Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3


majty2009

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2020 o 20:36, majty2009 napisał:

witam

ktoś powie mi co to za falgi ? i jakie najlepiej szukac do A4 B8 rozmiar 19-20 cali?

 

plus kolor, kod lakieru z AUDI?

 

 

spacer.png

 

Kolor wyglada na zdjęciu jak ly7g ale zdjęcie moze nie koniecznie odzwierciedlać dobrze kolory bo bo zależy od oświetlenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zyklone napisał:

Kolor wyglada na zdjęciu jak ly7g ale zdjęcie moze nie koniecznie odzwierciedlać dobrze kolory bo bo zależy od oświetlenia. 

LY7G taki mam fabrycznie i zobacz ze calkiem inaczej wyglada :) chyba ze to jest jakis półmat czy cos :)

ale chyba decyzja na zmianę koloru jednak zostaje przy LY7C Nardo Gray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Decyzja padla na nardo gray i wstawki w czarny polysk, przod z polifta sline :) 

Brakuje mi tylko nadkolii przednich z polifta sline ktos moze posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, majty2009 napisał:

Decyzja padla na nardo gray i wstawki w czarny polysk, przod z polifta sline :)

Hej. Widziałeś ten kolor na żywo na aucie? Na fotkach robi mega robotę i podobał mi się tak długo aż zobaczyłem go na żywo. Katastrofa :doh:

Mało brakło a bym zamówił auto w tym kolorze. Zdjęcia cudo ale na ulicy padaka straszna. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Podobnie tyle że odwrotnie jest z Suzuka Grey. Na próbkach u dealera ten kolor to jakaś masakra a i na fotkach wygląda dość pospolicie (nie dziwne że tak mało tego jeździ jeszcze przy takiej mega dopłacie) za to na żywo na aucie wygląda obłednie i żadne zdjęcie nie jest w stanie tego oddać.

Dlatego warto wybrany lakier zobaczyć na prawdziwym aucie żeby się nie zdziwić...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za pozno dzis odebralem auto hehe :) mi sie podoba ale szczerze to tak jak mowisz na foto lepiej wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 20:36, majty2009 napisał:

witam

ktoś powie mi co to za falgi ? i jakie najlepiej szukac do A4 B8 rozmiar 19-20 cali?

 

plus kolor, kod lakieru z AUDI?

 

 

spacer.png

Dobrze kminisz :D Ja niedługo kupuję opony do swojej, podróbki Vossenów - Veemann (Dawne OEMS) Ifger 20'' 9J ET32. Jakbyś się decydował na zakup ori Vossenów i taką cenę to wiedz, że to też "Chinole" (made in taiwan) podobnie jak Japan Racing, Ispiri itp. te niby mają certyfikaty JWL i jakieś tam jeszcze. Dużo osób na tej firmie jeździ i niby nie pękają :D Mnie wyszło 3800 za nowe, z fakturą UK od dawmaca na firmę kolegów.

87589263_196739935069886_3663776565717630976_n.jpg

 

Screenshot_2020-03-07 VEEMANN IFGER 20 9J ET32 5x112 GUN METAL.png

 

Edytowane przez BLENDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BLENDEK napisał:

Dobrze kminisz :D Ja niedługo kupuję opony do swojej, podróbki Vossenów - Veemann (Dawne OEMS) Ifger 20'' 9J ET32. Jakbyś się decydował na zakup ori Vossenów i taką cenę to wiedz, że to też "Chinole" (made in taiwan) podobnie jak Japan Racing, Ispiri itp. te niby mają certyfikaty JWL i jakieś tam jeszcze. Dużo osób na tej firmie jeździ i niby nie pękają :D Mnie wyszło 3800 za nowe, z fakturą UK od dawmaca na firmę kolegów.

87589263_196739935069886_3663776565717630976_n.jpg

 

Screenshot_2020-03-07 VEEMANN IFGER 20 9J ET32 5x112 GUN METAL.png

 

Masz to juz na aucie? Mi pasuja ale w czarnym polysku :) mowmowosz ze 20" 9J et 32 beda fajnie lezec? 

Zdjecia ale slaby tel i ppgoda :/

 

 

20200308_104954.jpg

20200308_104943.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor . Moje marzenie to a6c7 właśnie w nardo gray... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, majty2009 napisał:

Masz to juz na aucie? Mi pasuja ale w czarnym polysku :) mowmowosz ze 20" 9J et 32 beda fajnie lezec? 

Zdjecia ale slaby tel i ppgoda :/

 

 

20200308_104954.jpg

20200308_104943.jpg

Tak, podobno 9J ET32 idealnie siedzi z blotnikiem przy 1bv, ja będę jutro oddawał auto na wymianę rozrządu i sprężyn HR -40MM, więc siądzie 2cm jeszcze lub więcej względem 1bv. Myślę, że nawet z lekkim marginesem siądzie spoko, opony i tak z lekkim naciągiem robię - 245/30/20 kupuję może w next tygodniu, więc nie mam jeszcze na aucie. Widzę, że w Lucarze w Ropczycach malowałeś :) Myślę do nich oddać lusterka i ramkę licznika bo będę zakładał 3G+, dobrze zrobili robotę? Ile zapłaciłeś jeśli można wiedzieć za całość? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu znajomy z roboty też zmieniał kolor na Nardo Grau , na lifcie dużo lepiej to wygląda. Fajna zmiana :hi:

IMG-20200102-WA0009.jpg

IMG-20200102-WA0008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę fajnie by to wyglądało ze zderzakiem Competition, już by całkiem konkretnie było. Listwy progowe sline zakładasz? Czarne beda fajnie wyglądać. Czarne felgi w połysku, lekko niżej i jest sztosik :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2020 o 13:37, MaciekPL napisał:

Kurczę fajnie by to wyglądało ze zderzakiem Competition, już by całkiem konkretnie było. Listwy progowe sline zakładasz? Czarne beda fajnie wyglądać. Czarne felgi w połysku, lekko niżej i jest sztosik :dancing:

Tak tak szukam listw z sline i beda w czarny polysk :) mysle tez o feldze innej np vossen vct czy jak ona sie tam zwala :) chociaz ta zostala odnowiona :) ale to bym mial na zapas :p a czym sie rozni ten zderzak? Ten przod co kupilem to sline z polifta nic innego nie znalazlem :/ ogolnie polift na duzy plus bardzo mi sie podoba :) co do gleby to jak bym wiedzial ze ktos mi zrobic air raide to tak, gwint to troche duzo roboty zeby to podnieść itp :/ 

w planach pod koniec miesiaca jeszcze stage 2 na turbie perun,a zeby te 400+ km i 500+ nm :) moze jakis wydech na pilocik hehe

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, majty2009 napisał:

Tak tak szukam listw z sline i beda w czarny polysk :) mysle tez o feldze innej np vossen vct czy jak ona sie tam zwala :) chociaz ta zostala odnowiona :) ale to bym mial na zapas :p a czym sie rozni ten zderzak? Ten przod co kupilem to sline z polifta nic innego nie znalazlem :/ ogolnie polift na duzy plus bardzo mi sie podoba :) co do gleby to jak bym wiedzial ze ktos mi zrobic air raide to tak, gwint to troche duzo roboty zeby to podnieść itp :/ 

w planach pod koniec miesiaca jeszcze stage 2 na turbie perun,a zeby te 400+ km i 500+ nm :) moze jakis wydech na pilocik hehe

 

 

 

 

 

AUDI-A4-B8-LIFT-COMPETITION-PRZOD-ZDERZA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 2830 zł - AUDI A4 B8 LIFT COMPETITION PRZÓD ZDERZAK PRZEDNI (7422458424). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

A tył zobacz u mnie w temacie, mam ori Competition plus. Jest agresywniejszy, zauważysz różnice, porównaj ze swoim zdjęciem :P

Z tego co wiem na airride nie da się ustawić geometrii i może Ci opony zjadać nierównomiernie, czy źle mówię? :D Jak masz amory 1bv to pakuj springi -40mm np. H&R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę nowych zdjec. Turbo z wirnikami od k16 czekam na aktywny wydech i lepszy dolot i strojenie, mysle ze 420km i pnad 500nm wypluje :)  Obecnie jal by ktos byl zainteresowany zakupem to zapraszam. Mam nowa wizje na S6 C7 :)

20200704_152957.jpg

20200704_152946_Burst01.jpg

20200704_083631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura i super moc.

Tylko te światła polifta jakoś do mnie nie przemawiają wole te co mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...