Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A zwykła SD 2GB może być??[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 10:02_________________________________________________

Hanson wrzucic ci moja kolekecje vagów :mysli:

No ba... chorego pytasz , Kolekne śmieci do kolekcji na moim dysku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra zrzuciłem Ci ok 50mb vagów :decayed: i dwa katalogi pdf :decayed: jeden o caraudio a drugi katalog salonowy A4 B5<- fajna sprawa bo masz dane wszystkich modeli wtedy produkowanych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może wychacze bardzo fajną dokumentacje na temat wszelakich błędów, norm z jakimi możemy się spotkać przy wagowaniu silników Diesla 1.9. :naughty:

Taka mała biblia dla małego mechanika :decayed:

Minus: wersja do zeskanowania bo będe miał to tylko na papierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie cos na płytce, skopiowane z naszego forum, jest tam lista wszystkich błedów opisanych po polsku :decayed: ale tą twoja biblie chetnie zobacze, wrzuciłem ci jakies poradniki nawet nieweim co w nich jest :wink4: chciałem etke tez wrzucic ale miejsca brak :disgust:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 10:21_________________________________________________Robert niestety 409 nie lata w pełnej wersji :confused4: ale za to 311 zhakowałem juz w 100%, mierzy grupy 000 i bs :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi to musimy sie na Vaga jakoś umowić

Musze Złomka prześwietlić [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 12:52_________________________________________________MAM DO SPRZEDANIA MOJEGO LAPKA

TOSHIBA A300D-15H

W BDB STANIE NIE UŻYWANA BATERIA (PRACA NA KABLU)

http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/jsp/SUPPORTSECTION/discontinuedProductPage.do?LNG=20&service=CE&com.broadvision.session.new=Yes&PRODUCT_ID=1055297

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi to musimy sie na Vaga jakoś umowić

Musze Złomka prześwietlić

spoko cos sie zrobi :good: dzisiaj Ci podrzuce USB :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

no to nie wiem Kowi u mnie działa ta wersja 409, ja w ten weekend jestem to można zrobić jakieś vagowanko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

no to nie wiem Kowi u mnie działa ta wersja 409, ja w ten weekend jestem to można zrobić jakieś vagowanko :kox:

ja niestety jestem w wawie, zamotały debile w tym semestrze zjazdy :wallbash: dzisiaj robiłem vagowanko i w końcu żadnych błedów nie ma :kox: czekam teraz na zawieszke no juz dzisiaj powinna być od wczoraj juz idzie :wallbash:

i kierunki amerykańskie w piatek moze zlikwiduje :decayed:

trzeba tego spota w puławach w końcu jakos zrobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw sobie amerykańskie kierunki, koks są :kox:

przegląd mi sie dzisiaj kończy trzeba to jakos przejść, a z ameryką na pokładzie bedzie cieżko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw sobie amerykańskie kierunki, koks są :kox:

przegląd mi sie dzisiaj kończy trzeba to jakos przejść, a z ameryką na pokładzie bedzie cieżko :naughty:

hehee, no w sumie fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być 2Gb, jeszcze napisz za ile

KOŁO 10PLN CHYBA ŻE ZNAJDE DARMÓWKĘ :naughty:

jeeeebany ma promocje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się piszę nawet na tą za 10zl[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:07_________________________________________________promocje jak w biedronie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się piszę nawet na tą za 10zl[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 14:07_________________________________________________promocje jak w biedronie :polew:

dokładanie i 3 litry wody OAZA dodajemy :polew:

konkurencja z przebitką dla b(p)ierdon(l)ki tam dają 2 butle do każdej wydanej 5złotówki :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chciałem powiedzieć że nie mam juz amerykańskich kierunków :evil: ale zawiechy jak nie było tak nie ma :wallbash:

Polecam robic przeglady w Deblinie koło targowicy :good: żadnych problemów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć :)

Wreszcie mam ksenony i białe diodowe postojówki. Aaa i czarną ramkę grilla :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...