Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A możesz spisać mi numer z nich ??

YF B704 to chyba to :)

chyba nie ;/ taki audi-kowski numer

Opublikowano

to nie sa ori fele audi...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisalem wcześniej ramki gajgerów lecą na czarny mat i jest :kox:

9b08b800c2a09336m.jpg

w najbiższym czasie kiera i rączki odwiedzą wujka Ragge

A i przy okazji wiosennych porządków cyknolem zdjęcie tej kozie :)

6afb911b91626d2cm.jpg

9d61703bf25fb872m.jpg

d7c2dca8aec9c0e7m.jpg

Opublikowano

jakie masz et tych felg?? et 35??

Opublikowano
  • Autor

jakie masz et tych felg?? et 35??

Tak proszę pana :wink4:

Opublikowano

Tak jak pisalem wcześniej ramki gajgerów lecą na czarny mat i jest :kox:

9b08b800c2a09336m.jpg

w najbiższym czasie kiera i rączki odwiedzą wujka Ragge

A i przy okazji wiosennych porządków cyknolem zdjęcie tej kozie :)

6afb911b91626d2cm.jpg

9d61703bf25fb872m.jpg

d7c2dca8aec9c0e7m.jpg

Kox :kox:

ale zderzak z halogenami by się przydał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak pisalem wcześniej ramki gajgerów lecą na czarny mat i jest :kox:

9b08b800c2a09336m.jpg

w najbiższym czasie kiera i rączki odwiedzą wujka Ragge

A i przy okazji wiosennych porządków cyknolem zdjęcie tej kozie :)

6afb911b91626d2cm.jpg

9d61703bf25fb872m.jpg

d7c2dca8aec9c0e7m.jpg

Kox :kox:

ale zderzak z halogenami by się przydał :wink4:

Ty wiesz ile poszło wosku :decayed: Musi być polerka i felgi trzeba polakierować bo troche paskudne sie zrobily :thumbdown:

Halo też będzie napewno :)

Opublikowano

Plastuch, zdradź sekret i powiedz co zrobiłeś, że masz taką glebę a opona nie trze o rant błotnika :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Na przodzie czy na tyle? :decayed:

bo na przodzie to trze a na tyle w sumie też :polew:

A powaga w skręcie jak auto lekko pochylone np. zjazd na parking podziemny to trze troszke a po równym spoko (błotniki przenie od wewnątrz są zaklepane więc się nic nie krzywi)

Z tyłem natomiast jest taka bajka że lekko mi przyciea opona o nadkole jak po wybjach jade a poza tym to szampan, koks, wosk na sutki :tongue4:

Opublikowano

to musi trzeć, bo jak nie trze to znaczy że coś masz nie tak z autem :decayed:

Opublikowano

Z przodu na skręconych na maksa kołach mi trze :disgust:

W sumie tarło bo podniosłem 5mm i nie obciera nawet na dołach.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

U mnie to jakos lajcik z tym obcieraniem :) oprócz tego że górne wahacze pokrzywiły blache która jest nad nimi to tyle, tylne amory do regeneracji więc co sie dziwić że przyciera :decayed: Jak je zregeneruje to skręcam tył jak jak Krycha :good:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:43_________________________________________________Siemanko dawno sie nie odzywałem na forum. Bylo troche zajęć a późnej zaczeły się kłopoty z autem a dokładnie przy rozgrzanym oleju spadało jego ciśnienie i na wolnych obrotach nie trzymał nawet 1 bara.

Po sugestiach Nosb-a zdecydowałm się na wymiane silnika :)

A oto i ono nowe serce (czyt. nowsze) 1.8T z roku 97 licznkowo podobno 25000km :cool1:

Przy okacji tego wiadomo nowy rozrząd uszczelka pod głowice i jakies tam pewnie pierdoły :)

78bd57c6dffdac5d.jpg

Silniczek dostanie głowice z ADR (jak wiadomo ma ona większe wloty niż AEB i ostrzejsze wałki) puki co trzeba ją sprawdzic czy szczelna :decayed:

a3c67583c70cf8bf.jpg

75d19f0d3ef1b477.jpg

I przy okazji wyspawany będzie wreszcie DP materiał na niego leży chyba juz z 10miesięcy :wink4:

f450aa77dec36f8d.jpg

Kilka bonusów jeszcze będzie na dniach :decayed:

Opublikowano

tak sie zastanawiałem co z tym padłem, ze na majówke nie dotarło :przebiegly:

Opublikowano

Glowica jest taka sama jak w AEB , inne sa walki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak sie zastanawiałem co z tym padłem, ze na majówke nie dotarło :przebiegly:

Chciałem bardzo przyjechac do Ryk :confused4: Do samego piątku byłu próby wkszeszenia silnika ale niestety nie odniosłem dobrych skutków a tylko utwierdziłem się że remont nie ma sensu bo wpakuje w auto kilka set złotych i nie wiadomo czy to cos z tego będzie :gwizdanie: Wczoraj zapadła ostateczna decyzja o zmianie jednostki :)

Więc auto zostaje na pewno ze mna na jakiś czas będziem modzić coś dalej przy nim :)

Glowica jest taka sama jak w AEB , inne sa walki

Ktoś gdzies pisał że większe :) Nie wiem nie mierzyłem Ty jesteś moim Guru w dziedzinie motoryzacji :decayed:

Opublikowano

Plastuch, w AEB jest największa głowica tzn. z największymi kanałami, a w ADR są tylko ostrzejsze wałki, nic innego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To w końcu jak w AEB większe kanały czy takie same jak w ADR :)

Opublikowano

To w końcu jak w AEB większe kanały czy takie same jak w ADR :)

rózni sie krzywkami na wałkach rozrządu

Opublikowano

sa ostrzejsze dzieki czemu wyzej sie silnik kreci

Opublikowano

ze 30km na plus :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.