Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kowi masz już RSa ?? :kox:

odpuściłem temat :no:

za drogi inters z tego wychodził, z naprawą spasowaniem i malowaniem wyszło by mnie ponad 2tys, a takto impreza skończyła sie w cenie zderzaka od RS i cos tam hajsu zostało

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tzn że zostałeś przy swoim starym czy coś wyrezałeś ?

wczoraj wracając do Richmond w nadziei zobaczyć RSa przejechałem przez twój parking ale gdzieś wybyłeś

pewnie pod biedronę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj byłem na spocie w LPU, i musze powiedzieć chłopaki sie postarali :naughty: było nas 6 osób i do tego tylko ja z LRY, wiec jak sie zgrać to mozemy mieć niezłą paczke :decayed:

Opublikowano

No to już ładnie

Opublikowano

No to już ładnie

Wczoraj byłem na spocie w LPU, i musze powiedzieć chłopaki sie postarali :naughty: było nas 6 osób i do tego tylko ja z LRY, wiec jak sie zgrać to mozemy mieć niezłą paczke :decayed:

jeszcze cyska nie było a tak się piklił :evil:, norbertdriver się pisał i piterxa nie było

Opublikowano

Dajcie termin spota LRY. Chętnie zawitam.

Opublikowano

Dajcie termin spota LRY. Chętnie zawitam.

...się anthrax rozbrykał :kox::good:

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

OK to moze spota jesiennego byśmy zorganizowali, furki wymyli, Studia się nie zaczęły, poprawki zdane (albo nie :tongue4: ) także nie będzie wykrętów...... moze w ten week??

Opublikowano
  • Autor

jestem do dyspozycji ale raczej od soboty od 17ej, niedziela luzik :decayed:

Opublikowano

to co spot w Rykach teraz? :naughty:

Opublikowano

Pany,

lece dzis do Kazimierza Dolnego trasa na Lublin...

na co uwazac? :decayed:

gdzie mozna zjesc dobry obiad? :kox:

Opublikowano

Przez Puławy przejeżdzasz? Jeśli tak to słynne miasteczko holenderskie.

Fotoradary :mysli: Trojanów - tam jest najczęściej nabity (bo jest przy szkole).

Przed Rykami kładą nową nawierzchnię i jest mijanka (jak jest korek stoi się 10 minut a jak nie ma to idzie na bierząco).

Vectry srebrno- beżowej LRY F041 się wystrzegaj też :gwizdanie:

W okolicach Żyrzyna sarny lubią przebiegać przez drogę. I to w sumie tyle :decayed:

Opublikowano

Pany,

lece dzis do Kazimierza Dolnego trasa na Lublin...

na co uwazac? :decayed:

gdzie mozna zjesc dobry obiad? :kox:

co wy warszawiacy macie na punkcie tego Kazika to ja nie wiem, na Włostowicach kolego remont więc mogą być koreczki i to nieszczęsne miasteczko holenderskie

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Opublikowano

w kaziku żarcia je pełno :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 11:48_________________________________________________

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

profesjonalia piwowarów i barmanów ludziófff pewnie w hu....

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

właśnie wolałbym coś mniej obleganego[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 11:54_________________________________________________Uważaj na wysokie krawężniki oberwałem tam zderzak w Lagunie

Opublikowano
  • Autor

FLyer a ogarnałes sobie juz przegląd :naughty:

W tygodniu w kaziku jest w miare pusto, co innego jak bys jutro sie tam wybierał weekendy są zawalone

Prócz Vectry lata niepozorne Bravo bladoniebieskie(niewiem jak to określić) na LRY

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.