Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kowi kto Ci szaraka pukł w zadek :decayed:

:decayed:

Zima+drift=wgniotka :wallbash: ale to sie wyciagnie :good:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kierunek nie miga - świeci :decayed:

Opublikowano

Kowi kto Ci szaraka pukł w zadek :decayed:

:decayed:

Zima+drift=wgniotka :wallbash: ale to sie wyciagnie :good:

jak się nie potrafi to się nie porywa :tongue4:

jaki masz ten przerywacz od kierunków? dawaj fotę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A kierunek nie miga - świeci :decayed:

Jak świecił tak świeci do dzisiaj :naughty:

ostatnio wzorując sie na warsztacie wyjałem to zdzierstwo i co /? moim oczom ukazał sie całkiem inny przerywacz :wallbash:

Dawaj do hansona do Avansu :naughty: on i tak tam nie ma ruchu pewno pijany siedzi po świetach :kox: :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 15:36_________________________________________________

jaki masz ten przerywacz od kierunków? dawaj fotę :wink4:

Nie zrobiłem fotki ale te dwa tranzystorki nie były równe jak u ciebie na zdjeciu jeden był mały a drugi wielki :gwizdanie: i nie było tam żadnych blaszek

Opublikowano

ej to weź to wyciągnij i zrób fotę :good: chyba nie zajmie Ci to więcej niż 5 min :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ej to weź to wyciągnij i zrób fotę :good: chyba nie zajmie Ci to więcej niż 5 min :naughty:

jutro grzebne bo odzisiaj juz ciemno i zara na spota jade :naughty: po ponad tygodniu przestoju mojego padła :gwizdanie: Jutro bede robił drobne poprawki to moze i tym sie zajme, w planie kolektor, okleina jednego plastiku w karbon i moze te kierunki :rolleyes:

Opublikowano

ej to weź to wyciągnij i zrób fotę :good: chyba nie zajmie Ci to więcej niż 5 min :naughty:

jutro grzebne bo odzisiaj juz ciemno i zara na spota jade :naughty: po ponad tygodniu przestoju mojego padła :gwizdanie: Jutro bede robił drobne poprawki to moze i tym sie zajme, w planie kolektor, okleina jednego plastiku w karbon i moze te kierunki :rolleyes:

rób jak chcesz tylko wprowadź kierunki na pierwszy punkt jutrzejszych zajęć :cool1:
Opublikowano
Dawaj do hansona do Avansu naughty on i tak tam nie ma ruchu pewno pijany siedzi po świetach kox kox

brak Qattro strach na Ryki wyjechać tam sami driffterzy nowicjusze :polew: :polew:

Zima+drift=wgniotka wallbash ale to sie wyciagnie good
:decayed::polew:

Jutro.

Opublikowano
  • Autor

Nowicjusze :gwizdanie:

:ssij:

:polew: :polew: :polew:

Jutro postaram sie to wyciągnąć, to wcale nie takie 5min :gwizdanie:

Opublikowano

Nowicjusze :gwizdanie:

:ssij:

:polew: :polew: :polew:

Jutro postaram sie to wyciągnąć, to wcale nie takie 5min :gwizdanie:

w sumie masz racje mi zajęło to 4minuty :decayed:

karbon miał moskal ori, wszystkie listwy tylko nie wiem czy do sprzedania

Opublikowano
  • Autor

ja to jade folią ala karbon po plastiku wokół mieszka :naughty:

Davids zrobił i elegancko wyglada :kox: jutro sie pochwale :cool1:

Dobra jade do avansu :naughty:

Opublikowano

ja to jade folią ala karbon po plastiku wokół mieszka :naughty:

Davids zrobił i elegancko wyglada :kox: jutro sie pochwale :cool1:

Dobra jade do avansu :naughty:

siak będzie ładne to obstaw mi kawałek tej folii
Opublikowano

Kowi jak chcesz to możemy zrobić testy z czarnym lakierem w wysokim połysku albo delikatny macik na listwy sieknąć :mysli: Ciekawe jak by to wyglądało. masz jakieś stare plastykowe graty do testów?

Opublikowano
  • Autor

Ja listw nie bede malował, noi w sumie mam tylko klamki pod pełna elektryke :naughty:

20091228470.th.jpg

Opublikowano

20091228470.th.jpg

:jerk::decayed:

Opublikowano

Ja listw nie bede malował, noi w sumie mam tylko klamki pod pełna elektryke :naughty:

20091228470.th.jpg

a przerywacz :mysli::bicz:
Opublikowano
  • Autor

Ja listw nie bede malował, noi w sumie mam tylko klamki pod pełna elektryke :naughty:

20091228470.th.jpg

a przerywacz :mysli::bicz:

Nima foty :embarrassed:

z kolektorem walczyłem pół dnia i wywalczyłem tyle że mam nieszczelnosć jeszcze gdzies w pewnym zakresie obrotów :gwizdanie:

Opublikowano

ok :wink4:

Opublikowano

A ja byłem dziś u Gruzy i się załamałem - dwa przeguby muszę wymienić ;(

Kowi namierzyłem zderzak od eSy w twoim kolorze ze spryskami.

Ciebie też przed pocztą w Riczmond kiele południa :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.