Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
35 minut temu, majty2009 napisał:

pokaz foto jak to wygląda? :)

 

Opublikowano
  • Autor

no fajnie to wyglada :)

ja dalej szperam i nie ma nic fajnego :/ 

te repliki fajne 

https://www.olx.pl/oferta/alufelgi-z-gwarancja-18-5x112-vossen-cvt-audi-mercedes-vw-seat-a4-a5-a-CID5-IDmjgqV.html#8f7681f08f;promoted

nie sa az tak drogie :) to jak w zimie gdzies dostawi to nie bedzie tak szkoda :)

co sadzicie??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witam,

decyzja zapadła :P setup zima będzie wyglądał tak :)

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

No i fajnie :wink:

Opublikowano

Nieźle siadło. Z tyłu masz założony dystans?

Edytowane przez Ruby

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Ruby napisał:

Nieźle siadło. Z tyłu masz założony dystans?

ET29 przod tyl i tak lezy :)

ogolnie fajne ale urok straciło audi na srebrnych felgach :(

chyba zostaną przerobione na grafit albo czarny połysk :)

Opublikowano
  • Autor

ale jednak trzeba bedzie przemalować w czerń albo grafit :P

na sprzedaż idzie kompletny tył od S4 B8 przedlift (klapa z lotką S4, zderzak plus dyzuzor S4) jak ktoś zainteresowany PW

Opublikowano
  • Autor

ktos zna, poleci dobra firmę która okleja auta? :P

nowa wizja na oklejenie audi na wzór RS6

https://i.ytimg.com/vi/-BR0Aw1fXMM/maxresdefault.jpg

Opublikowano

RRCustoms Kielce ogarnia nieźle tematy oklejania: https://pl-pl.facebook.com/RRCustomsPL

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.09.2017 o 05:16, l2k2 napisał:

RRCustoms Kielce ogarnia nieźle tematy oklejania: https://pl-pl.facebook.com/RRCustomsPL

pisalem do nich ale 8tys netto sporo :/ :)

co do felg zima to jednak srebrny nie pasuje do mojej budy hehe :P

juz wyglądają tak :)

 

21769718_1579934498731493_1720824992_n.jpg

21905333_1580370365354573_949123899_n.jpg

Opublikowano

Wyglądają bardzo dobrze, pozostaje utrzymać w takim stanie jak na fotkach hehe 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.09.2017 o 22:03, l2k2 napisał:

Wyglądają bardzo dobrze, pozostaje utrzymać w takim stanie jak na fotkach hehe 

damy rade :P zeby  tylko nigdzie nie zawadzić :P 

Opublikowano

Witaj, 

B. ładna felga, świetnie w czerni wygląda.

Plasti-dipem malowałeś ?

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

witam

chwile mnie nie było :P heeh ale cały czas coś tam sie dzieje :)

- lotka w stylu RS zamontowana :)

- felgi na zimę wypiaskowane i wymalowane proszkowo :)

tak to wygląda 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Opublikowano
  • Autor

aaaa :) jak by ktoś szukał kompletny SWAP 2.0 TFSI i stage 3 to chodzi mi pogłowie sprzedaż :P silnik po kapitalce góra i dół sam silnik z remontem to koszt 12-13tys zł ;/ plus stage 3, 7 tys zl, całość mogę oddać za 13 tys :)

a szukam SWAP na  3.0 V6T :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ta lotka na żywo wygląda ?

Opublikowano
  • Autor

daje rade :)

jak na replike to jest calkiem fajnie :)

Opublikowano
  • Autor

Gibons masz moze jakies heble na tył od S4? :)

Opublikowano
2 godziny temu, majty2009 napisał:

Gibons masz moze jakies heble na tył od S4? :)

Mam pisz na PW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Gibons dzieki za hebel od S4 ;) juz zamontowany :) 

dzis dojechało turbo od PERUN KO4 hybryda :) 330KM po 2 miesiącach mało :P lecimy dalej hehe 

seryjne turbo K04 od S3 za jakies 2 tyg bedzie na sprzedaż :) jak ktoś chętny zapraszam PW

 

26854320_763699363813593_1873203772_o.jpg

26855282_763699387146924_173160571_o.jpg

26908921_763699383813591_1007231817_o.jpg

26909065_763699377146925_434811737_o.jpg

26941642_763699367146926_974098914_o.jpg

26942162_763699347146928_673122967_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.