Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Zegary pięknie przerobiłeś... w takim razie czekam z niecierpliwościa na opis odnośnie FIS bo może się zdecyduję...

Jak zainstalujesz lampki to pokazuj jak się prezentują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary pięknie przerobiłeś... w takim razie czekam z niecierpliwościa na opis odnośnie FIS bo może się zdecyduję...

Jak zainstalujesz lampki to pokazuj jak się prezentują...

decyduj sie bo warto :wink4:

Dzięki panowie! Ciesze się że Wam się podoba :)

Auto wypucowalem dziś na błysk ale juz było zbyt ciemno żeby robić jakies sensowne zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjurwa inne auto :) Dobrze ze masz aniola stroza ktory czuwa i z obopolna korzyscia podsyla dobre gadzety :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś żarówki od podświetlania zegarów na białe ? Białe podświetlanie jest fajne :wink4:

Co do podłokietnika..źle zrobiłeś obijając tą czarną sierścią :tongue4: Paskudnie wugląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podłokietnika..źle zrobiłeś obijając tą czarną sierścią Paskudnie wugląda

na razie musi być takie ści^&#o bo nie wiadomo w jakim kolorze kupie sobie skórke którą mam w planach jak będzie skóra na fotelach to i na podłokietniku :good:

Kjurwa inne auto :) Dobrze ze masz aniola stroza ktory czuwa i z obopolna korzyscia podsyla dobre gadzety :naughty:

interesy z Tobą to sama przyjemność :D

modziłeś tylny tłumik?? tzn końcówki? bo ja mam takie same :decayed: :decayed: :decayed:

modzone końcówy na 2 sportowe z 1.6 :good:

Tarcze tarcze teraz ma VUDU przedtem miałem UK-NSI w którym były przezroczyste taczki i przełożyć trzeba :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 18:56_________________________________________________O a końcówy takie:

29f868a0a3bfb2bb.jpg

Nie sa zbyt wyzywające i lansiarskie a wyglądaja bardzo że tak powiem klasycznie :decayed:

Ale odrazu mówie żeby nie było to nie jest mój pomysł, ukradłem go koledze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podłokietnika..źle zrobiłeś obijając tą czarną sierścią Paskudnie wugląda

narazie musi być takie ści^o bo niewiadomo w jakim koloże kupie sobie skórke którą mam w planach jak będzie skóra na fotelach to i na podłokietniku :good:

Kjurwa inne auto :) Dobrze ze masz aniola stroza ktory czuwa i z obopolna korzyscia podsyla dobre gadzety :naughty:

interesy z Tobą to sama przyjemność :D

modziłeś tylny tłumik?? tzn końcówki? bo ja mam takie same :decayed: :decayed: :decayed:

modzone końcówy na 2 sportowe z 1.6 :good:

Tarcze tarcze teraz ma VUDU przedtem miałem UK-NSI w którym były przezroczyste taczki i przełożyć trzeba :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 18:56_________________________________________________O a końcówy takie:

29f868a0a3bfb2bb.jpg

Nie sa zbyt wyzywające i lansiarskie a wyglądaja bardzo że tak powiem klasycznie :decayed:

Ale odrazu mówie żeby niebyło to niejest mój pomysł, ukradłem go koledze :przebiegly:

ala rs4 bdb łądne koncówki

gdzie i za ile kupiłeś??

mozesz mi zmierzyć ich szerokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ala rs4 bdb łądne koncówki

gdzie i za ile kupiłeś??

mozesz mi zmierzyć ich szerokość

Kupiłem od froger34 20zl sztuka oczywiśie używka wypolerowana na glanc :) przycięta i przyspawane garażowym sposobem :decayed: Żeby nie było to skradziony pomył NOSB-a :embarrassed:

Szerokości jutro podam bo wianter strasznie mi hula za oknem :JC_fan:

Pewnie chcesz wiedziec czy pod zderzak Sy wejdą?? Zgóry mówie że tak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy dokupiłem do auta w ostatnim czasie a oto i one :decayed:

Jako że plan jest taki żeby odmulić starego pierdziela wiosną a ja wole dmuchać na zimne zakupione zostały nie zbędne gadzety mianowicie wkaźnik doładowania i ciśnienia oleju AG seria smoke i cheble 312mm

Wskaźniki daja oprócz tego +2 do Lansu :polew:

8c8b9e82ebabaf8b.jpg

b17d4861ba1a56e2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka żeczy dokupiłem do auta w ostatnim czasie a oto i one :decayed:

Jako że plan jest taki żeby odmulić starego pierdziela wiosną a ja wole dmuchać na zimne zakupione zostały niezbędne gadzety mianowicie wkaźnik doładowania i ciśnienia oleju AG seria smoke i cheble 312mm

Wskaźnik daja oprucz tego +2 do Lansu :polew:

8c8b9e82ebabaf8b.jpg

b17d4861ba1a56e2.jpg

o kuwra jak pieknie zamocowane :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie a te wskaźniki to działają czy to tak na lipę jest ? :decayed::)

nie miałem trójnika jak będe olej zmieniał to sie załozy czujnik :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 21:01_________________________________________________

o kuwra jak pieknie zamocowane :kox::polew:

Mie też sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...