Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Komputer pokładowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to ja chyba zrezygnuje, za duzo grzebania w niuni, jestes pewien z tym okablowaniem alvaroalvaro78 ?????

Avaroalvaro78 napisał o wiązce do tempomatu a nie do komputera.

P.S Rownież mam niepełny komputer w A4 i co ciekawe mam takie dodatki jak system BOSE czy skóra a komutera nie odkodowali :confused: Więc chyba też sie zainteresuję tą manetką. Ale narazie z tego co widziałem na allegro manetki są tylko do B5 a do B6 nie ma :confused:

Opublikowano
  • Autor

sa i do b6, ale wiekszosc do wersji sedan, ja do kombi szukalem 3 m-ce

Opublikowano
sa i do b6, ale wiekszosc do wersji sedan, ja do kombi szukalem 3 m-ce

a czym różni się manetka od sedana a od kombi :question: :twisted:

Opublikowano
  • Autor

przeciez w kombi musi obslugiwac rowniez tylna wycieraczke i jej spryskiwacz

Opublikowano

piotrr07, a jednak trzeba wiązkę bo już napisałem do gościa z allegro...

To chyba Cię koleś w jajo robi.Przecież taśma zostaje ta co jest.Zmieniasz tylko manetke

Opublikowano

To chyba Cię koleś w jajo robi.Przecież taśma zostaje ta co jest.Zmieniasz tylko manetke

ale od taśmy do pompy ABSu ??

Opublikowano

troszkę zamieszania się zrobiło ale temat wart jest całkowitego rozstrzygnięcia .jak się okazuje jest dużo wersji naszych niuniek bez pełnej opcji wizualizacji danych z kompa. ja też tak miałem i mam przerobione to kosztem samej manetki ( w niemieckim serwisie manetka ok 70 euro) oraz poprzez odblokowanie tej funkcji . jak się to robi tego nie wiem bo nie mam odpowiedniego sprzętu i wiedzy a gość który wykonał mi tą operację nie jest tutejszy.spróbuję dowiedzieć się co się da to napiszę . wiem też że żadnych dodatkowych kabli nie ciągnął. co do tempomatu to nie byłem zainteresowany ale sugerował że jest też taka możliwość aby w podobny sposób go dołożyć.

Opublikowano

piotrr07, już jest napisane jak odblokować... Ale miło jak byś się jeszcze dowiedział

Opublikowano

sa i do b6, ale wiekszosc do wersji sedan, ja do kombi szukalem 3 m-ce

i gdzie znalazlłeś takową manetkę ??

Opublikowano

Ten temat też mnie interesuje jako, że mój egzemplarz także nie ma komputerka w pełnej wersji. Niestety nie miałem wyboru bowiem była to super okazja w salonie: dosłownie kilka ostatnich sztuk z rocznika 2004 tuż przed liftingiem. Bardzo lubię ten gadżet i chętnie bym go dołożył do swojego samochodu. Więc jak napisano w jednym z poprzednich postów warto wyjaśnić ten temat do końca.

Miałbym zatem pytanie : gdzie jest zatem opisany sposób odblokowania komputerka pokładowego ?

Opublikowano
  • Autor

koledzy , to co radzicie, bo dostalem zawiadomienie, ze przesylka z manetka juz lezy na poczcie do odebrania. Moge jeszcze sie wycofac, nie odebrac, zadzwonic - grzecznie przeprosic i zwrocic koszty przesylki. z drugiej strony dlugo jej szukalem i jezeli da sie to zrobic to szkoda bedzie :sad:

Opublikowano

przerabialem temat. spokojnie da sie to zrobic i wystarczy tylko wymienic prawa czesc manetki (mam taka do sprzedania).

pozdro

Opublikowano

Bierz manetkę i jedź do serwisu. Nie żałuj już tych paru PLNów. FIS to super bajer. Na szczęście zamawiając auto nie pożałowałem 1400zł (choć teraz widzę, że mozna było kupic manetkę za 300zł i dać do przekodowania w serwisie - 1000zł zostało by w kieszeni jak nic :-)

Opublikowano
  • Autor

jestes pewien, ze w serwisie to zrobia?

Opublikowano

Osobiście nigdy sprawy nie badałem (mam FIS orginalnie), ale parę postów wyzej ktos twierdził, że już to wcześniej robił ...

Opublikowano
  • Autor

problem w tym, ze w Białymstoku oprocz serwisu chyba nikt sie nie podejmie tej operacji

Opublikowano

przerabialem temat. spokojnie da sie to zrobic i wystarczy tylko wymienic prawa czesc manetki (mam taka do sprzedania).

pozdro

a masz ją może do avanta ?? bo jeszcze musi mieć funkcję obsługi tylnej wycieraczki :azn:

Opublikowano
  • Autor

tak mam do avanta, wlasnie ja odebralem, jakies mocowanie, jest lekko ulamane, nie umiem wstawic tu zdjecia, moze ktos podpowie jak to zrobic?

Opublikowano

właśnie testuję ... klikasz na opcje dodatkowi i wybierasz Select File - załączasz zdjęcie a później wyślij wiadomość .. Widać foto ??uuuu raczej nie widać więc powalczę chwilę ...wait

Opublikowano

wejdź lepiej na fotosik.pl i dodaj stamtąd foto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.