Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

A szkoda... Bo brat szuka avanta czarnego polifta 1,9 TDI tylko i wyłącznie inne nie wchodzą w grę :wink4: Czyli Twój by odpowiadał... Tylko mogłeś już go zajeździć :tongue4: I ten ori przebieg u Ciebie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko mogłeś już go zajeździć :tongue4: I ten ori przebieg u Ciebie... :gwizdanie:

co ty, nikt go nie katuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie mogłem byc na tym spocie gdyz cały tydzien w wawie byłem i nie maiłem dostepu do neta.....

kowi nastepnym razem slij mi esa o jakichś spotach bo tym razem dowiedziałem sie po fakcie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miśki jest jutro coś na Ułęży ? bo coś kumpel mówił że jakieś ściganko ma być, wiecie coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miśki jest jutro coś na Ułęży ? bo coś kumpel mówił że jakieś ściganko ma być, wiecie coś :naughty:

Jest imprezka

http://www.moto-event.pl/index.php/kjs-trackdays-rallysprint/otwarty-puchar-polski-wst-lap-race-runda-i/

:naughty: ja tam wole na 1/4 jechac a to tylko lap race

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, powiedzcie mi czy samemu da radę zmienić sprężyny w aucie?

Mam sprężyny (podobno - 20/30mm) i chciałbym zrobić przymiarkę jak się z nimi jeździ na 17'. Jak jeździłem na tych sprężynach na 15' to był dramat ale na 17' jeszcze nie sprawdzałem. Jak by było znośnie to bym zostawił.

Trochę mi szkoda kasy na przymiarki u mechanika bo za tydzień czeka mnie spory wydatek tj. lakiernik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to ja nie wiem czy dasz rade sam, nigdy nie miałem z tym do czynienia :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead jeśli lubisz majsterkować przy swoim aucie to bez problemu wymienisz sam spręzyny :good: bedziesz tylko porzebował sciskacza do spręzyn :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że lubię ale do szczęścia brakuje mi jeszcze kanału. Ten ściskacz to pewnie sobie załatwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie teraz bez jaj 2 tygodnie mnie nie było w domu (dorabiałem sie :tongue4:) a teraz mam czas to oge sie pobawić i założyć jakies alu. Teraz na gwałt poszukuje orginalnych fel z audi najlepiej z oponami letnimi w rykach lub w promieniu 50km

http://moto.allegro.pl/item631077610_orginalne_alusy_audi_5x112.html

jesli ktoś miał by namiary na takie lub gdzieś mu sie rzuciły w oczy był bym wdzięczny za info :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!! kupujemy :kox: Robimy listę z województwa i na następny spot mamy pięknie ubrane auta :good: Kto chętny?

1. rafalekx (komplet = Lewa i Prawa str.)

2. _Solar_ (komplet L i P)

3. ...

*oczywiście przesyłka grupowa żeby było taniej (jeśli Panowie z Ryk chcą razem z woj. lubelskim to dopisywać się do listy w temacie spotów wojewódzkich) :wink:(zaznaczajcie czy chcecie komplet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie biore, bo mam małe wydatki przed sobą

Ps. w środe jade do twojego Radzynia do demora, musi mi poprawic kąt wtrysku i dawke startową, bo u mnie fachmeny to nie wiem czy ogarniają ten temat znakomicie :wallbash: mam ustawiony nastawnik za bardzo bo troche za duzo kopci autko :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jutro? :) ja z nim się umawiam od ponad roku na ustawienie odpowiedniej dawki i jakoś zawsze brakuje nam czasu :decayed: No ale na spota zawsze mamy czas :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jutro? :) ja z nim się umawiam od ponad roku na ustawienie odpowiedniej dawki i jakoś zawsze brakuje nam czasu :decayed: No ale na spota zawsze mamy czas :polew:

heheh wczoraj do niego dzwoniłem i mówiłem co i jak to powiedziałze moge w środe wpaść to ogarnie bo akurat ma wolny czas :tongue4:

Wczoraj testowałem swojego rumpla to bez problemu w sumie dobił do 180 ale za mna to niezły batory był, nie wiem moze mam jakaś mikrodziurke w dolocie albo kat wtrysku sie przestawił po obcowaniu z nastawnikiem pompy :wallbash:

A ty co jesteś w Rodzynie teraz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty co jesteś w Rodzynie teraz ??

nie :disgust: i nie będzie mnie jutro na bank... szkoda bo bym Wam poprzeszkadzał :naughty:

A poza tym w: Radzyniu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ktos jutro moze do Rodzyna :decayed: tak 9-10 rano :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nowe aluski zakupiłem tak jak proponowaliście zajechałem do Majka i dobraliśmy zajfajne aluski. A i jeszcze jedno nie pojade wiecej do marciniaka bo tam straszne zdzierstwo jak mi powiedział ceny to go wyśmiałem jak za orginalne alu takie jak szukałem i to używane bez opon 1400zł :polew:

wróciłem do Majka i dorzuciem 100 zeta i mam nowe 16" za 1500 z oponami wyglądają naprawde zajfajnie nie żałuje tej kasy :wink4::cool1:

s4039607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...