Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes 124 coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina::thumbup1:

Opublikowano

Witaj,

Dzięki za zamieszczenie wątku!

Wielki podziw za włożoną pracę w pieczołowite przywracanie Mietkowi wzorcowego stanu !

Sąsiad ma identycznego :D

Klasyk!

Tylko dbać bo to za chwilę będzie piękny youngtimer!

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez black4

Opublikowano

meeeeeeegaaaa!!! d*pę urywa!

Opublikowano

No no mlody ales sie rozkrecil...

dobra robota... jak zwykle :decayed:

kiedy wpada na staga? to sobie poogladam dokladnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No no mlody ales sie rozkrecil...

dobra robota... jak zwykle :decayed:

kiedy wpada na staga? to sobie poogladam dokladnie :naughty:

14 wrzesień :wink:

Opublikowano

Piękny jest :kox: bardzo fajnie przy nim działasz i widać, że trafił w dobre ręce :wink:

30h na korektę to i tak niewiele :P

Opublikowano

Zostało mi trochę części z tego modelu.

Może coś potrzebujesz ?

Opublikowano
  • Autor

Zostało mi trochę części z tego modelu.

Może coś potrzebujesz ?

pewnie, ciągle czegoś szukam ;) aktualnie mam problem ze znalezieniem czujnika abs z tylnego mostu... szukam pomarańczowych kierunków na przód, prawej lampy tył, wkładu koła zapasowego. A co tam Ci zostało ciekawego?

Opublikowano

pusc mi sygnal na handy jutro zadzwonie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Powalczyłem ostatnio troche z ke-jetem. Padnięty potencjometr, pozamieniane wtyczki, martwa sonda, dziurawe wężyki itd. Wsio rozebrane wyczyszczone poskładane jak trzeba. Auto dobrze pali dobrze, jeździ dobrze i trzyma wolne obroty. Można powiedzieć że pełny sukces ;)


Z widocznych rzeczy to wpadło wygłuszenie maski


20160908_160535.jpg

20160909_152607.jpg

Zaspawałem dziure po LPG i odmalowałem zderzak tył

20160909_152359.jpg


Dla świętego spokoju wyjechałem przednimi błotnikami... jak sie okazało dobra decyzja bo udało sie rudzielca ogarnąć na jakiś czas


20160906_183004.jpg

20160906_182951.jpg

20160906_183015.jpg


Przy okazji wszędzie pod błotniki poszedł elaskon, pod szerokie listwy też. Jak będę miał chwile to zajme sie progami jeszcze i będzie spokój :)


Tak sie auto prezentuje na dzień dzisiejszy:

20160909_152709.jpg

20160909_152344.jpg

20160909_152412.jpg

20160909_152426.jpg

20160909_152446.jpg

Opublikowano

Dzisiaj kupiłem za grosze 124ke w kupei z silnikiem 3200ccm.

Trzeba będzie trochę w nią wlozyc ale jest już moc :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

3.2 zazdraszczam :) na fajnym wypasie? Podeslij jakies foto

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piękny jest. Coupeta to już youngtimer

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Szacuneczek kolego, taki progres w tak krótkim czasie.

Ja się do wymiany kierownicy miesiąc zabierałem :D

Opublikowano

3.2 zazdraszczam :) na fajnym wypasie? Podeslij jakies foto

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Żadnych cudów nie ma, nawet szajbedachu brak ale buda w zayebistym stanie.

Felgi dzisiaj umyłem i jest kosa, skrzynia trochę się pie...Oli i nie zawsze jest wsetczny a poza tym jest jest ok. Silnik w kilku miejscach podcieka, zawiecha i uklad kierowniczy zdrowy.

Jedyna ...ujnia w tych autach jest taka że instalacja elektryczna jest biodegradowalna :facepalm: i trzeba bedzie ja odtwarzać na nowo.

Opublikowano
  • Autor

To od ktoregos rocznika sie rozklada, u mnie jest normalna. Ale skrzynia automat czy getrag?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jutro Ci napisze jak to jest z tą instalką.

Skrzynia automatyczna 5 biegowa

Opublikowano

Ależ Wam Panowie zazdroszczę tych 124ek.

Ale któregoś pięknego dnia będę miał taką i ja!

Opublikowano

eh sliczna :jerk:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

WYPAS

:good::good::good::good::good::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.