Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie to koło wygląda dobrze zrozumiałem chcesz ten sam model tylko w innym rozmiarze czy w coś innego chcesz uderzyć? Ja już nie wiem czego dla siebie szukać:facepalm:

Inne koło o podobnych parametrach, nie lubię jak ktoś ma to samo na czarnym B7 avant :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ładnie to koło wygląda dobrze zrozumiałem chcesz ten sam model tylko w innym rozmiarze czy w coś innego chcesz uderzyć? Ja już nie wiem czego dla siebie szukać:facepalm:

Inne koło o podobnych parametrach, nie lubię jak ktoś ma to samo na czarnym B7 avant :wink:

Szczególnie jak się mieszka blisko siebie dlatego ja sprzedałem moje koła :decayed: i teraz mam problem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to koło wygląda dobrze zrozumiałem chcesz ten sam model tylko w innym rozmiarze czy w coś innego chcesz uderzyć? Ja już nie wiem czego dla siebie szukać:facepalm:

Inne koło o podobnych parametrach, nie lubię jak ktoś ma to samo na czarnym B7 avant :wink:

Szczególnie jak się mieszka blisko siebie dlatego ja sprzedałem moje koła :decayed: i teraz mam problem:kwasny:

True, ciężko coś znaleźć w rozsądnej kasie żeby urywało jajka :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz. Tylko nie wiem czy mają 9,5' :decayed:

a6e7u7uq.jpg

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

A jaja urywa przy samej d*pie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę koła które Ty masz już u siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz. Tylko nie wiem czy mają 9,5' :decayed:

http://s19.postimg.org/evh9kg3n7/a6e7u7uq.jpg

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

A jaja urywa przy samej d*pie :grin:

bomba :kox::kox::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecudne te koła :kox:

czyje czyje czyje :decayed:

Hammerku jakbym Cię tak nie lubił to wyczekałbym aż kupisz wymarzone koła i kupiłbym te same :grin: aaa czekaj czekaj Ty nie chcesz żeby na czarnym avancie były te same to by Cie i tak nie wkur_iło:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa, nie wiem jak to jest, że u nas co 4-ta wiejska bora na zlocie te koła ma i już mi się opatrzyły a w Polsce szał robią :decayed: Jaka cena takich kół u was? Może u nas taniej będzie tyle tego jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaa, nie wiem jak to jest, że u nas co 4-ta wiejska bora na zlocie te koła ma i już mi się opatrzyły a w Polsce szał robią :decayed: Jaka cena takich kół u was? Może u nas taniej będzie tyle tego jest..

W Polsce nie kupisz 10J, koła przyjechały z DE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są jakieś przepisy które zabraniają handlowania szerszymi czy co? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przepisu, ten Dawmac sprzedaje to co ma a ja mogę mieć co będzie dopiero dostępne :)

Ten właśnie Dawmac twierdzi, że w przypadku felg 3SDM jest tak, że wszystko jest produkowane w Tajlandii a później jest pakowane do ori kartonów a reszta jest sprzedawana jako fake...mówił mi , że tak jak on ma powystawiane np. model 0.01 jedne po 2900chyba a drugie po prawie 4000zł ale są to te same felgi tylko są sprzedawane w kartonach z logo firmy powiedział, że firma 3SDM musi zarobić na reklamę i w ogóle a felgi fizycznie niczym się nie różnią i nie wiem co o tym myśleć :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przepisu, ten Dawmac sprzedaje to co ma a ja mogę mieć co będzie dopiero dostępne :)

Ten właśnie Dawmac twierdzi, że w przypadku felg 3SDM jest tak, że wszystko jest produkowane w Tajlandii a później jest pakowane do ori kartonów a reszta jest sprzedawana jako fake...mówił mi , że tak jak on ma powystawiane np. model 0.01 jedne po 2900chyba a drugie po prawie 4000zł ale są to te same felgi tylko są sprzedawane w kartonach z logo firmy powiedział, że firma 3SDM musi zarobić na reklamę i w ogóle a felgi fizycznie niczym się nie różnią i nie wiem co o tym myśleć :eusathink:

Może być tak, że to co nie przeszło kontroli jakości jest sprzedawane pod inną marką. Wytrzymałościowo mogą być słabsze, producent i tak zarabia a nie psuje marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przepisu, ten Dawmac sprzedaje to co ma a ja mogę mieć co będzie dopiero dostępne :)

Ten właśnie Dawmac twierdzi, że w przypadku felg 3SDM jest tak, że wszystko jest produkowane w Tajlandii a później jest pakowane do ori kartonów a reszta jest sprzedawana jako fake...mówił mi , że tak jak on ma powystawiane np. model 0.01 jedne po 2900chyba a drugie po prawie 4000zł ale są to te same felgi tylko są sprzedawane w kartonach z logo firmy powiedział, że firma 3SDM musi zarobić na reklamę i w ogóle a felgi fizycznie niczym się nie różnią i nie wiem co o tym myśleć :eusathink:

Może być tak, że to co nie przeszło kontroli jakości jest sprzedawane pod inną marką. Wytrzymałościowo mogą być słabsze, producent i tak zarabia a nie psuje marki.

Kontrola jakości przeważnie odbywa się w EU bo u chińczyków ponoć się nie opłaca. Lepiej wyj.ebac jakąś część towaru niż tam zrobić kontrolę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i trzeba przyznać, że duuużo roboty włożyłeś w to auto. Bardzo ładne i zadbane :wink: Oby moje się tak kiedyś błyszczało. Powodzenia w eksploatacji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...