Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Porysowane auto na myjni automatycznej Shell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Dominik93 napisał:

z góry mówię że jeśli zostanie zaniżony kosztorys to idę do firmy która zajmuje się takimi sprawami i będę w

Nie polecam takiego rozwiązania, bo zwykle takie firmy odkupują prawo do odszkodowania (cesja wierzytelności), a poszkodowanemu proponują nie więcej niż 40% kwoty spornej. Korzystniejszą opcją jest zlecenie sporządzenia kalkulacji naprawy niezależnemu rzeczoznawcy i wysłanie tego dokumentu (wraz z odwołaniem i wezwaniem do zapłaty) ubezpieczycielowi).

Opublikowano

Do spolerowania to wszystko jest, więc jeszcze masz szanse dobrze zarobić na tej myjni :D

Opublikowano
  • Autor

Tak zdaje sobie z tego sprawę że to jest do spolerowania ale taka polerka może wyjść bokiem za jakiś czas,chodzi mi o to że może element zmatowic się po jakiś czasie. 

Dziś był rzeczoznawca,zrobił oględziny wraz ze zdjęciami i czekam na telefon z ubezpieczalni na ile wycenili szkodę . 

On sam stwierdził że to jest do spolerowania także spodziewam się zanizonego kosztorysu szkody. 

Opublikowano

Pierwszego kosztorysu nie przyjmuj, podniosą ;)
Ogólnie na takim temacie można ładnie zarobić, więc ciśnij ubezpieczyciela :P
Shell to szajs, mogłeś na reja jechać, tam ładnie autko myją, wytrą i jest o wiele lepiej domyte :D

Opublikowano
2 godziny temu, Dominik93 napisał:

Tak zdaje sobie z tego sprawę że to jest do spolerowania ale taka polerka może wyjść bokiem za jakiś czas,chodzi mi o to że może element zmatowic się po jakiś czasie. 

Dziś był rzeczoznawca,zrobił oględziny wraz ze zdjęciami i czekam na telefon z ubezpieczalni na ile wycenili szkodę . 

On sam stwierdził że to jest do spolerowania także spodziewam się zanizonego kosztorysu szkody. 

Że co? Po polerce ma się zmatowić? Z jakiej racji? :huh:

Opublikowano
  • Autor

Tak,to była moja ostatnia wizyta na myjni automatycznej . Następnym razem zawitam na Reja w celu umycia autka. 

Dzisiaj dostałem telefon od rzeczoznawcy że proponuję dla mnie 1800 zł ale wiadomo,odmówiłem. 

W następnym tygodniu idę do Daniela Franko który zajmuje się takimi sprawami i będę walczył o większe pieniądze z ubezpieczalni . 

Opublikowano
20 godzin temu, Bruuuum napisał:

Że co? Po polerce ma się zmatowić? Z jakiej racji? :huh:

No u niektórych jeszcze średniowiecze, myślą że lakier dalej poleruje sie papierem ściernym(przy okazji sciagajac klar - stad pozniejsze zmatowienia) a wyciaga sie go gąbką na wiertarce :zyzol:

Edytowane przez uszol

Opublikowano
13 godzin temu, uszol napisał:

No u niektórych jeszcze średniowiecze,

To odstaw wóz na polerkę do ASO, a zobaczysz czym jest epoka kamienia łupanego...

Opublikowano

no i jak temat - tydzień minął, opowiadaj

Opublikowano
  • Autor

Kosztorys od rzeczoznawcy dostałem na kwotę 1450zl, strasznie zanizyl i sporo elementów policzył po 50℅ a prawych drzwi wogole nie uwzględnił w kosztorysie. 

Generalnie byłem w firmie która zajmuje się tymi sprawami to propozycja na już do wyciągnięcia z tej sprawy to 2500/- a sądząc się i sprawa może trwać nawet 12msc to kwota 3500zl może i nawet być mniej . 

Koledzy,doradzcie mi co mam zrobić w tej sytuacji ? Brać 2500zl,spolerowac samochód i jeździć czy walczyć o min 4-5tys. 

Opublikowano

pojedź do ASO zrób wycenę wg ich stawek i ew. części (zapewne kwota będzie większa) niech Ci ją dadzą na papierze, napisz odwołanie i podepnij wycenę z ASO i czekaj na odpowiedź ubezpieczyciela.

Opublikowano

Jak dają 2500zł to bierz,spoleruj i ciesz się sporym zyskiem:wink:

Opublikowano
19 minut temu, Rabbi napisał:

Jak dają 2500zł to bierz,spoleruj i ciesz się sporym zyskiem:wink:

Za te pieniądze można już cały samochód pomalować, kasę w dłoń i się nie oglądać.

Opublikowano
8 godzin temu, JawoR36 napisał:

Za te pieniądze można już cały samochód pomalować, kasę w dłoń i się nie oglądać.

Za 2500? Chyba pędzlem u Janusza w stodole... 

Opublikowano
53 minuty temu, hak64 napisał:

Za 2500? Chyba pędzlem u Janusza w stodole... 

Pędzlem Janusza? :D

Opublikowano
3 godziny temu, hak64 napisał:

Za 2500? Chyba pędzlem u Janusza w stodole... 

To kiepskich macie fachowców jak pędzlami malują :)

Opublikowano

ciekawy temat, pisz jak to finalnie rozwiążesz :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich, na wstępie chciałbym poinformować iż sprawa została dziś zakończona po 2msc ciaganiny z ubezpieczalnia . 

Odwołałem się od ich wyceny i dostałem zielone światło na wypłatę kwoty 2500zl za szkody które doznałem na myjni samochodowej Shell . 

Pozdrawiam. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.