Spoty LRY - odwołane

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pany może spota zrobim w niedziele :naughty:

A gdzie :mysli: przez Ryki pomykasz :naughty: aby nie rano bo po sobocie trudno u mnie ze spotami :polew:

nom już przejeżdzałem nawet 2 razy :decayed: w niedziele też bede przejeżdzał :>

to pisz o której mniej wiecej to zrobimy spontana :naughty: gdzies przy trasie :good:

tak gdzieś 16 - 17 mysle ze był bym sokojnie w Ryczkach :naughty:

noi git do tej powinienem być juz wyraźny :polew: :polew:

Dobra jutro sie odezwe, bo własnie przyszła na mnie pora bo z rana do wawy uderzam

pozdro :hi:

no to trzymaj się :good: jak by co mam Twój number :wink4: zaraz puszczę Ci strzałe to bedziesz miał i mój :):good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:57_________________________________________________to jak tam pany był by ktoś jeszcze chętny na jakiegoś małego spocika jutro :)

Ja i janjazda bedziemy napewno :naughty:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 09:49_________________________________________________PPany bedzie ktos dzsiaj w Rykach :mysli: mamy spocik o 17-18, prawdopodobnie parking pod mleczarnią albo jakis przy Warszawskiej :gwizdanie:

No napisz gdzie to bede. Chyba ze mne jaiś wyjazd dopadnie :)

Myślałem o parkingu przy mleczarni, ewentualnie przy PKS ale tam jest dość mało miejsca, a z toba bedzie na 4 :naughty:

Chodzi o to żeby cos znaleść przy Warszawskiej :naughty:

Przejedziesz po warszawskiej to znajdziesz :good::naughty:

mnie niestety nie bedzie bo uderzam troche dalej..... i wtych godzinach bede nieosiągalny :wink4:

A tak z innej beczki koles od którego kupiłem swoją A4 ma dwie kolejne na sprzedaz oczywiście jedyne słuszne TDI polecam lipy nie wciska już kilka takich A4 sprzedał i nie było zastrzeżeń :good: Koleś z Trojanowa :wink4:

No ta z pierwszego linka to istna rzeźnia :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 11:50_________________________________________________Noi po spontanie, troche niezgraliśmy sie czasem :gwizdanie: ale wpadł pomysł na spocik za 2tyg w piatek w godzinach 17-18, ewentualnie bysmy hansona na sklepie odwiedzili :naughty: Solar bedzie wracał w tych godzinach z wawy wiec przy okazji by było :wink4:

Namierzyłem dziś B4 czarną w Riczmond oklejoną a4-klub :kox:

Pozdrawiam kierownika kimkolwiek jest :hi:

Ujawnić mi się tu proszę :friends:

Janjazda jechałeś wczoraj ok 18 w kierunku Warszawy? ewentualnie dziś przed peksiakiem nie stałeś ?

bo widziałem ładniutkiego czarnego Avanta z czarnymi relingami?

B4 z naklejka to taki ziomek Piotrka, który kiedyś jechał z nami na spota do garwolina

a w którym miejscu mnie widziałeś, bo ja w niedziele do wawy leciałem

Namierzyłem dziś B4 czarną w Riczmond oklejoną a4-klub :kox:

Pozdrawiam kierownika kimkolwiek jest :hi:

Ujawnić mi się tu proszę :friends:

No mój kolega :tongue4: miał sie tak zarejstrować chciał naklejke to mu dałem, no ale wkońcu tu nie trafił :baseball:

a w którym miejscu mnie widziałeś, bo ja w niedziele do wawy leciałem

jakoś tak za tą chatką góralską jadąc w kierunku Wawy.