Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)


MaTeo85

Rekomendowane odpowiedzi

Zasilanie w radiu jest ale non stop, a bardziej zależy mi na zasilaniu kamery tylko wtedy kiedy jest używana, po co ma ciągnąć zasilanie jak nie jest potrzebne.

Testowałem i zabranie napięcia z modułu kamery i samej kamery nie wpływa na jej działanie. Więc chyba podepne całość pod sygnał światła wstecznego który mam najbliżej przy MK. Jak będzie ok to zostawię, a jak nie to poszukam +12 po zapłonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma opóźnień po przerwach w dostawie zasilania to jak najbardziej z mk wstecznego zasilić. A szybko po wbiciu wstecznego radio przełącza na kamerę? Miałem wcześniej leda i dźwięk moim zdaniem lepszy jak na zwykłym rnse. Jedynie irytowało mnie powolne przełączanie utworów mp3.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuje na dniach i dam znać jak to z tym przełączaniem kamery wygląda

Co do dźwięku to gra naprawdę fajnie, miałem obawy bo sporo opini znalazłem że gra gorzej od concerta, a w rzeczywistości gra naprawdę dobrze. Oczywiście mówię o moich odczuciach i Ori Bose.

MP3 nie testowałem, jakoś wolę muzykę z CD, ale pewnie się któregoś razu trafi słuchanie z MP3 to też zobaczę jak z przeskakiwaniem utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mp3 przerzuca dość szybko, może to kwestia karty? najlepszy rozwiązaniem przy chęci słuchania muzy z CD to zakup zmieniarki :whistling: ceny nie są jakoś chyba wygórowane? 

Mati piękny zestaw, kiedyś bawiłem się RNS-E Led u Adama i widać jednak różnice w jakości obrazu i szybkości działania w porównaniu ze zwykłym. Szczególnie w momencie kiedy wpisuje się nazwę miejscowości itp... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zmieniarka z kablami już kupiona :)

IMG_20200227_124518.jpg

Do tego kompletna wiązka z kablami też gotowa

IMG_20200227_124441.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

U mnie mp3 przerzuca dość szybko, może to kwestia karty?

O mp3 na CD mi chodzi-zwykły rnse szybko przełącza utwory ,ledowy jakby lagi miał(laser był w super stanie,navi z 2015). Za to ledowy  nie ukrywa utworów z długimi nazwami i dźwięk lepszy ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pila24 napisał:

O mp3 na CD mi chodzi

A no to zmienia postać rzeczy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat doposażenia ruszył na dobre :)

działam z grzankami fotelami (fotel kierowcy zrobiony), auto przygotowane pod zabawę z wiązkami, do tego wpadnie rnse, kamera cofania, poprawiona antena zegara radiowego, ogarnę pdc bo jest jakieś zwarcie i wpadnie część dekorów Black Piano ? i pewnie o czymś jeszcze zapomniałem napisać ?

IMG_20200302_114157.jpg

IMG_20200302_142155.jpg

IMG_20200302_173641.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie lecisz do przodu. Powodzenia w dalszych planach.  Skąd brałeś moduł do kamery cofania, bo jestem w trakcie poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł pod kamerę jest od kolegi @siemian bo brałem w komplecie z kamera i blendą, ale chyba produkcji kolegi @woszu jak się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ro***erducha na maksa hehe ?

No w końcu te dekory gównopodobne znikną i wreszcie to wnętrze zyska na wyglądzie ?

Będzie dobrze ??

A grzane stołki, super sprawa w zimne poranki ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

A grzane stołki, super sprawa w zimne poranki ?

 

Jajecznica na sniadanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie no jeżdżę na 1 max 2 stopniu regulacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 14:17, MaTeo85 napisał:

No tak zmieniarka z kablami już kupiona :)

IMG_20200227_124518.jpg

Do tego kompletna wiązka z kablami też gotowa

IMG_20200227_124441.jpg

Kurde, a ja mam taki zestaw i nie śmiga mi kamerka:dontknow:

Wiązkę kupowałeś czy sam robiłeś??

Ogółem to mój pierwszy post w Twoim temacie w który często zaglądam, ale jakoś nie było okazji napisać, więc ....

 

Jestem pod mega wrażeniem :hi:

Autko super porobione:oklasky:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Kurde, a ja mam taki zestaw i nie śmiga mi kamerka:dontknow:

Wiązkę kupowałeś czy sam robiłeś??

Ogółem to mój pierwszy post w Twoim temacie w który często zaglądam, ale jakoś nie było okazji napisać, więc ....

 

Jestem pod mega wrażeniem :hi:

Autko super porobione:oklasky:

Dzięki za dobre słowo.

Co do kamery to radio mam z exeo czyli numer 3R0... Do tego moduł jak na foto, kamera z Q7, wiązka z kufatec'a i jak na szybko wpinałem to działa.

Dzisiaj dalej walczę z autem :) ciagne kable do bagażnika, podmieniał kable antenowe itp.

Co ciekawe do kamery potrzebny sygnał RF wstecznego znalazłem w kostce od małej navi więc jeden problem z głowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień zmagań za mną... Są postępy :) udało się doprowadzić do ładu instalację elektryczną po wcześniejszych modach robionych na szybko ?

Pociągnięte wiązki pod grzanie siedzeń i dodatkowe zasilanie ledów ambiente pod fotelami, na jutro dorobię przewody pod ledy nad nogami kierowcy i pasażera, zrobię na gotowo zasilanie modułu i kamery i można składać dziada do kupy.

Dzisiaj udało się też podciąć tunel pod 2Din ( miał być tunel 2din ale nie dojechał w całości ?, ale to już przeszłość...)

15833562907602445477881802205226.jpg

Plamy na ekranie to tylko ślady od paluchów, będę czyścił wszystko jak już siądzie w samochodzie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się radio ładnie siadło w aucie :) jeszcze trochę zabawy mi zostało bo rezam przy okazji różne drobiazgi i trochę się schodzi czasu.

IMG_20200305_125819.jpg

IMG_20200305_163141.jpg

IMG_20200305_162910.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to black piano siadło! Podoba mi się ?

Zmiana z drewna na piano to było to Mati, czego od dawna temu wnętrzu brakowało! 

Jest bomba jak dla mnie ? i gałeczka też fajna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...