Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nawet ładne felusie :naughty::good: tylko gleba sie prosi jak nic :gwizdanie: :przebiegly:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Noo kolego bedziesz musiał podjechac któregos dnia na parking pochwalić sie na żywca :kox:

Opublikowano

Spokojnie sie zrobi kiedyś spota :)

a o glebie narazie wogóle nie mysle ze wzgledów praktycznych jak kiedyś 17" założe to sie ogarnie i glebe :cool1:

Opublikowano

Rafalekx, kiedy zawitasz do Ryk :evil: ?

Chciałbym zobaczyć na żywo grill w Twoim aucie :gwizdanie:

Opublikowano

Rafalekx, kiedy zawitasz do Ryk :evil: ?

Chciałbym zobaczyć na żywo grill w Twoim aucie :gwizdanie:

:naughty: to ja mam jechać do Was żebyś Ty mógł sobie zobaczyć mój grill? :polew: W nim nie ma nic nadzwyczajnego, tylko czarna ramka :naughty: Zapraszam na wojewódzkie spoty, tam można obadać na żywo :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Rafalekx, kiedy zawitasz do Ryk :evil: ?

Chciałbym zobaczyć na żywo grill w Twoim aucie :gwizdanie:

:naughty: to ja mam jechać do Was żebyś Ty mógł sobie zobaczyć mój grill? :polew: W nim nie ma nic nadzwyczajnego, tylko czarna ramka :naughty: Zapraszam na wojewódzkie spoty, tam można obadać na żywo :tongue4:

a cos myślał dawno Cie nie było w sumie :tongue4: :tongue4: ja Rodzyna nawiedziłem nie dawno :naughty:

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio rozkminialiśmy z Janjazda nad jakimś spocikiem w niedługim czasie, co myslicie?? Pisać jakies terminy coś sie wybierze :kox:

De8bolek felgi na żywo pokarzesz :good:

Opublikowano

cóż jesli chodzi o mnie jestem teraz wyjątkowo nie czasowy więc tylko niedziele nawet i za tydzień jesli by wam pasowała kwestia tylko miejscówki ryki czy deblin a moze jeszcze gdzie indziej :wink4:

Opublikowano

Mi pasuje:) miejsce obojętne a nawet wolałbym Ryki.

Opublikowano
  • Autor

Tylko trzeba jakiś termin ustalić, w moim przypadku następny week odpada bo mam zajecia na uczelni sobota-niedziela :disgust:

Opublikowano

Janjazda wkleję tu to o czym pisaliśmy :wink4:

IMG_1919 (Small).jpg

IMG_1921 (Small).jpg

Opublikowano
  • Autor

Panowie sami robiliscie?? Ja to mam u siebie takie nadkole :naughty: ale powiem krótko szału to nie robi :tongue4:

Opublikowano

więc wstepnie proponuje 7 czerwca ale moze ma ktos pomysł na fajna miejscówke? szkoda ze lotnisko zamkniete byśmy tam sie spotkali :wallbash:

nie wiem może w deblinie cos fajnego by sie znalazło jakas polanka przy wisle albo jakiś parking nie wiem wy lepiej deblin znacie zaproponujcie :tongue4:

Opublikowano

pany macie jakąś czerwoną a4 b5 na klubowych ramkach numery chyba puław, korzeń mówi że taką przyuważył :naughty:

Opublikowano

no ładnie to wyszło, a różnice jakąś odczuwasz??

a co do spota 7 czerwca mi również pasuje

Opublikowano
  • Autor

Krzyniek jeden znajomy ma czerwoną A4 w Rykach (LRY) ale nie wiem czy ma naklejke, a jeśli to jakaś na LPU to niestety z nami sie nie kontaktował kolega

A co do 7 czerwca mozemy cos zrobić, 17 czerwca oddaje na warsztat moje padło

Opublikowano

Na ramkach klubu z LPU to chyba tylko ja jeżdże , ale czarnym avantem...

Opublikowano

Na ramkach klubu z LPU to chyba tylko ja jeżdże , ale czarnym avantem...

no to kolego zapraszamy do nas na spota, a w Puławach jest jakaś wieksza ekipa??

Opublikowano

No właśnie w Puławach , jak jestem w klubie od 3 lat , nie ma żadnej ekipy :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.