat i disco w aucie to nie moja bajka ;)

Darek jasne możemy ogarnąć razem temat. Myślę że mnie w najblizszym tygodniu nigdzie firma nie wyśle to może ogarniemy spota na wtorek? Wtedy pogadamy...

Co do spota to ja mam wtorki dość ciężkie w pracy wolałbym środę/czwartek/piątek - wieczorem 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Doszły do mnie dzisiaj dwie fajne paczki ?

W jednej moduły składanych luster od kolegi kkam. W końcu się doczekałem ?

W drugiej, uchwyt na kubek z Anglika... Postanowiłem zrobić zmianę i wywalić guzik od ESP bo i tak nigdy nie używam i wywalić wiązkę z lampką od wyłączenia poduchy pasażera bo i tak mój moduł nie przyjmuje zmiany kodowania a zauważyłem że i tak się nie przyda ;)

Auto na razie czeka na lepsze czasy bo najzwyczajniej w świecie nie mam czasu ładować tego całego towaru ?, a niestety gratów ciągle przybywa... ostatnio też kupiłem kompletne ramiona wycieraczek i pióra ori z ASO bo jakoś nie jestem zadowolony z Denso, a moje ori ramiona są poobijane więc dla poprawy wyglądu wpadły nowe ?

Aha i ostatnio strzeliło 223 000 km

IMG_20191204_112500.jpg

IMG_20191112_135641_1.jpg

Opublikowano

No niestety na te nasze wszystkie mody trochę czasu trzeba poświęcić/wygospodarować. 

Moje moduły, lustra foto i podświetlane blendy leżą już chyba ponad rok i czekają :(

 

Ile wyszły Cie ramiona i pióra? Zamówiłem w październiku na GETEM za dwieście siedemdziesiąt parę złoty, ale nie zrealizowali z jakiegoś tam dziwnego powodu. Normalnie chyba około czterystu złoty kosztują? 

 

Pozdr 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.