Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black


was002

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, k232 napisał:

Ile w takim śmiesznym Dubaju musisz pracować na takie auto?

 

Tyle sekund, ile to auto ma do setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto :) i fajnie się czyta historie Twoją:) Rs4 to jedno z moich motoryzacyjnych marzeń. Graty!

Ps. Wpadaj na spota do Arkadii jutro na 19 :))))) hehehehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miażdzy wygląd tego RS`a:kox: gratulację furki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia się spełniają, piękny RS. Wg mnie auto idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super historia a biały RS... po prostu miażdży system. :kox:

Gratulacje zakupu i bezawaryjności.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa. W ramach ciekawostki, bo nie wiem czy sobie zdajecie sprawę, RS4 ma taki sam bak jak każde inne A4 quattro, czyli... co tam jest : 65l? (ostatnio zatankowałem 57l, ale wskazówka opierała się już o krawędź skali a wskaźnik na konsoli pokazywał 10km). Auto nie jest jakieś specjalnie żarłoczne, bo po mieście robię powyżej 400 km na baku (ale nie bez stresu, bo jednak dystanse między stacjami tutaj są spore - ostatnio zrobiłem 467 i weszło 57l).

Żeby nie denerwować rozpraszać właściciela, nie da się wyświetlić spalania na wyświetlaczu - ani średniego, ani chwilowego. Tylko zasięg widać ;)  Jak nazbieram trochę statystyk, to opublikuję, bo zawsze trzymam wszystkie statsy z każdego samochodu, który miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudeńko   Rotor   do białego koloru wygląda zjawiskowo   :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Paaanie pełen szacunek i za wspanialy samochod i za wspaniala opowiesc ale w moim mniemaniu i za wspaniale podejscie do zycia a i przedewszystkim motoryzacji :) dla mnie niebywala frajda bylo przeczytac twoja opowiesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fury! Zawsze sie rozglądałem az ktos wkoncu pochwali sie S/RS4 b8 :) 

co do B&O w b8 Rs4 i moim S5 '14 jest raki sam i miałem to samo co ty..  Cos słaby bas.. Ostatnio wszedłem w ustawienia treble zrobiłem +1, bass na maxa a z surround z maxa zrobiłem jakies 40% z możliwości skali no i audio zmieniło sie nie do poznania.. Nie wiem czy to tylko u mnie ale zmniejszenie surround o 60% spowodowało piękny basik ;) no i teraz cieszę sie z B&O :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Binek1.8T napisał:

Gratki fury! Zawsze sie rozglądałem az ktos wkoncu pochwali sie S/RS4 b8 :) 

co do B&O w b8 Rs4 i moim S5 '14 jest raki sam i miałem to samo co ty..  Cos słaby bas.. Ostatnio wszedłem w ustawienia treble zrobiłem +1, bass na maxa a z surround z maxa zrobiłem jakies 40% z możliwości skali no i audio zmieniło sie nie do poznania.. Nie wiem czy to tylko u mnie ale zmniejszenie surround o 60% spowodowało piękny basik ;) no i teraz cieszę sie z B&O :)

Taki mały OT sie robi ale powiem, że ja mam niby nowsze B&O i to samo.. Trzeba kombinować w ustawieniach jak najlepiej ustawić żeby jakkolwiek grało.. Najlepszy bas jest jak muza leci z telefonu za pomoca BT, telefonu w którym jest mocno podkrecony bas. Wtedy jest przyjemnie. A niby w polce z tylu sub jest..

 

PS. też lukam cały czas na S/RS4 B8 lub na pierwsze S4 B9 :) Najlepiej z okolic W-wy:)

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kosmita napisał:

PS. też lukam cały czas na S/RS4 B8 lub na pierwsze S4 B9 :) Najlepiej z okolic W-wy:)

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-s4-limousine-3-0tfsi-quattro-354km-ID6yMsM5.html

Proszę, akurat niedaleko Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. Lukam czy ktoś nie kupi :) Ja już swoją Niunie mam na jakiś czas. Ale za dwa latka jak życie pozwoli może będzie ta upargniona eSka lub nawet eRSka :)

PS. ta eSa nawet niewiele droższa od mojej A4.. Jak by zrezygnować z kilku dodatków można było się szarpnąć, tyle że czekać trzeba by było kilka miesięcy (jak zamawiałem swoją, eSa nie była dostępna w konfiguratorze :( )

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fura! W Styczniu byłem w Dubaju i powiem Ci że fury tam jeżdżą takie że łeb urywa. Jest ropa i gaz i pastuchy się przesiadły na najlepsze auta. Pojemności kosmiczne ale nie ma co się dziwić jak litr PB kosztuje mniej niż litr wody do picia :) 

Lepiej powiedz jak taki RS znosi letnie temperatury w okolicach 45-50 C ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Binek1.8T napisał:

Gratki fury! Zawsze sie rozglądałem az ktos wkoncu pochwali sie S/RS4 b8 :) 

 

S4 B8 pojawiło się na forum szybko, jakoś w 2009/2010 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna historia, piękny samochód ktory trafił w odpowiednie ręce i teren w którym jest jeżdżony:) moze jedynie te temperatury dają w kość. Sama przyjemność z jazdy:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...