Spoty LRY - odwołane

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ooooo Kowi pogratulować :good: to w ekipie mamy pierwszego z BAT Klub member

modź modź, jak już zmienię swoje Pd na TDI to będziesz już mocno w temacie :naughty: i będzie na kim się wzorować :wink4:

Kto następny ??? Przyznać się !!

Ooooo Kowi pogratulować :good: to w ekipie mamy pierwszego z BAT Klub member

Kto następny ??? Przyznać się !!

heheh ktos musiał przetrzeć szlaki :kox: :kox: no autko nawet jeżdzi ale szału już nie robi bo przyzwyczaiłem sie do niego juz, najlepsze wrazenie to jest jak sie z serii wchodzi w program :evil: Nie wiem moze ogarne temat pompy wtryskowej bo moja juznie jest najlepszej kondycji to poprawia sie odczucia :gwizdanie:

Ja postaram sie wrócić ze stolycy do 17ej :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 07:46_________________________________________________heh zostałem w domu :gwizdanie: BUS mnie nie chciał :disgust: więc z obecnością w moim przypadku nie bedzie zadnych problemów :good:

Mogę się spóźnić bo mnie do pracy w domu zagonili :kwasny:

No jeśli nie będzie trzęsienia ziemi albo powodzi to i ja w końcu dotre na zlocik

Niuśka może nie prezentuje się dobrze ale już jeździ :>

to no git :good:

Kurka ale Wy tu spamujecie :decayed: Codziennie pojawia się kilka postów i wszystkie dotyczą LRY a w temacie jest też LRA :naughty: A nikt z LRA się tu nie udziela :tongue4: Więc Kowi wyrzuć to LRA bo ludzi w błąd wprowadza :naughty:

Łeheheh nie ma to tamto zostajemy z logo chyba ze fajna fotke jakaś wyczaruje na nowe logo to bedzie LRY tylko :tongue4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 14:37_________________________________________________Dobra Rafalekx robie nowy projekt logo juz bez LRA :tongue4: ale żebyś nie pisał potem gdzie jest LRA :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 15:07_________________________________________________Logo zmienione, tak na szybko :wink4:

spocik spocik i po spocie krótko ale tresciwie sie odbył :good: no i juz przynajmjiej wiemy jak Kowi87 dba o czystośc swojej tapicerki :polew:

:polew: :polew: :polew:

dscn7356.th.jpgdscn7355.th.jpgdscn7357.th.jpgdscn7354.th.jpg

Spocik jak najbardziej udany :good:

PS. Sedany to kible :polew:

Pozdro dla janjazda i hansona w K2 :drunk:

Kowi a co Ci w tym avanciku tak du.pa siedzi? :polew: 2 worki ziemniaków wozisz czy jak? :polew: A poza tym widzę że LRY ma już 2 czarne avanciki poliftowe w składzie :rolleyes::good:

heheh 1BE :naughty: a tak powaznie musze sie zajać amortyzatorami bo juz kaszana na maxa :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Spocik jak najbardziej udany :good:

PS. Sedany to kible :polew:

Pozdro dla janjazda i hansona w K2 :drunk:

ja już jestem na tyle trzezwy by móc sie spierać kto kiblem jezdzi, ale nie bede taki nie bede was nawracał :tongue4:wszyscy wiedzą jak jest sedan RULES!!!!!!! hahahaha :cool1:

hanson1982 A co za wlepkę masz na tylnej szybie? czyżby BABY ON BOARD :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 13:03_________________________________________________

wszyscy wiedzą jak jest sedan RULES!!!!!!! hahahaha :cool1:

De8bolek :good::kox::decayed:

Dobrze mówią - polać im!!