Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zabieram sie za zdjecie tylnego zderzaka w q5 ale cos mi nie idzie odkrecilem srubki przy nadkolach od spodu i od strony bagaznika dwie sruby w takich zaglebieniach. Jestem na etapie zdjetego zderzaka z zaczepow bocznych a on nadal siedzi co jest moze jakas podpowiedz mile widziane foto

Zderzak jest na 4 śrubach. Dwie masz po bokach, w "schowkach" a dwie pod maskownicą tylnego progu, ten plastik wkoło zamka, domontujesz go pociągając do góry bo jest na klipsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wielkie dzieki mam jeszcze jedno pytanie zdjalem zderzak i poodpinalem tylne lampy te co sa w zderzaku wieczorem wjezdzam do garazu a tu zonk tylne swiatla w klapie nie swieca stop jest ale nie swieca te z klapy pozycyjne natomiast swieca teco sa w zderzaku tak jakby widzial otwarta klape nie kumam o co chodzi dodam ze mam wypiete wszystkie czujniki cofania ale nie wiem czy to cos ma wspolnego. Podpowiem ze przy zamykaniu auta pilotem powinny migac wszystkie kierunki a z tylu nie migaja te z klapy co sie podzialo.....prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za przycisk przy przełączniku świateł?

Brawo! ;)

Przycisk sterowania klapami wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było ori dzyngla gdzieś na desce żeby to schludniej wyglądało? Bo prędzej bym powiedział, że to dioda od dokładanego alarmu albo knefel od lpg. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było ori dzyngla gdzieś na desce żeby to schludniej wyglądało? Bo prędzej bym powiedział, że to dioda od dokładanego alarmu albo knefel od lpg. :decayed:

Taki przełącznik daje Milltek w "standardzie"

Na żywo z pozycji kierowcy dobrze to wygląda, nie rzuca się jakoś w oczy że nie seryjny element a widać jak jest ustawiony wydech bo ma podświetlenie na czerwono jak otworze przepustnice.

Podpiąć pod jakiś ori przełącznik...hmm tylko jaki?

pokaż jak to brzmi teraz

Na razie tak:

https://vimeo.com/191293456

Na razie bez tylnych tlumikow bo przesylka zaginela i szukamy od 2 tygodni :(

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikobelo ;) jeszcze RSQ5 znaczek z tylu, 4 wydeszki i baja. Tylko ten tfsi jeszcze wyrzuć ;p

Znaczki zdjete, polerka leci, potem powloka i bedzie RSQ5 z tylu i Supercharged na nadkolach. Jeszcze gdybym tak znalazl znaczek RS na kierownice...ale chyba sa tylko RS4 lub RS5 a to mi nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba jeszcze w domu sie wala znaczek RS5 na kierę więc jak by co moge ci sprezencić w gratisie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Szybko działasz !

Już brzmi dobrze a pewnie tłumiki końcowe jeszcze trochę zmienią brzmienie :D

Do tego frontu RS aż się prosi tył a'la RS z owalnymi dużymi końcówkami no i jakieś ładne nakładki poszerzenia nadkoli.

Już po modach softu i kompresora?

Daj znać jakie wyjdą wyniki po modach na hamowni!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba jeszcze w domu sie wala znaczek RS5 na kierę więc jak by co moge ci sprezencić w gratisie ....

Dzięki ale właśnie jakoś samo RS5 bez Q to nie pasuje, inny model jednak, gałkę biegów znalazłem z samym RS i taki znaczek na kierę by pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi sie ten projekt :)

Pogratulowac naprawde fajnego egzeplarza :wink:

Podziekowal!

Kolejny detal gotowy :)

f46ad351a8f99c10d6d543adb5494f0a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Pięknie sie prezentuje z tym zderzaczkiem!

Zderzak dobrze wykonany?

Wszystko przylega jak seria?

Halogeny seryjne, spryski + zaślepi idealnie pasują na przekładkę?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Pięknie sie prezentuje z tym zderzaczkiem!

Zderzak dobrze wykonany?

Wszystko przylega jak seria?

Halogeny seryjne, spryski + zaślepi idealnie pasują na przekładkę?

Pozdrawiam!

Jakosc wykonania identyczna z ori, material ten sam, to nie jest jakas rzezba z wlokna.

Calosc pasuje wrecz idealnie bez giecia, wciskania, pilowania i wiercenia jak to robili bracia Collins na TVN Turbo ;)

Halogeny niestety wylecialy, w zestawie sa moduly oszukujace kompa zeby nie wywalal bledow. Szczerze to ja i tak z halogenow nie korzystam bo we mgle g... tak naprawde daja.

Spryski pasuja. Zaslepki sa nowe w komplecie ze zderzakiem.

Zostaje radar ACC, a zdrugiej strony bedzie zaslepka udajaca radar wiec zestaw podobny wizualnie do RS6.

Jakosc calosci naprawde super, a rozne pakiety tuningowe juz nam sie przez rece przewinely.

Spox, myslałem, że może chcesz porzeźbić ;)

BTW jaką powłokę kładziesz ?

Koledzy testuja jakis nowy produkt, jak wyjdzie dobrze to sie pochwale ;)

A moze by tak nie naklejac znaczkow...

cdd6a4da9f1183e73b7c863efa622896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...