Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

nie da rady go przeoczyć

kazimierz.dolny.jpg

Są plany na spotowy grill w kaziku, tylko trzeba sie zdecydowac kiedy :gwizdanie:

o kórwa to tam ziemniakami i pietruszka handlowali o kórwa ot mi kazimierz :polew: :polew: :polew:, aha i mowicie ze wjazd tam autem to 500? :naughty: :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 17:01_________________________________________________

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

nie da rady go przeoczyć

kazimierz.dolny.jpg

Są plany na spotowy grill w kaziku, tylko trzeba sie zdecydowac kiedy :gwizdanie:

:polew: chyba w kurtkach zimowych

było i tak :gwizdanie:

ale grill bez piwa to lypa tako

trza by nocowac ,

bylem w folwarku walencja nocke mozna by przekimac :good: jest wypas

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my to mamy rzut beretem ale i tak trzeba by tam nocować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

my to mamy rzut beretem ale i tak trzeba by tam nocować :naughty:

kto ma to ma :gwizdanie:

w tyg nie wrzucaja takiego mandatu zawsze parkuje na którejs z wlotowych na rynek :gwizdanie:

Opublikowano

my to mamy rzut beretem ale i tak trzeba by tam nocować :naughty:

kto ma to ma :gwizdanie:

w tyg nie wrzucaja takiego mandatu zawsze parkuje na którejs z wlotowych na rynek :gwizdanie:

dobra większym beretem :polew:

Opublikowano

Nie bylem tam od dziecka, jest jakies swieto piwa... to jedziemy chwile odpoczac.

Ciężko odpocząć przy takich tłumach :gwizdanie:

A i żeby nie przyszło Ci do głowy wjeżdżać na rynek samochodem. 500 zł mandatu :evil:

a gdzie ten rynek w tym Kaziku? bylem i nie widzialem, to tam gdzie te ziemniaki sprzedaja :polew:

och jebaniutki :lol1:

Opublikowano

Dzisiaj był nieplanowany spot u mnie na podwórku :decayed:

Zaszczycił swoją obecnością Kowi, Lapawwa oraz Armisted :naughty:

Trochę rzeczy zrobiliśmy, było ciekawie :wink4:

Niestety zdjęcia zrobiłem już pod koniec jak już towarzystwo się rozjeżdżało :(

Oto one:

iALR9.jpg

iBweS.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie było OK :gwizdanie:

srebrny avancior został zrezany :decayed:

Opublikowano

I to konkretnie;)

Chyba możemy być dumni z Głośników i z nowatorskiego sposobu na nie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

I to konkretnie;)

Chyba możemy być dumni z Głośników i z nowatorskiego sposobu na nie :naughty:

Da :)

Opublikowano

a skąd ten lapawwa? z Wawy?

Opublikowano
  • Autor

a skąd ten lapawwa? z Wawy?

Da :wink4:

Opublikowano

a skąd ten lapawwa? z Wawy?

Da :wink4:

:naughty:

Co Ty kowi po rosyjsku gaworzysz :mysli: Zrusycyzowały Cię kontakty z rosyjską płcią żeńską? :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Da :decayed:

И вы никогда не были в русинском девочек :mysli:

Opublikowano

Da :decayed:

И вы никогда не были в русинском девочек :mysli:

ło kurrffa co to je za rycki slang :mysli::polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

:decayed:

kowi coś ci wypadło... :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: ten typ tak ma

Opublikowano
  • Autor

:blink: jak to cos mi wypadło :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.