Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm trzeba jakieś kupić, jeszcze nie zdecydowałem jakie.

Najpierw to chyba do lakiernika pójdzie a później biorę się za przyciemnianie szyb i te chromy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromy mozesz również kupić w Dęblinie na bankowej w motoryzacyjnym tam gdzie po schodach sie wchodzi :wink4: ale nie wiem jakie mają ceny ale zawsze mozesz sobie porównać te grubosci które by Ci bardziej pasowały na żywo :good: a co do ściemy szybek to gdzie będziesz robił ?? moze i ja bym Avanta zafoliował :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Kowi smaku narobiłeś. Ja niestety nie dałem rady przyjechac, dopadł mnie wyjazd ale strasznie załuje....

A jaK tam turbinka, kręcisz już ją nieco wyźej??? :decayed:

kręce ja do 3,5tys obr, ale musze wymienić na nowy przewód olejowy bo ten sie troche poci na śrubie. Noi dolot chyba będe musiał przeczyscić, bo jak pocisne tak do 160km/h to capi olejem jeszcze :wallbash: skutki poprzedniej hybrydki, 6maja bede jechałna program a w międzyczasie moze Fmic ogarne ale to narazie nic pewnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromy mozesz również kupić w Dęblinie na bankowej w motoryzacyjnym tam gdzie po schodach sie wchodzi :wink4: ale nie wiem jakie mają ceny ale zawsze mozesz sobie porównać te grubosci które by Ci bardziej pasowały na żywo :good: a co do ściemy szybek to gdzie będziesz robił ?? moze i ja bym Avanta zafoliował :kox: :kox:

Myślałem o kupieniu foli i podrzuceniu znajomemu do zrobienia (o ile się zgodzi).

Jutro się wybiorę na bankową i zobaczę co oni tam mają. Dzięki, oszczędziłeś mi sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który tak zadymił :mysli: przelatywałem dziś przez Ryki i widoczność bardzo mała :tongue4::polew:

Pierwszy raz w życiu gotowałem obiad dla rodziny :polew: :polew: :polew: :polew: sorry że tak wyszło heheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 a może jutro by sie tak styknąć w Rykach bo jutro jak plany się nie zmienią to bede przejeżdzał przez LRY :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 a może jutro by sie tak styknąć w Rykach bo jutro jak plany się nie zmienią to bede przejeżdzał przez LRY :kox:

O patrz Piątek mi pasuje, a o której bedziesz przejeżdzął przez Riczmond :naughty: bo jak w godzinach 18-19 to i JanJazda by sie trafił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na którą sie nastawiamy :kox: :kox: zapomniałem że świeta zapasem :polew: :polew: przepracowanie heheh projekcik trzaskam :przebiegly: i w miedzy czasie składnke robie bo nuta mi sie znudziła w aucie a RMF maxxa nie idzie słuchać na HIDach :wallbash:

Solar o której bedziesz gonił przez Riczmond :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to może i ja bym podjechał :gwizdanie:

No ty to musowo heheh trza sie lampkami pochwalić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar o której bedziesz gonił przez Riczmond :decayed:

Gdzies w granicach 14 będe prawdopodonnie wyjezdzał z LC :decayed: wiec myślę ze gdzieś 17 - 18 był bym w LRY :naughty: jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie to zawitam z chęcią :good: jutro z rańca albo dziś pożnym wieczorem dam jeszcze znaczek czy będę robił jutro trasę :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to godziny jak najbardziej odpowiadają :good:

Więc pany robimy jutro spota :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie miał ktoś u was na spocie vaga no i radio CB bo jak bym był to jakoś bym krzyknął na radiu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...