Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swap 2.7 bi turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

taka odpowiedz mozesz napisać do kazdego jednego silnika :) czy to 1.8t czy 3.0 czy 2.7 :] zreszta nie chcesz nie robisz :) mnie to w żaden sposób nie przeraża bo wszystko jest do zrobienia

Opublikowano

a co daje frajde z jazdy jesli 2.7 300km+ tego nie daje ? W KOLEJNOSCI ALFABETYCZNEJ CZY WG MOCY CZY WG RODZAJU NAPĘDU, CZY RODZAJU SKRZYNI MAM WYMIENIAC?

Ja po proszę w kolejności alfabetycznej bo aż jestem ciekaw :decayed:

Opublikowano

taka odpowiedz mozesz napisać do kazdego jednego silnika :) czy to 1.8t czy 3.0 czy 2.7 :] zreszta nie chcesz nie robisz :) mnie to w żaden sposób nie przeraża bo wszystko jest do zrobienia

On się zgrywa przecież :wink: Jedyne co drogie w tym motorze to fazatory ale to tak jak i w 1.8T. Druga najdroższą kwestią przy 2.7 jest robocizna :decayed: Grzebanie przy turbinach czy poduchach=silnik out.

Co do kosztów to rozrząd około 700zł no i trochę wiecęj oleju i płynów,cewek i świec. Ceny takie jak do każdego innego silnika. Ogólnie warto :kox:

Opublikowano

W życiu bym tego silnika nie swapował. wszystko drogie, awaryjny na maxa, bierze olej, poci się z każdej uszczelki, zero frajdy z jazdy

co jest drogie ?

co jest awaryjne ?

bierze kazdy olej w którym poszło uszczelnienie

poci sie tylko z pokryw i fazatorów, 160zł uszczelnienie wszystkiego

a co daje frajde z jazdy jesli 2.7 300km+ tego nie daje ?

każde 2.7(2.4 i 2.8) bierze olej, nawet jak jest w 100% szczelne...

co wchodzi w skład uszczelnienia za 160zł? :lol:

taka odpowiedz mozesz napisać do kazdego jednego silnika :) czy to 1.8t czy 3.0 czy 2.7 :] zreszta nie chcesz nie robisz :) mnie to w żaden sposób nie przeraża bo wszystko jest do zrobienia

On się zgrywa przecież :wink: Jedyne co drogie w tym motorze to fazatory ale to tak jak i w 1.8T. Druga najdroższą kwestią przy 2.7 jest robocizna :decayed: Grzebanie przy turbinach czy poduchach=silnik out.

Co do kosztów to rozrząd około 700zł no i trochę wiecęj oleju i płynów,cewek i świec. Ceny takie jak do każdego innego silnika. Ogólnie warto :kox:

:grin:

Edytowane przez czorny_07

Opublikowano
  • Autor

Czarny, dwie pokrywy 140zl elring +19zl za fazator, gdzieś jeszcze się pocą?

Podpowiesz coś z pompa ABS co zrobić żeby została z b7 2.0 tdi? I czy wywalić wisko? Jeśli tak to jak elektrycznie zrobić wentylatory?

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Wywal wisko, wiekszosc je wyrzuca bo tylko niepotrzebne opory stawia silnikowi

Opublikowano
  • Autor

ok tylko powiedz jak zrobic elektrycznie aby sie załączały oba :D

Opublikowano

kumpel ma wstawiony taki trójnik metalowy z włącznikiem termicznym takim jak były kiedyś w chłodnicach montowane, włączy elektryczny niezależnie od wszystkiego jak będzie za duża temp

Opublikowano
  • Autor

A powie mi ktoś czy na jakiś czas mogę zostawić licznik disla? Czy koniecznie od razu trzeba pb?

Opublikowano

skali Ci zabraknie

Opublikowano

Możesz zostawić nic nie bezie się działo jedynie obroty szybciej się skończą

Opublikowano
  • Autor

To szczegół aby wszystko działało, a w między czasie będę szukał fajnych zegarow

Opublikowano

pamiętaj że ropniaki nie lubią wysokich obrotów :P

Opublikowano
  • Autor

skala do 6000rpm ktos piłuje wiecej ? :D ja 1.8 t nie bo i po co

Opublikowano

Tutaj nawet się nie zorientuje jak polecisz na odcince :wink:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Dev na razie to się modlę żeby to wszystko działało :)

Opublikowano

a potem ecodriving do 2k rpm :D

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Marcin to nie 2.7 tdi :P

Opublikowano

na nowej hybrydzie mi też brakuje rpm'ów...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.