Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych użytkowników Audi :)

Jak na razie nie mam Audi ale czytam, przeglądam i zainteresowany jestem zakupem Audi A4 B7 w wersji kombi z silnikiem benzynowym 1.8 lub 2.0. Dlaczego benzynowym? Ponieważ na LPG jeżdżę od 1998r i uogólniając - jestem z jazdy na (pojedynczym :) ) gazie bardzo zadowolony. Czysta oszczędność a dodatkowych opłat niewiele z powodu gazu.

Od 2003r mam Fordy Mondeo (najpierw MK 2, teraz MK 3) z których byłem i jestem zadowolony.

Szkoda że Audi nie produkowało w A4 B7 tak dobrych i niezawodnych silników jak Ford - silnik 2.0 benzyna :(

Pierwszego mondziaka sprzedałem z przebiegiem 328tys km - silnik działał świetnie, i nic sie przy nim nie robiło pomimo jazdy na LPG od ok. 150tys km (tyle mniej więcej miał jak był montowany w nim gaz gdy go kupiłem).

Drugiego mondziaka mam nadal (MK 3)  - teraz ma 401tys km a LPG miał montowane przy ok. 140tys km przebiegu. W tym mondeuszu była wymieniana tylko skrzynia biegów i dwumasa, poza tym - całą pracę którą się wykonało i wykonuje przy silniku (oprócz wymiany płynów ustrojowych) to sprawdzanie/regulacja zaworów.

Gdyby A4 B7 miało taki silnik który jest dłuuugo bezawaryjny oraz rewelacyjnie współpracuje z gazem, nie zastanawiałbym się długo nad zakupem tego auta z takim silnikiem.

 

Ale jestem dobrej myśli, wierzę w to że kupię dobre A4 B7 z którego będę jeszcze bardziej zadowolony niż z moich mondziaków :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowej braci!

W życiu codziennym buduję, przerabiam, kombinuję, projektuję, produkuję, naprawiam - prowadzę niewielki warsztat 4x4, który głównie służy mi a przy okazji auto znajomego się zawsze ogarnie :) W swoim życiu miałem Audi 2 sztuki A4: A4 B5 1.9TDI 1996 oraz A4 B7 2.0T 2006 4x4. Aktualnie bez Audi, niemniej jednak serducho z A4 B5 1.9TDI 90KM chcę zaszczepić w moim błotołazie jakim jest Kia Sportage :)

Zapewne więcej będę czytał bo treści na forum sporo, ale jak tylko nadarzy się okazja to i chętnie pomogę. 

Krzysiek z Darłowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na imię mam Dominik, mieszkam w Rzeszowie. Na chwilę obecną jeżdżę Renault Megane III 2009 1,9 dci, którą planuję właśnie wymienić na audi a4b7. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Dzien dobry.

 

Jestem Dawid z woj. podkarpackiego - Brzozów.

Posiadam A4 B5 LY5K Lift Sedan '99 1.8 ARG LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...
od niepełna tygodnia stałem się posiadaczem Audi A4 B6 z moim wymarzonym silnikiem 1.8 Turbo...
raczej silnik nie bedzie poddawany modyfikacjom, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Dodam tylko, że poprzednio jezdziłem Honda Accord VI i byłem użytkownikiem forum accorda.
Tamto forum było dla nieocenioną pomocą oraz skarbnicą wiedzy o Accordach. 
Mam nadzieję, że tu też będziecie pomocni, tak jak ja pomocni, tak jak ja pomagałem użytkownikom hond po paru latach posiadania..

 

dzieki i do zaobaczenia na drogach :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , ahoj ;)  Jestem Marcin posiadam Audi A4  B5  1.8T  AEB  . Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów , niech moc będzie z WAMI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...