Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

mnie zawsze drażniło że jakby ta szczelina w moim zderzaku tylnym jakaś taka niesymetryczna jest i postanowiłem to poprawić - wywaliłem wykładzinę z bagażnika odkręciłem te 4 śruby i faktycznie zderzak się obluzował ale mym oczom ukazał się gwóźdź tak tak gwóźdź w moim audi :kox: taki niepozorny pewnie 1 calowy no ale gwóźdź :polew: był wsadzony pomiędzy tę śrubę a prowadnicę, prędziutko go wyciągłem i wtedy do mnie dotarło że ten gwóźdź musi już pozostać jako integralna, oryginalna cześć mojego paździcha bo szczelina się powiększyła o ok 1 cm. :polew: dla zainteresowanych podaje nr. z etki gwoździa 8D0 596 625 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie zawsze drażniło że jakby ta szczelina w moim zderzaku tylnym jakaś taka niesymetryczna jest i postanowiłem to poprawić - wywaliłem wykładzinę z bagażnika odkręciłem te 4 śruby i faktycznie zderzak się obluzował ale mym oczom ukazał się gwóźdź tak tak gwóźdź w moim audi :kox: taki niepozorny pewnie 1 calowy no ale gwóźdź :polew: był wsadzony pomiędzy tę śrubę a prowadnicę, prędziutko go wyciągłem i wtedy do mnie dotarło że ten gwóźdź musi już pozostać jako integralna, oryginalna cześć mojego paździcha bo szczelina się powiększyła o ok 1 cm. :polew: dla zainteresowanych podaje nr. z etki gwoździa 8D0 596 625 :polew:

heheheh maja ludzie patenty :polew: :polew: ja to zaraz ide spać bo jutro pewnie ponad pół dnia przesiedze na warsztacie, a juz sobie jedna puche na sen spiłem żeby lepiej było :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanson przecież mamy dobre drogi w powiecie :good: to gdzie ty po bezdrozach wariujesz :naughty::polew: :polew:

A tak poważnie to moze rzoejrz sie po szrotach miejscowych moze cos sie wynajdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrociłem z rozbiorki mojej niuśki - robi wrażenie

Zeby wyjąć miske cały przodek rozebrany zawieszenie w dole a silniczek wisi sobie w powietrzu - bajka :wallbash:

.... Ale widok przepiękny :naughty:

mój też taki był dzisiaj no ale nie az tak, cały przód miałem rozebrany :gwizdanie: jutro odbiór fury EGR zaślepiony :evil: :evil:

nawet mam gdzies fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja i janjazda też bedziemy :good: hanson jak zdoła naprawic fure to też powinien być Niewiem jak gadzior.exe bo nic nie pisał tu dawno noi armistead nic nie pisze czy bedzie :disgust:

Wiec jest nas 3 :good: a z grilem to juz nie wiem jak bedzie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się odezwę do gadziora na gg, zobaczymy :good:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 20:19_________________________________________________Gadzior niestety nie da rady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zjazd :confused4: ale ostatnio też miałem więc może jutro też uda mi się przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro na bank nie mogę ;( egzamin mam o 16 45 - w Radomiu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro na bank nie mogę ;( egzamin mam o 16 45 - w Radomiu;/

No to lipa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak cos mi sie wydaje ze w ostatniej chwili sie posypie składzik ja o 17 bede napewno na parkingu bo siostre mam z pracy odebrac, a kto przyjedzie to bedzie a z grillem nie wypali tym razem moze nastepnym.

tylko ze ja bede pewnie tylko z godzinke bo mam jutro 18 u kumpla i musze sie wczesnie zmyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak cos mi sie wydaje ze w ostatniej chwili sie posypie składzik ja o 17 bede napewno na parkingu bo siostre mam z pracy odebrac, a kto przyjedzie to bedzie a z grillem nie wypali tym razem moze nastepnym.

tylko ze ja bede pewnie tylko z godzinke bo mam jutro 18 u kumpla i musze sie wczesnie zmyć

Spoko to zrobimy coś, ale grill odpada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że jednak nie mam jutro egzaminu więc na spocie będę :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że jednak nie mam jutro egzaminu więc na spocie będę :dance:

:good: zobaczymy jak tam lamki sie przezentują :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...