Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, usunęli.

Tam faktycznie jakoś z 2.8k było.

Tak nie to zaciekawiło. W B8 na przykład LC było z 4k rpm.

A w takim 911 LC jest z 5.5k RPM :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, komoornik napisał:

Tak nie to zaciekawiło. W B8 na przykład LC było z 4k rpm.

w RS4 też jest 5.5k RPM ;)
VW robi 4k RPM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19 czerwca 2017 o 11:35, was002 napisał:
w RS4

VW robi 4k RPM...

 

Dnia 18 czerwca 2017 o 21:34, komoornik napisał:
Z jakich obrotów masz LC?

No to słuchajcie u mnie jest w takim razie jakieś takie 1/2 LC heh. Poniżej zdjęcie.

b41d5d09d7ff3f6074ca2236b9902996.jpg

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14 października 2016 o 09:48, casavio napisał:

W klasycznym liczniku nie ma wskaźnika temp. oleju

 

Dnia 14 października 2016 o 10:29, jedrekx napisał:

zapewne można go zakodować ;)

Taka ciekawostka, którą przypadkiem odkryłem, że klasyczne zegary mają wskaźnik poziomu oleju. Trzeba włączyć zegary i otworzyć maskę - po chwili pojawia się poziom :) taka ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2017 o 10:08, komoornik napisał:

I daleko w tym silniku do potencjału np. 2.0 280KM z Superba... :decayed:

SuperB Stage III (seryjne turbo dożyło do 12k km i się ukręciło :) ) To jeszcze nie jest wystrojone na maxa, do 450km można dołożyć :) 

FrogStage3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jest potencjał.. Ładny moment wyszedł, płaski w miarę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widywane na zywo :) super auto niepozorne a zamiata ulice :) widze ze szykuja sie mody na 300+ :D trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzę swoją za dwa tygodnie ale Sportmile boxował teraz analogiczną a5 i tak jak przypuszczałem bonusik w serii jest spory bo 20KM. Zobaczcie wykresik.

dlatego fajnie to lata.

bd02611a27591420d7a7657bc961416a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich błędów wieku młodzieńczego to wypadł mi czujnik parkowania przedni. Tzn wpadł do środka. Naprawa gwarancyjna. Nie można było go podkleić ani nic zrobić - wymienili całą listwę (nie wiem czy to dobre słowo) z tyłu za grillem, która trzyma wszystkie czujniki. 

Także nawet jak coś się dzieje to przynajmniej nie robią problemów z naprawą i zawsze samochód zastępczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, jaką stawkę płacisz za roboczogodzinę np przeglądową w twoim aso? Pytam bo w Szczecinie chyba powariowali, życzą sobie 380 netto. W Poznaniu 380 ale brutto.

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mystic.pl napisał:

Tak z ciekawości zapytam, jaką stawkę płacisz za roboczogodzinę np przeglądową w twoim aso? Pytam bo w Szczecinie chyba powariowali, życzą sobie 380 netto. W Poznaniu 380 ale brutto.

Nie pomogę niestety bo mam pakiet. Więc ogólnie mam w nosie wszystkie dodatkowe koszty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83493a30f729b94757ae9ef6b859bbbe.jpg53ecde222ae3d294eae1c0cdc65e073c.jpg

No i sprawdzone na hamowni. Wychodzi praktycznie seria z bardzo ładną linią momentu - dlatego tak ładnie jedzie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rodosbwa napisał:

Ładne kreski :) Nie myślałeś o stage 0.5? 

Myśleć myślałem ale nie jestem zwolennikiem boxów. Czekam aż ktoś złamie sterownik do b9 i wtedy poważnie pomyślimy nad zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśleć myślałem ale nie jestem zwolennikiem boxów. Czekam aż ktoś złamie sterownik do b9 i wtedy poważnie pomyślimy nad zmianą.
Tylko wtedy po gwarancji a miałem na myśli stage 0.5 gdyż wtedy zostaje gwarancja. W sportmile widziałem stage 0.5 w nowej a5 wyszło ponad 300 km..

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusa jakiegoś specjalnego w postaci KM i Nm nie było ale ważne, ze trzyma serie. Dużo już masz nim nalatane ? 

Widzowie tez widzę byli :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rodosbwa napisał:

Tylko wtedy po gwarancji
 

Po stage 0,5 równie dobrze możesz mieć po gwarancji. A po programie też możesz nie mieć po gwarancji (wystarczy przed serwisem wgrać serie). W obu przypadkach zapewne może zostać to wykryte i w obu nie. A zdrowsze auto będzie po programie..

5 godzin temu, rodosbwa napisał:

W sportmile widziałem stage 0.5 w nowej a5 wyszło ponad 300 km..
 

To Łukasza. Ścigaliśmy się i do ok. 160km/h odszedł mi na 1/3 długości. Praktycznie jechaliśmy równo. Zobacz, że seria wyszła mu niby 272hp. Co jest niemożliwe (na wspomnianej hamowni mierzyliśmy 12 klubowych aut w tym z 5 nowych i wszystkie wyszły maks 6hp ponad serie. Sportmile hamuje auta nabijając tzw. „puste konie” żeby to lepiej wyglądało (kto mniej więcej wie o co chodzi w hamowaniu to wie o czym pisze). Także nie daje ten box nie wiadomo jakiej rożnicy. 

3 godziny temu, Norbas napisał:

Bonusa jakiegoś specjalnego w postaci KM i Nm nie było ale ważne, ze trzyma serie. Dużo już masz nim nalatane ? 

Widzowie tez widzę byli :P 

Nalatane 30 tys. Widzowie byli bo to było Klubowe hamowanie aut ekipy warszawskiej Klubu. 12 aut mierzyliśmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...