Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż parktronica


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jaki jest nr pinu we wtyczce odpowiadający za światła cofania?

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

Już znalazłem w schemacie elektrycznym. Nr pinu światła cofania z lewej strony to 3, z prawej 4.

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

Już znalazłem w schemacie elektrycznym. Nr pinu światła cofania z lewej strony to 3, z prawej 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają fotki :-(

NIE DZIAŁAJĄ FOTKI !!! - naprawcie a nie przenoście postów :facepalm:

Moim zdaniem forum jest dla wszystkich tych co wiedza mało pom to by Ci lepsi im pomogli.

Mam doswiadczenie z UKP i tam żadne pytanie (nawet banalne) nie pozostawało bez odpowiedzi lub pidpowiwedzi :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzialaja bo pewnie juz ich nie ma - zostaly wykasowane z fotosika przez wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że niezły odkop, ale chciałbym zapytać Was o zdanie...

Czy opłaca się inwestować w ori czujniki i dokładkę np. taki zestaw:

Audi A4 B5 LIFT Zderzak LZ5K PDC parktronic KPL !! (3121409047) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy lepiej zainwestować w kamerkę i monitorek np. w lusterku ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałem sobie zamontować czujniki parkowania tylko że sprzedawca mnie troszke zniechęca bo upiera się że nie mogę zamontować czujników niżej niż 45 cm od ziemi a ja chciał bym tak jak fabrycznie montowali a nie i teraz mam do was pytanie czy da rade zamontować je w miejscu fabrycznym czyli w dolnej dokładce zderzaka tylniego i jak to by działało jak mam hak ktury nie jest wypinany czy mogę liczyć na jakies porady z waszej strony. zestaw kupił bym taki

CZUJNIKI PARKOWANIA.MARKOWY! 6 ZAKRESÓW PIKANIA! (3579406483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam hak (chociaż już zdemontowałem kule) i nie ori czujniki w ori dokładce. Pomijając fakt że same czujniki są średnie (bo chyba najtańsze) to wszystko mi śmiga. Fakt jest nisko zwłaszcza że mam -30 ale i gdy załadujesz max bagażnik to piszczy o najniższy krawężnik ale do codziennego użytku jest ok. Z czujnikami też trzeba się na początku przeprosić bo i one mają swoje humory.

Zrobiłem tak że przed zamontowaniem dokładki podjechałem do sklepu i dopasowałem czujniki ;) reszta p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak rozmieszczę czujki w miare tak jak na zdjeciu to hak nie będzie im przeszkadzał. te czujki co chce kupić mają taki dziwne kapturek który umożliwia skierowanie czujnika minimalnie w górę.

zdjęcie przykładowe

82edb363c81d038f8653886b0fcfad47.jpg

żółty kolor to miejsce w jakim bym zamontował czujki i czy w tych miejscach nie przeszkadzało by im że hak jest bo duzo osób ma tez zamontowane z hakiem i jest zadowolonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy.

A posiada ktoś schemat lub najlepiej manuala jak podłączyć orginalnego PDC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak rozmieszczę czujki w miare tak jak na zdjeciu to hak nie będzie im przeszkadzał. te czujki co chce kupić mają taki dziwne kapturek który umożliwia skierowanie czujnika minimalnie w górę.

zdjęcie przykładowe

http://s22.postimg.org/ctvt42eel/82edb363c81d038f8653886b0fcfad47.jpg

żółty kolor to miejsce w jakim bym zamontował czujki i czy w tych miejscach nie przeszkadzało by im że hak jest bo duzo osób ma tez zamontowane z hakiem i jest zadowolonych

koledzy czy w tych miejscach miało by to sens montowania tych czujek bo w weekend chciał bym sie zabrać za montaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czujniki parkowania już zamontowane w dokładce zderzaka tam gdzie fabrycznie kładli jest tylko jeden minus tego miejsca bo wychwytuje nawet nierówności ale to jest tylko pojedyńcze piknięcie ale za to jak cofam i zbliżam się do krawężika to też piszczy i przynajmniej zderzakiem nie zachaczę jutro wstawię zdjęcia z mojej pracy czujki i tak już skierowałem troszkę do góry ale są bardzo czułe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie montował orginalnego PDC?

Jest w dziale zrób to sam ;)

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

witam czujniki parkowania już zamontowane w dokładce zderzaka tam gdzie fabrycznie kładli jest tylko jeden minus tego miejsca bo wychwytuje nawet nierówności ale to jest tylko pojedyńcze piknięcie ale za to jak cofam i zbliżam się do krawężika to też piszczy i przynajmniej zderzakiem nie zachaczę jutro wstawię zdjęcia z mojej pracy czujki i tak już skierowałem troszkę do góry ale są bardzo czułe

A masz ori dokładkę pod pdc? Ori dokładka jest inaczej profilowana z czujnikami a inaczej bez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam normalną dokładkę nie pod PDC właśnie widziałem że jest inaczej profilowana ale zbytnio nie przeszkadza mi to chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zrobiłem te moje czujki mają możliwość regulacji żeby patrzały w daną strone za pomocą obracania nimi w około bo mają tak oblany kołnierzyk i skierowałem je minimalnie do góry i teraz jest wspaniale nie łapią już byle czego dopiero duży krawężnik ale jestem bardzo zadowolony ładnie mierzy sprawdzałem czy zgadzają się sygnały dźwiękowe do odległości od przeszkody i jest super nawet hak nie przeszkadza w niczym jutro wstawie fotki jak dokładnie to u mnie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...